Sayfa 53 / 98 İlkİlk ... 34349505152535455565763 ... SonSon
Toplam 1459 mesajın 781-795 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    deniz4444 Avatarı

Son Giriş
    14.06-2016
    Saat
    10:44
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.son iki,üç sayfada -muratkardeş - başından geçenleri anlatmış. Hasan hocadan pek memnun kalmamış anlaşılan .yazılanları okuyunca hasan hocaya gitmeyi düşünemiyorum.araştırma aşamasındayız... Tekrar teşekkürler.

Üye
    deniz4444 Avatarı

Son Giriş
    14.06-2016
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Özel hastanelerde uzatma ameliyatları nekadara mal oluyor?Ameliyatı olmuş arkadaşlar yazarlarsa sevinirim.

Üye
    emre2535 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    21:29
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

özel hastanelerde ameliyat 60 bin falan diye duydum

Üye
    ceycey Avatarı

Son Giriş
    01.06-2013
    Saat
    20:38
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

emre2535;
    İstanbul Memorial'de Mehmet Kocaoğlu o kadar para istiyor tek bacak 30 Bin iki bacak olursa yani boy uzatma olursa 60 Bin istiyor. Ama devletle anlaşmalı özel hastanelerde çok makul hatta bu fiyatlarla kıyaslanırsa bedeva bile denebilecek fiyatlara bu amliyatı yapıyorlar.

Üye
    emre2535 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

evet iki bacak için 60 bin tl içeriden olursa 120 bin tl yi buluyormuş..dediğine bende katılıyorum daha makul fiyatlardada oluyor bu ameliyatalr oda doktorunla senin arandaki güvene dayanıyor deniz bişeyler demiş yukarıda bu işler biraz sansın varsa herşey yolunda gider murat arkadaşa çok üzüldüm arada görüşürüyoruz hasan hocada var hata evet içerideki cihaz çalışmamış nedenini bilmiyoruz 2.kez operasyon geçirdi dışarıdan fiklasör takıldı bu seferside ayagının üstüne basıp kendisi kırmış kendinede dikkat edeceksin uzatma ameliyatını bi çok doktor yapıyor türkiyede iyi yapanlarında sayıları çok az...

Üye
    ceycey Avatarı

Son Giriş
    01.06-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

emre2535;

evet doktor tecrübesi çok önemli. benim bu ameliyatı özel hastanelerde yapıyorlar demem her hastane ve doktora bunu yaptıraiblirsiniz gibi anlaşılmasın. doğru doktoru bulmak çok önemli. bu işi uzmanlık haline getirmiş binlerce ameliyat yapmış dolayısıyla tecrübe kazanmış insanlara gitmek lazım. malum bir işi bir iki kez yapanla binlerce kez yapan arasında dağlar kadar fark var. binlerce kez yapan seni daha doğru yönlendirir ve ameliyatı doğru sonuç verir. bu ameliyatı olalı nerdeyse 9 ay oldu. ufak tefek arızalar oldu ama ben kendimi bu konuda şanslı hissediyorum. şükürki herşey şu an yolunda ve bunda doktorumun tecrübesinin çok etkili olduğunu düşünüyorum...

Üye
    denizince Avatarı

Son Giriş
    25.07-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba arkadaşlar bu sayfayı ilk ben açmışdım ve bu sayfa sayesinde 9eylül de hasan hocama ameliyat oldum ve 3 sene oldu allahıma şükrler olsun ki hiçbir sıkındım yok kendi hatamla enfeksiyon kapdırdım hasan hocama tekrar gittiğimde çok üzüldü ve tekrar mücadele etti şuan enfeksiyonu atlattım..murat arkadaş siz öğretmendiniz sanırsam?benm le kalan murat beyseniz sizin durumunuz çok farklıydı sanırsam boyunuzun kısalığından dolayı ameliyat oldunuz...allahın yarattığı vücudu beğenmezseniz dünyanın 1numaralı dr olsa bile allah razı olmadıkça düzen tutmaz...ben hasan hocamdan da memnunum..allah yüzbinkere razı olsun ondan.....

Üye
    ceycey Avatarı

Son Giriş
    01.06-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

allah senden de razı olsun denizince sayende insanlar buradan tecrübelerini paylaşıp bilgi sahibi oldular. ben de 9 ay önce ameliyat oldum ve olmadan önce burada yazılanları okudum. hastalar yaşadıklarını paylaşıp bildiklerini aktarmasa doktorların hiç bir şey anlattığı yok. senin hayatın üzerinden ticaret yapıyorlar ama sana hiç bir şey anlatmıyorlar. bu arada boy uzatma amacıla yapanlar için söylediklerinde çok haklısın. insan haline şükretmeli. ve yaptığı her işte Allah rızasını gözetmeli.

Üye
    emre2535 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Teşekkürler Denizince bende Hasan hocada oldum ameliyatımı gecen sene ocak ayında bende cok memlun kaldm sağolsun hakkını ödeyemem beni eski sağlığıma kavusturdu Muratın olayı çok farklı evet bende görüştüm onunda hala daha arada görüşürüz

Üye
    kmlarabaci Avatarı

Gerçek Adı
    kemal arabacı
    Son Giriş
    02.05-2012
    Saat
    22:58
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

denizince çok geçmiş olsunn

Üye
    muratkardeş Avatarı

Son Giriş
    11.05-2012
    Saat
    15:34
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

doğru diyosun deniz.Şu anki halime çok şükür ordan sakatlanıp çıkmadım. Allah dilemedikçe biz dileyemiz. Ama hocalardada suç var niye ameliyat yapıyorsun. Millet ameliyatı kolay zannediyr. ben zaten çiviler ayağımda çalışmadıktan sonra hasan hocaya dedim ben fiksatör takılmasını istemiyorum.yani vazgeçtim. Olmaz dedi fiksatörün çivileri çıktı. Şimdi aşağıdan bacağım içeriye doğru batık gözüküyor. Sonra bacağım yukardan aşağıya kadar dikine ikiye ayrılmış. Platini takarken bacağımı çiviler ortadan aşağıya kadar çatlatmış tahminim. Hoca söylemez. Çivi çalışmayınca ve bu işin çok meşakketli olduğunu anlayonca Ben vazgeçtim. Hoca devam et dedi olmaz öyle şey dedi.devam edeceksin falan dedi.fiksatör taktılar. Üzerine bastım tahminim çivisi çıktı. Yani hasan hoca beni dinlemedi devam etti bu hale geldim en sonda bacağımı çivilerle ortadan çatlattı. Ben bacağımı dikine nasıl çatlatabilirim. Kimin suçu var. burda. keşke bulaşasaydım diyorum ama hocalarda bu ameliyata izin vermemesi lazım. Hasta başta ameliyatı kolay zannediyo 3 , 5 ayda ayağa kalkarım diye tahmin ediyo. İnternette yazılanları ve hocanın söyledikleri kısıtlı şeyler hasta hep tahmin ile düşünüyo. Refakatçisiz sakın olmayın.kendinizden daha beterini düşünüp haline şükredip vazgeçebilirsiniz.... Sğlığını bozacak kadar takıntı yapanlar için ve kısa olanlanlar için keşke kolay bir yöntem olsa ama yok işte...

Üye
    ceycey Avatarı

Son Giriş
    01.06-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

benim ilizarov çıkalı 5 hafta oldu. ilizarovu çıkarıp baldırıma kadar plastik alçıya soktular. bildiğiniz robota döndü bacak. eğer bir hafta daha çıkarmazssa diz kireçlenecek. dışardan ilizarovun alçıya göre en büyük avantajı da bu. ben ilizarovu çıkarmaya bastonsuz yürüyerek gittim. ama şimdi çift baston kullanıyorum ve bacağımı katlıyamıyorum. doktorun alçıyı taktıktan sonra verdiği süre önümüzdeki hafta bitiyor. çok merak ediyorum acaba çıktığında ilizarov varken ameliyat olmadan önceki gibi oynatamadığım ayak bileğimi oynatabilecekmiyim? hakkımızda hayırlısı inş.

Üye
    deniz4444 Avatarı

Son Giriş
    14.06-2016
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Uzatma ameliyatı olan arkadaşlar zorluklarını anlatmış,malesef oğlum bu anlattıklarınızı 6 yaşında çekiyor.şu an 4 cm kısalıklı bot giyiyor.kısalık tek taraflı olduğu için amelyatı yaptırmak zorundayız.
    Doktorumuz sgk anlaşmalı özel hastanede tek taraflı uzatmanın 10-15 bin tl ye yapılabileceğini söyledi.mayıs ayında gidicez bakalım.bekliyoruz.

Üye
    nasibegül Avatarı

Gerçek Adı
    Nasibe
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

moonlike;

sen o ameliyatı olsan da senin için bişey değişmez bu hayatta sen bu kadar ezik ve yenik olduğun müddetçe insanlar seni ezmeye devam edecekler kendini içkiye vurmak hergün ağlamak da ne hiçmi korkmuyorsun ALlahtan her yerin sağlam boyun kısa evet ama sonuçta cüce değilsin 120 olsaydın ne yapacaktın çokmu önemli yani 5 para etmez insanların seni sana uzun dmeesi seni sen olduğun için sevmiyorlarsa zaten sen nediye öyle insanlara daha güzel görnmek içn pskolojinden olup keş oluyorsun...çok yakışıklıyım çok sağlıklıyım diyorsun şu isyanlara bakkk ol bu ameliyatı bacaklarından da olda ozamn gör bakalım Allah sana vermş iki sağlam bacak herkez dörtlükmü 167 olunca ne değişecek hyatında kusura bakmada boy kısalığı çok önemli değilde allah akıl kıtlığı vermesin o kıtsa işte kimseye kabul ettiremezsin kendini...Şükret ALlahına sana verdikleriyle yetin hayırlısı iste sen bunları öğrenmediğin sürece sana hiçbirşey yetmiyecek bu kadarda isyan edip durma Allah verdiğinide alır ozamn ben ne halt etmişim dersin bende engelliyim bir gün bile isyan etmiyorum bugünüme şükür bana engellisin deseler ne demeseler ne kendini bilmezlerin laflarıyla neden hayatımı zindan ediim kendime ben her konmda kendimi ıspatlamış ve kabul ettirmiş biri olarak bunun tek sebebinin varolabilme sebebimin iki sağlam bacaktan ziyade dolu dolu çalıştırdığım bir kafadan kaynakladığını gayet ii biliyorum sende biraz bence birazda zekanla kişilinle ön plana çıkmaya çalış kusursuz insan yoktur ...

Üye
    Güzelim38 Avatarı

Son Giriş
    11.07-2017
    Saat
    11:23
    Yaşadığı Yer
    Kayseri
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Slm Arkadaşlar ben siteye yeni üye oldum.Paylaşımlarınız için teşekkürlr. Benimde bacağımda küçük yaşta geçirmiş olduğum hastalıktan dolayı birçok amaliyat geçirdim . 2 yaşına kadar sağlıklı idim. Sağ bacağımda yaklaşık15 cm kısalık mevcut .bacakta gelişme sorunu var. dizimi bükemiyorum.Şuan 33 yaş.İlizarov yöntemini duydum. Doktora gittim ilizarov yöntemini söyledi.Karar veremedim.Acaba ilizarov yöntemi ile uzatmada başarı yüzde kaç riskleri ne. nasıl yapılıyor bana ayrıntılı bilgi verebilir misiniz.

Sayfa 53 / 98 İlkİlk ... 34349505152535455565763 ... SonSon

Başlığın Etiketleri