Sayfa 48 / 98 İlkİlk ... 3844454647484950515258 ... SonSon
Toplam 1459 mesajın 706-720 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    emre2535 Avatarı

Son Giriş
    21.07-2017
    Saat
    21:29
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Aycan ol inan bana çok iyi gececek bakıcın pansumancın herşeyin hazırmış daha ne bekliyorsun korkunun ecele faydası yok ol kurtul iyiki olmuşum diyeceksin acıların ilk 1 2 hafta inan bana

Üye
    moonlike Avatarı

Gerçek Adı
    Aycan
    Son Giriş
    26.02-2013
    Saat
    14:16
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

selam emre ecele faydası yok ama yağ embolisi var ameliyat sırasında onu tekrrar soracam cıkıncada kan embolisi pıhtılasma sorunu var agrılar gercekten bir iki haftada nasıl gecer bilmiyorum ama doktorda yok dedi agrı murat beni ktu etkilemedi cunku biraz doktorunda hata var yanlız adama yapılmaz bu ameliyat benim doktor kabul etmiyor bu tarz hastaları.bilmiyorum kimisi benim doktorda fizik tedavileri yaparsan hergun sorun yok sadece uzama gununu beklersin dedi askerlik gibi.birde zaten 1 ay memorial da kalacam hotel inde emboli korkusuna kurtarırlar arkadaslar korkum tamamen ameliyat ve sonmrası olanm bi kac gun sislik morluk serumlar tuvalet falan igrenc işler ama sonuc iyi tabi yeni yıla insallah yururuz.ama korkum var cok

Üye
    emre2535 Avatarı

Son Giriş
    21.07-2017
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Aycan ameliyattan sonra 1 ay kan sulandırıcı alıyorsun ölüm riski yok ya 9 kez oldum ben ameliyat ağrıları takma kafana 1 ay kalacaksan hastanede hiç korkma devamlı iğne alırsın ben öle yaptım baktım ağzı baslıyor hemen bi tane dikloron vurduruyodum geçiyordu geceleride uyku yapam iğne vuruluyordum hiç bi sorunum olmadı ağrıda çekmedim sen ol artık ciddi diyorum kurtul

Üye
    muratkardeş Avatarı

Son Giriş
    11.05-2012
    Saat
    15:34
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben dün ameliyat oldum çarşamba günü fiksatör ve demir motorlu çiviler alındı şimdi bacağımda sadece plak var o da 1,2 yıl i.içde alınac ak. çok ağrı çektim bu son ameliyatta.kemiği kestikleri için. şimdi 1.2 ay içind kalkıp yürücem inşallah

Üye
    moonlike Avatarı

Gerçek Adı
    Aycan
    Son Giriş
    26.02-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

murat gene narkoz mu aldın full ayrııca her defasında zaten kemiğini kesiyorlardıki?yada kırıuyorlardı.sana epidural belden asagı uyusturma takmıyorlar mı? ve emre ol diyor sence ben ne yapayım hiç girmiyimmi bu işe yoksa tam yol devammı ömür boyu takıcam çünkü ? yada senin gibi acı cekerek mi ogrenicem bu işin hayal oldugunu ?

ayrıca plajk dedigin nedir.fiksator zaten motorlu civinin oldugu bacaga takılmadı mı alta gene yoksa aynı bacagın ustunu altını mı ayrı ayrı kırdılar? şimdi plak dedigin gene cividin uzamayan belki?1 2 ay surmez yurumen 3 haftada duzelirsin ama antreman yapo sonra aksak kalma

Üye
    melikeee Avatarı

Son Giriş
    09.02-2014
    Saat
    01:33
    Yaşadığı Yer
    izmit
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

murat plak noluyo? hem aletleri çıkartırken neden yeniden kemiği kestilerki?

Üye
    emre2535 Avatarı

Son Giriş
    21.07-2017
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

platin koymuşlar galiba Bugün Muratı ziyarete gidecem hem randevum var

Üye
    moonlike Avatarı

Gerçek Adı
    Aycan
    Son Giriş
    26.02-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Emre gercekten hicbirsey anlamadim ne yapmislar bu arkadasa bide varsa cift tarafli bi sorsana agri siziyi off olsamda kurtulsak.

Üye
    melikeee Avatarı

Son Giriş
    09.02-2014
    Saat
    01:33
    Yaşadığı Yer
    izmit
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bende platin diye düşündüm ama zaten fiksatörü ilk takıcakları zaman kemiğin içine koyuyolar platini zaten yamuk kaynama falan da olmasın diye. Bende o platin duruyo hala 1-2 yıla çıkartırız demişti doktorum da benim hiç çıkarttırasım yok yoksa doktoru onu koymamış mı zamanın da

Üye
    moonlike Avatarı

Gerçek Adı
    Aycan
    Son Giriş
    26.02-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

melike o platin denen o mu ? yoksa kemiğin yanında da hatta her iki yanınada plaka koyulanlar var ama bende oyle biliyorum bastan cok korkmustum ama iliğin içine sokuluyor denince ama meger bu hep takılan platin bu çivi imiş ilik kanalında duruyor.

Üye
    moonlike Avatarı

Gerçek Adı
    Aycan
    Son Giriş
    26.02-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Uzayan civi zaten platindir arkadaslar demek motorluyu aldiki zaten o yan sanayi okadqr ucuz olamaz normal platin cakti demek.

Üye
    moonlike Avatarı

Gerçek Adı
    Aycan
    Son Giriş
    26.02-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Birde sunu sormak istiyorum dizden yukari yapsada ayak morarmasi falan oluyor mu o goruntuler beni korkutuyor kangren gibi acaba ayak bacak kaybedeb var mi kan dolasimi olmaz.ise morarir arkadaslar.bide 2ay sonra iate olur muyum sizce ordaki asistan ayalarini uzatarak calisabilirsin dedi.kan dolasimini engelleyip birsey olmasin.masa basi isim var.biliyurdsunuz tekerlekli sandalye alicam zaten bitanede dizi bukemezmisiz diz ustu benimki.bide bu ulkede bi igneden kol gidiyor bu kafar isleme vucut nadil dayanir.bu sorulara yardim ozellikle is konusunda hocanin hastalrinda yak morarmasi yok fotolarda

Üye
    emre2535 Avatarı

Son Giriş
    21.07-2017
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Murat arkadaşla görüştüm konuştuk uzun uzun şu anda ameliyattan vazgeçti moralide yerinde öyle umuyorum baktın olmuyor bırakacaksın zaten anlattı bana herşeyi plak koymuşlar(kemiğin yanına) evet Melikenin dediği gibi düzgün kaynaması için plak rahatsızlık vermiyorsa çıkmasına gerek yokmuş Murat 1 ay 1.5 ay sonra ayakta aynı boyda Murat korkacak bişey yok artık içini ferah tut.

Moonlike yalnış anlama ama ben artık akıl vermekten söyle söyle oluyo demekten bıktım senlik bişey yok ben ol derim korkma derim bişey falan olur yapamam yani sen ver artık bundan sonra ne yapacağını...

Bende bugun kontrole gittim tek baston kullanıyorsum onuda attım artık hoca kullanmana gerek yok dedi 3 ay sonra dizimden ameliyat oluyorum hem o içerideki cihazın altta tutan civatalarını sökecekmiş kemik iliğin içindekinide daha sonra çıkartacakmış kemiğin tam sağlam olması için bu kadar

Üye
    moonlike Avatarı

Gerçek Adı
    Aycan
    Son Giriş
    26.02-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

yani emre diyorsun ben sorumluluk almam sen bilirsin evet sonuc hayatımı degisiricek ama ölümden sakat kalmnya bütün riskleri alıyoruz ve herseyin yolunda gitmesi %50 heralde bütün küçük büyük riskleri birleştirirsen

Üye
    muratkardeş Avatarı

Son Giriş
    11.05-2012
    Saat
    15:34
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    cuma günü emre ile ismini hatırlyamadığım nazo rumzlumuydu ziyaretime geldiler. teşekkür ederimm kendiilerine , bunda da bir hayır vardır diye iyi yönünü görmeye çalıştık. emreyede dedim ben kendime bakamıyordum ,hiç yardımcım yoktu. bi de üzerine basıp kemiği çatlatmışım yani zararın neresinden dönersen kardır dedim
    ve pişman olup vazgeçtim. emre gelmeden önce uzaktan kumandayı getiren adam geldi. sistemin çalışmaması ilk defa sende oluyor dedi , hayret etti.
    şimdi bacağımda plak var sadece kemiğin düzgün kaynaması için.
    moonlike sen kararını bir şekilde kafanda yapmışsındır. en kötü karar kararsızlıktan iyidir.

Sayfa 48 / 98 İlkİlk ... 3844454647484950515258 ... SonSon

Başlığın Etiketleri