Sayfa 6 / 97 İlkİlk ... 23456789101656 ... SonSon
Toplam 1453 mesajın 76-90 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    celik Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet KAVCU
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul / Beyoğlu
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    bizde ki asıl sorunda şu arkadşalar.

bende de 4 cm kısalık var. siz bazı arkadşaların ameliyet olupta çok güzel sonuçlar aldığınız yazıları okuyor ve bizleride o ameliyata olumlu bakmamızı sağlıyorsunuz. onun için tşkler ederim. ama şu var ki açılan formlarda herşey olumlu giderken bir arkadaşımızda oradan çıkıpta (hiç tavsiye etmem - keşke olmasaydım - benim zamanımda ) gibi lafları bizim olumlu baktığımız ameliyetı olumsuz yöne çeviriyorlar. tabi ki onlar d başlardından geçeni söylüyorlar ama, burada ameliyet olacak arkadaşlar, yada olmayı düşünen arkadaşlarıda kararsız bırakıyorlar.

sonuç- ben 24 yaşındayım sağ ayağımda sadece 4 cm kısalık var. oluyum mu olmuyum mu? kararsız kaldım.

tşkler..

Üye
    hyrydmr Avatarı

Son Giriş
    05.06-2009
    Saat
    19:14
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhabalar ,

benimde bir bacağımda 5 cm lik kısalık ve ayağımda da şekil bozukluğu var..şu ana kadar herhangi bir operasyon düşünmedim estetik kaygım yok ama sağlam bacağımda ve belimde ağrılar başladı :S
    okuduklarım korkutuyor,herşeyin en kötüsü geliyor aklıma!..okulu dondurmak istemiyorum ama tam olarak iyileşmeden de devam edebileceğimi sanmıyorum..herşeyin normal gittiğini düşünecek olursak 5 cm kısalık için ne kadar zaman gereklidir? adana ortopedia hastanesi prof. dr. mahir gülşenden randevu aldım bu hafta gidicem ama ameliyata karar vermeden önce başka doktorlarında görüşlerini almak istiyorum aklımda mehmet kocaoğlu var ama önerebileceğiniz doktorlar varsa memnun olurum..

sağlıklı günler

Üye
    kunta Avatarı

Son Giriş
    23.03-2017
    Saat
    15:56
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    9
    Verilen Beğeniler
    0

ben 2001 yılında oldum ankara ikamet ediyorsanız doktor ali öznur u tavsiye ederim ama çok meşakkatli bir iş oldugunu şimdiden belirtmek istiyorum kolay sanmayın kesinlikle 8 cm için en az ama en az 6 ay koltuk değneğiyle yürümeyi yaklaşık 8 ay koltuk değneği ile yürümeyi göze alıyorsanız bu işe girin

Üye
    nöbetci Avatarı

Son Giriş
    18.03-2014
    Saat
    12:36
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Slmlar . Konu yu açan Denizince arkadaşımız geçtiğimiz pazartesi ( 27.04.2009 ) tarihinde İzmir Dokuz Eylül Üniversitesinde uzatma ameliyatı oldu. Kendisi ile telefon görüşmelerimizde ameliyatın gayet başarılı geçtiği ve sağlık durumunun gayet iyi olduğunu , ağrı sızın çok fazla olmadğını söyledi. Ameliyatı bildiğimiz ilizarov dan biraz farklı tek seferde amaliyat esnasında 8cm kısalık giderildi. Kendisi imkan bulduğu ilk fırsatta siteden geniş bilgilendirmeyi yapacak. isteyen arkadaşlar için cep telefon numaramı verebirsin dedi .. Bilgilerinize

Üye
    hakandogualp Avatarı

Gerçek Adı
    Hakan Doğualp
    Son Giriş
    21.03-2017
    Saat
    09:25
    Yaşadığı Yer
    İZMİR/BAYRAKLI
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

nöbetci,
    denizince ile nasıl konuşabilirim.Pazartesi bende 9 Eylül'e gitmiştim.Birebir onun la konuşmak isterim.Nasıl ulaşabilirim?

Üye
    nöbetci Avatarı

Son Giriş
    18.03-2014
    Saat
    12:36
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Hakan slm özel msj de denizin cebini yazdım ....

Üye
    songulsevinc Avatarı

Gerçek Adı
    SONGÜL
    Son Giriş
    23.03-2017
    Saat
    16:18
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Bu konuyu bende çok araştırmıştım ve doktorum bana tavsiye etmedi amaliyat olmamı. Çok uzun bir iyileşme süreci olduğunu duyduğum için bende vazgeçtim.

Nöbetçi ;

ben arkadaşımızın bu yeni sistemdeki ameliyatını çok merak ettim.

banada özelden telefon numarasını bırakırsanız çok sevirim.

Teşekkür ederim şimdiden....

Üye
    memphis Avatarı

Son Giriş
    09.02-2010
    Saat
    09:55
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bu işin duayeni Prof. Dr. Mehmet Kocaoğlu ve Doç. Dr. Levent Eralp. Bunlar Çapa doktorları, Ancak ergenlik çağınız geçmeden yada boy uzamanız durmadan sakın ameliyat olmayın. Yoksa ileride sorun yaşarsınız.

Üye
    YILDO Avatarı

Gerçek Adı
    YILMAZ
    Son Giriş
    26.10-2013
    Saat
    23:53
    Yaşadığı Yer
    KOCAELİ / İZMİT
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba denizince;
    Ben 1988 yılına kadar bastonlarla yürüyordum ve Ankara numune hastahanesinde Türkiyenin en iyi Dr. Orhan GİRGİN tarafından ameliyat oldum ve o günden bu güne kadar yürüme cihazı kullanıyorum, anlatamayacağım kadar rahat ve iyi durumdayım. Bu arada Dr. yaşayıp yaşamadığınıda bilemiyorum.
    Acil şifalar.

Üye
    KOKO1968 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    12:45
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Herkese MerhabaArkadaşlar araştırılan konu hakkında Çapa Tıp Fakültesinde Mehmet KOCAOĞLU diyebilirim. İlizarov yönetiminle ilgili bir çok araştırması ve ameliyatları var. Ayrıca Rusyadaki hastanede belirli bir zaman bu konu hakkında çalışmış. Ama şunuda bilmeniz isterimki ben böyle bir ameliyat olmadı. Rahatsızlığım akondraplazi ama korku ve zamana bağlı olduğundan olmadım ama ileride şartlar uygun olursa neen olmasın diyebilirim.Herekese sağlıklı günler dilerim.** Ayrıca Rusyadaki İLİZAROV hastanesi bu konuda yardımlarını esirgemiyor, galiba masrafların bir kısmını SGK ödüyormuş diye duydum***Korkut YILMAZ

Üye
    deryaturgut Avatarı

Son Giriş
    28.12-2009
    Saat
    00:44
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba arkadaşlar;
    Sizin sitenize hayatımda ilk defa girdim. Çünkü hiç ilgi alanım olmayan bir siteydi ama malesef artık var keşke size benim bacağımda bir problem var diyebilsem keşke benim ayagım yok diyebilsem ama en kötüsü oldu. insan çocuğunun teline zarar gelsin istemez küçük ,büyük zarar.

benim 10 ay önce bir oğlum oldu okadar güzel ve tatlı ki hemde ilk çocuğum gören durduruyor dışarda herkese gel gel onun ağzıyla del del diyor o kadar mutlu bir çocuk ki anlatamam küçücük elleri var gözleri simsiyah ne yaparsanız yapın aglamıyor hep gülüyor herkes çok mutlu bir bebek diyor.

Ama sol bacağında dizden itibaren kısalık ve yine sol ayağında anomali var. tabi siz bana, doğal olarak verdiğim bu tepkinin yanlış olduğunu söyleyebilirsiniz.
    Hatta ben 5,5 aylık hamileyken biliyordum ve aldırmadım. o karnımda benim içimde hareket ederken asla yapamazdım. evet şimdi yanımda o benim herşeyim ben bu zamana kadar nasıl yaşamışım onsuz bilemiyorum. oda şu anda çok mutlu.
    artık bu konuları çok iyi biliyorum profesörler, doktorlar herkesle istanbuldaki en iyi doktorlarla konuştum şu anda ayağına minicik bir ayakkabı yaptırdım daha dün aldık. kendisi onun cırtcırtlarıyla oynamaya bayılıyor. ama hala alışamadı. daha dün giydi. bebeğim nasıl hemen alışabilir ki. Galiba ben çok sabırsızım. Onun artık bir doktor amcası var Florance Nightingale hastanesinde çocuk ortapedisti Prof. Dr. Bora GÖKSAN kendimizi ona teslim ettik ne derse yapıacagız sanırım 4,5 yaşlarında uzatma ameliyatı yapacak. Bunada şükür ben alışma aşamasındayım. babası alıştı sayılır. hiç bir zaman neden böyle demedim allah dedirtmesin.

Benim dünyada en çok korktuğum galiba oğlumun bu mutluluğunu çocukluğunda kaybetmesi onun hep böyle mutlu olmasını istiyorum. galiba insanın başına gelen en kötü şey çocuğunun mutsuz ve acı çekiyor olması işte benim korkum bu kimselere paylaşamadığım ve hep içimi kemiren en büyük korku onun güzel yüzü hep gülsün her çocuğun gülmesini istediğim gibi. işte arkadaşlar benim ruh halim bu size hırçın dalgalı okyanustan bir damla gösterdim. izin verirseniz bazen yazıp rahatlamak isterim. kimselerle bu konuyu konuşamıyorum konuşmak istemiyorum aslında bende biraz size dökeyim dedim. Sevgiler.
    sizlerede acıl şifalar..

Üye
    kunta Avatarı

Son Giriş
    23.03-2017
    Saat
    15:56
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    9
    Verilen Beğeniler
    0

geçmiş olsun derya hanım....tıp çok ilerledi bu kadar canınızı sıkmayın bende sağ ayak diz altı uzatma operasyonu geçirdim ilizarov tam 6,5 ay durdu bacağımda oğlunuz daha küçükmüş bu yaşta onu sürekli çocuk ortapedistine emanet ederek en akıllı işi yapmışsınız büyüdügünde size çok minnettar olacaktır.umarım büyüdügünde hiçbir iz taşımaz

espirili8585
    Misafir Üye
    espirili8585 Avatarı

canım benim allah şifa versin ogluna.bizde bu hafta yeni bi doktorla tanıştık sizede önerebilirim ismi HACI KUTLU.Bize çok basit ve kolaymış gibi anlattı ameliyatı,onun uzmanlık alanı tabi bi araştırın cihazıda kendisi geliştirmiş

Askıda Üyelik
    tarelif Avatarı

Gerçek Adı
    Elif Köse
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul-Erzurum-Gemlik
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Allah bağışlasın Derya hanım.Allah hayırlı ömürler versin size ve oğlunuza.Yalnız bu tip ameliyatlarda neden özel hastane tercih edilir bilemiyorum.Florance Nightingale'i bu ameliyat için ben tavsiye etmem.Ben kalp rahatsızlığım için gittim ve geri döndüm.Ameliyatımı orda olmadım.Dr.unuzu iyi araştırdınız mı?Üniversite hastanelerinden asla vazgeçmem,vazgeçmeyeceğimde.Boğulursamda büyük yerde boğulayım.Bu konuyu tekrar gözden geçirin lütfen.Şimdiden geçmiş olsun.

Üye
    can1981 Avatarı

Son Giriş
    27.05-2009
    Saat
    17:54
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    slm arkadaslar,ben savas,benimde boyum kisa ve uzatmak icin basta istanbul olmak üzere izmirde prof.dr.hasan havitcioglu ile kontakta gectim fakat ameliyatin kaca patliyacagini söylemedi,sizlerden biri bana fiyat ve tecrübeleri konusunda yardimci olabilirmi,mesajlarinizi bekliyorum,tsk savas.

hangi doktorda oldugunu söyler misin...yada telefonu var mi....mesajini bekliyorum...saygilarimla savas.

Sayfa 6 / 97 İlkİlk ... 23456789101656 ... SonSon

Başlığın Etiketleri