Sayfa 87 / 98 İlkİlk ... 377783848586878889909197 ... SonSon
Toplam 1459 mesajın 1.291-1.305 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    fatomaa Avatarı

Son Giriş
    17.10-2016
    Saat
    03:15
    Yaşadığı Yer
    Sanane
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    bırı yarddm etsın metın kucukaya ıle gorustum muharrem beyle de gorusmek ıstıyorım herkes ondan bahsetmıs hastane masrafı ne kadr olur yaa madı olark manevı olark ahhhh bıdeee kocaman sehır ıstnbulaaa aılemı getırecemm yaaa cok zor gunler beklıorrr cokk

Üye
    bowleg Avatarı

Gerçek Adı
    yasemin
    Son Giriş
    03.06-2017
    Saat
    10:26
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaslar ben bacaklarimi birleştirdiğimde arada 10 cm e yakin boşluk oluşuyor yani parantez şeklinde bu ameliyatı olan var mi

Üye
    Engelsiz07 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: fatomaa Mesajı Gör
    bırı yarddm etsın metın kucukaya ıle gorustum muharrem beyle de gorusmek ıstıyorım herkes ondan bahsetmıs hastane masrafı ne kadr olur yaa madı olark manevı olark ahhhh bıdeee kocaman sehır ıstnbulaaa aılemı getırecemm yaaa cok zor gunler beklıorrr cokk
    Fatomaa; maddi durumun iyi değilse söyle Muharrem beye sana yardımcı olur. O öyle sıradan biri değil. Ben ona Ameliyat oldum, Allah Razı olsun her şeyimi anlattım beni dinledi, karşılıklı konuştuk. Sende öyle yap bütün kafandaki düşünceleri söyle, açıkla sorular varsa sor; ama sakın size nasıl güvenebilirim tarzında sorular sorma bu soruyu tabi hiçbir doktora sormamak gerek. Hekimler bizleri iyi etmek için vardır. Sen inandıktan sonra o seni iyileştirmek için elinden geleni yapar.

Kendini psikolojik olarak hazırla, sonra sevdiklerini hazırla. En fazla ne kadar para ayarlayabilirsin bunu hazırla, (mesela ben çok binemediğim gözümün nuru arabamı sattım biraz zoruma gitti ama napalım sağlık önce gelir) ve sonra doktor muayene olmaya git. Gerisi Çorap söküğü gibi gelir. Inanmak bu işin birinci Kuralı. Güçlü olmayacaksan hiç girme böyle bir işe. Offf küfff diye aklanacaksan okuma bile yazdıklarımı. Benim Ayağımda şu an fiksatör var yaklaşık iki Ay oldu. Değneklerle yürüyorum düşme tehlikesi atlattım bir kaç kez ama oturup ağlayıp sızlamadım çünkü biliyordum böyle olacağını sende öyle düşün. Sürecimin bitmesine az kaldı sabır diye diye sabredecek yerlerim ağrıyor. Yılbaşına metal Parçasıyla gireceğim. Napalım iyi olacağız sonuçta. Sende düşün taşın kendini hazırla ve git Istanbula. Ben açıkcası istanbulda kimsem olmamasına rağmen Allah işlerimi yoluna koydu işler yolunda gitti, sadece annem biraz yoruldu sende yanında annen babanı götürme güçlü genç sevdiğin insanlardan birini götür.
    Kendine iyi bak önce zihin olarak hazırla kendini sonra ameliyat masası.

Üye
    fatomaa Avatarı

Son Giriş
    17.10-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Sanane
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Yazıkların ıcın cokk cokk tesekkur edermmm allah razı olsnnn..ben kozmetık degıl tek bacagm topalladıgı ıcın amelııyt olmak ıstyrm acıkcasııı bir yandan cokk korkuorm ama topallamak insanların ön yargılarına maruz kalmak belkıde herseyden öte kendini eksik küçümseniormus psikolojısını atmak icin amelıyatı olmak ıstyrm...ciddi manada hayatımın bır cok yerınde bu konu karsıma cıktı ve benı cokk uzdüler. Benı kırdılar hep... Ki bence bayan olmak insanı daha da gücsuz yapıor duygusal yapıor oda ayrı tabii... Benım yanımda goturebılegm genc bırı yok suan annemle gıtmwyı kafama koydum .. sgk var ama özel hastanelerde yıne de bellı bır mıktar amelıyr parası alınıormus..ben muharrem inana mesj atmm face den ama bana dönmedi bile esıne hatta kızına da attm röntgnm var onu gonderdm sen amelıyt masrafı ne kdr verdın bu arada cokk cokk gecmıs olsnn ınslhh iyi olursun
    Konu fatomaa tarafından değiştirilmiştir (31.12-2014 Saat 02:24 ). Gerekçe: Korku

Üye
    Engelsiz07 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Fatomaa, keşke Facebook'tan mesaj atmasaydın. Insanlar özel Yaşamları ile işlerini ayırt etmek zorunda. Karıştırırlarsa başarı elde edemezler. Neyse artık olan olmuş geri dönmelerini bekleme bence zaten paranı ayarlamışsın her yerdede bahsetme ne kadar paran olduğunu.
    Anneni al, Muharrem Bey'in muayanehanesinin telefonunu ben sana mesaj atayim ara. Git muayene ol. Ne kadar paran olduğunu kimseye söyleme mesajını da düzelt bu işler şakaya gelmez. Bende seninle aynı şeyleri yaşadım, bir erkek olmama rağmen bana da aynısını yaptılar önyargılı davrandılar üzdüler; ama her zaman yaradan yardımcı oldu sende Atlatırsın acele etme yavaş yavaş. Sen biraz panik ve heyecan yapıyorsun sakin davran. Şimdi sana mesaj atacağım. Iyi geceler.

Üye
    fatomaa Avatarı

Son Giriş
    17.10-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Sanane
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Cokk teseekkur edermm cokk cokk sagol hersey ıcın ben hem krkuorm acıkcası hem de sonuc ne olack kestıremıorm cokk zor gunlerım oldu hep basarısız amelıytlr gecırdım ondn korkuorm ..bu sefer ınslhh ıyı olackk face konusuda haklısın ben abarttm galıba sacmaladm adam bana cevap vermek zorunda degılki insn sakin kafayla anca bunu anlıor yoksa birseylere ulasma cabası ııcınde olunca herseyı yapıor neyse herkese ıyı geceler bu gece bıraz uzun oldu..

Üye
    Engelsiz07 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Fatomaa; bak sakin bir kafayla düşün. Yalnız başına otur plan program yap. Bu hayat senin hayatın, nasıl yaşamak sana bağlı, sıkıntılı stresli ve panikli davranırsan kaybetmeye mahkumsun. Kendini kontrol et, zaten diyorsun havalar ısınınca ameliyat olmayı düşünüyorum diye, o zamana kadar bolca düşün, düşündüğünü sevdiğin insanlarla paylaş, onların düşüncelerini al. Ailenle otur konuş, doktorlar seni iyileştiremeyeceklerini düşünmezler, hiç olmadı seni ameliyat edemem der ki böyle bir durumun yok gibi. Bak bu forumdaki kaç sayfa boyunca arkadaşlar düşüncelerini heyecanlarını yazmışlar. Inanır mısın ben ameliyat olmadan önce forumun bu kısmının hepsini okudum sayfa sayfa. Günlerimi aldı, yorumları dikkatimi çeken kişilere mesaj attım düşüncelerini aldım yani sen daha olayın başındasın. Hele bir araştır bakalım böyle kolay mı ameliyat işi? Kendini alıştır 2-3 ay Ayağında cihaz olacak kendini buna alıştır. Böyle herşey kolay değil. Ben yıllarımı verdim daha da sonuçlanmadı. Halen bekliyorum. Sen de araştır soruştur. Heyecan ve panik yapma. İyileşeceğini düşün, bende insanlar Tarafından kötü bakışlara maruz kaldım hep içime attım, moralim bozuldu yeri geldi onlarla beraber kendimle dalga geçtim rahatladım, onları şaşırttım. Yani başka insanlara bakacak olsak Hayatımız zindan gibi olur. Kimseyi dikkate alma. Hayat senin hayatın; ben senin iyi olacağını düşünüyorum. Hadi benden bu kadar yolun açık olsun geri kalanı senin çabanla olacak. Iyi geceler

Üye
    bowleg Avatarı

Gerçek Adı
    yasemin
    Son Giriş
    03.06-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Istanbulda onereceğiniz doktor var mi benim bacaklarda ciddi bi eğrilik var. Eğrilikler daha mi kolay duzeltilir Allah rizasi icin yardimci olun

Üye
    Engelsiz07 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Benim bildiğim bir kaç doktor var Muharrem Inan, Metin Küçükkaya bunlardan bazıları. Tabi forumun bu Bölümü'nü iyice okuyunuz, arkadaşlar doktor isimleri vermiş onlarlada irtibat kurabilirsiniz. Yardımcı olduysam ne mutlu bana.

Üye
    bowleg Avatarı

Gerçek Adı
    yasemin
    Son Giriş
    03.06-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Benim bacaklar parantez şeklinde bu durum bacak kısalığına gore daha basit mi

Üye
    Engelsiz07 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Valla inan ki bilmiyorum kardeşim doktorlar bilir.

Üye
    bowleg Avatarı

Gerçek Adı
    yasemin
    Son Giriş
    03.06-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Verdiğin bilgiler için cok sağol peki sizin sorununuz neydi

Üye
    kaltintas Avatarı

Gerçek Adı
    Kemal
    Son Giriş
    18.02-2015
    Saat
    20:53
    Yaşadığı Yer
    Tekirdağ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@bowleg

bence eğrilik düzeltme daha kolay olabilir örnek aşağıdaki video, yinede öncelikle bir doktora muayene olmalısın

Bow legs correction treatment - UK patient experience - YouTube

Üye
    bowleg Avatarı

Gerçek Adı
    yasemin
    Son Giriş
    03.06-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ben onuda arastirdim fiyati 15000 dolardi ama burda eksternal fixator kullaniyorlar bide yeni bi tane cikmis smart correction diye eksternalden daha kucuk ve tedavi kisa suruyormus bide mehmet kocaoğlu ile metin kucukkaya platinle tek seferde duzeltiyorlarmis ama bu platinler omur boyu kalacakmis bunlara gozukmedim ama yuksek fiyat isterler benim tahminimce

Param olsa direk ukranyada tedavi olurdum ama maalesef oda bende bulunmuyor yine de Allah a şukurler olsun benim bi de kafama takilan bu platinler omur boyu icerde kalirsa ilerde sorun yaratmazmi

Smart correctionla tedavi olmak istiyor ama bu yontemi hangi doktorlar yapiyor onu bilmek istiyorum eksternal cok eski bi yontemmis

Üye
    uğurerd Avatarı

Gerçek Adı
    uğur
    Son Giriş
    31.07-2016
    Saat
    20:57
    Yaşadığı Yer
    kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    forumları okuyordum bana yararı dokunacağından üyede oldum. kardeşimin sol bacağında 6.5 cm kısalık var. istanbul balta limanı kemik hastanesinde ameliyat olacak. bu hastanede ameliyat olan var mı? kemik uzatma ameliyatı olanlar yorum atabilir mi?

Sayfa 87 / 98 İlkİlk ... 377783848586878889909197 ... SonSon

Başlığın Etiketleri