Sayfa 45 / 97 İlkİlk ... 354142434445464748495595 ... SonSon
Toplam 1453 mesajın 661-675 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    emre2535 Avatarı

Son Giriş
    04.12-2016
    Saat
    15:21
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Murat faydası çok olur kullandığın vitaminin, ilacın hocayada sor bi istersen keçi yoğurdu yemeğe başladım çok lezzetli Haftaya cuma hastanede olacağım Murat kontrol falan sen çıktın sanırım

Hiç bir fikrim yok iki bacakla yürümem basamıyorsan üstüne imkansız gibi birsey iki bacaktan ilk sen oluyorsun aynı anda bide Moonlike olacak

Üye
    muratkardeş Avatarı

Son Giriş
    11.05-2012
    Saat
    15:34
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

emre ben de arada bir kontrole gidiyorum. keçi yoğurdunu nerde satılıyor. markette var mı. perşembe yani bugün gel dedi konuşalım, bu ameliyatı çok olan vrda paylaşmıyorlar

Üye
    emre2535 Avatarı

Son Giriş
    04.12-2016
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Murat marketlere sorman lazım bizim bu civarda keçi çok yakınlarımdan aldım sütü annemde yoğurt yapıyo bugun gelmem imkansız haftaya cuma geleceğim

Üye
    moonlike Avatarı

Gerçek Adı
    Aycan
    Son Giriş
    26.02-2013
    Saat
    14:16
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Selam arkadaslar ben hep erteliyorum korkudan ama cok ustiyorum narkoz ve emboliden olumden korkuyorum ayilsam umrumda degil agri doktor. Dedi epidural takicam agrisin.sakat kalmak herkesin korkusu.ikincisi iki cihazla arkadaslar disardan olanlarda az basarak yurumeye izin var icerden olanlarda yok.onlar bozuluyor basarsaniz.murat ayak morarmasi nneymis sordun mu? Ddoktora.cok cesursunuz ben yapsam butun hayatim degisecek ama komplikasyon dolu narkozla emboliyi gectim.ekime aldim dusuniyorum.herkese selam.

Üye
    emre2535 Avatarı

Son Giriş
    04.12-2016
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Moonlike sen olma kardeşim bu ameliyatı olmayacaksa bile kesin bişeyler olur sana....ciddiyim bu dediğimde olma AYAK MORARMASI NORMAL NORMAL NORMAL BENİMDE OLMUŞTU HERKESİN OLUR BASMAYA BASMAYA dalga geçiyorsun sanki olmaya niyetin yok böyle oldumuda kızıyorum geriye dönük bak bi sana yardımcı olan kişilere

Üye
    muratkardeş Avatarı

Son Giriş
    11.05-2012
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ya arkadaşlar bu İŞİN ÇİVİSİ ARTIK ÇIKTI DERLER YA o durumdayım kafayı yiyecem benim işte bir sır var sanki. BUGÜN FİLME BAKTI HOCA DEDİ SENİN BİR ÇİVİ YERİNDEN ÇIKTI UZAMA OLMUYOR ONDAN VE AKINTI DA ONDAN OLUYOR. sen dedi düştünmü yok dedim ama anlamıyorum bu çivi o kadar kolay mı çıkıyor. 2 küsür cm filan uzadın dedi. haftaya gel çiviyi yerine çakalım. ne çakıyorsun dedim içimden tahtaya çivi mi yine ameliyet ha öylemi. bugün hocanın yanında çalışan bekirle dertleştik dedim bu ne iş ya 3 ay olacek geleli 2 cm anc a uzadık bu ihmaller nedir, 3,5 ayda 10 cm uzama reklama bak. palavra. artık sabrım kalmadı. hocaya odada pek bişidemedim. baştan beri mahvettiler beni. vazgeçeceğim. öbür bacağımı onlara teslim etmem doktorlarada güvenim yok artık diğer bacakta ne kadar sıkıntı çekeceğimi düşünmek bile istemiyorum... doktorlar anan baban değil seni düşünmezler.daha da küfürlü yazacam ama edebim müsade etmiyor. yuh artık diyorum ,bir bacağım 2,3 cm kısa olsa bile olmam

1.çalışmayan sistemi ayağıma takıyorlar.
    2. aradan 40 -50 gün geçiyor anlamıyor sistemin çalıştığını
    3. sistemin çalışmadığını anlamıyor , alıcıyı değiştiriyor.
    4.sonra fiksatör takıyor onunda çivisi çıkmış.

moonlike durumum bu bana kalırsa ameliyat olma

Üye
    moonlike Avatarı

Gerçek Adı
    Aycan
    Son Giriş
    26.02-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

selam murat arkadas sen gel istanbul a ben,m doktora gorun ben seni misafir ederim tek yasıyorum ailemde yakın hatta biz sana gelecektik babamla ben korkudan olamıyorum diye seni gorurduk moral cokmedim benim cunku sende baska bir olay var ihmal bencebu kadar uzayan nasıl uzuyor. belki ikisini taksalar olurdu.ne dersin?

zaten uykum falanyok ameliyatı 3 ekim e alımbide su olanlara bak.arkadaslar ne yapalım....

demekki benim sevgili doktorumun dedigi dalga suda denize acılıcaz bu alahtan bacak gitmiyor bu işte ama cok ama cok korktum ne diyorsunuz arkadaslar.

Üye
    muratkardeş Avatarı

Son Giriş
    11.05-2012
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

istanbul çok para istiyor o kadar param yok.burdan paramın bir kısmını da veriyor.nefret ettim ulan bunlardan ne konuşuyorlar adamı ne de konuşturuyorlar. hasan hocadan soğudum en hafif ifadeyle. ama parası az. bir gidiyorsun kapıda 2,3 saat bekle. sevmedim bu 9 eylülü. hiçbir yere gidemem, bu halde boyum yeter bana bir ayağım 2,3 cm uzun kalacak ama onun da uzadığına inammıyorum karşılatırdığımda yine aynı ama olsun. burad az para verdiğin içim az ilgileniyorllar arasını bilmem oraya göre az tabi

Üye
    moonlike Avatarı

Gerçek Adı
    Aycan
    Son Giriş
    26.02-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Abi zaten 162 iyi ya keske olsam ben 156yim kizlar genelde 160civari ben ne yapicam abi murat cidden benim doktor oyle birakmiyor sikar hem ozel hastane hem 60000pansuman fizik tedavici dahil.abi ne yapiyim cok cekiyorum herkesten kisayim ya 30yildir boyle kiskaniyorum insanlari tipimde cok duzgun boyle kaldik abi benim cikarim yok gibi 1000kisilik genel mudurlukteyim dusun halimi en kisayim herkese soruyorum ne yapiyim.emre korktugum buydu iste.sen bana kizdin ama.ya allah saglikta versin herkese ama anormal birseyde vermesin degisik olmak cok kotu birsey arkadaslar gercekten cok kotu.

Üye
    emre2535 Avatarı

Son Giriş
    04.12-2016
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Murat çokkkkk üzüldüm valla hayyy lanet olsun böyle işin neden sorun çıktı anlamadım ne diyeceğimi şaşırım ya bende bi sorun olmadı anlamadım gitti sansta çok önemli tabikide Moonlike ben sana kızmadım estafurullah sadece herkezden bişeyler duyupta yok ben ölcem ameliyat masasında kalırım sakat kalırım diye cümleler kuruyorsun belki senin sansın yaver gidecek 1 senede ayağa kalkacaksın yaşamayan bilemez su lafınada çok takıldım bi kızlar diye takmışsın gidiyosun seni beğenen böyle beğensin kardeşim boyunundaaa..................benim tek bacak 8 cm kısaydı kız arkadaşımla 6 7 senedir beraberdim böyle, ne kadar zor bişey biliyormusun beraber yürürken topallarsın insanların sana bakması cabası bak iyi oku bunu hiç unutmuyorum yolda yürüyoruz yanımdan gecen bi genç söyle dedi wayy be kıza bak erkeğe bak bu laf ne kadar acı biliyormusun bırakacan kız takıntısını olacaksan kendin için olacan ameliyatını kızının bilem neyini taaa

Murat kardeşimede çok üzüldüm bi bacak 3 cm kısada olmazki napacaksın murat

Üye
    melikeee Avatarı

Son Giriş
    09.02-2014
    Saat
    01:33
    Yaşadığı Yer
    izmit
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

murat çok geçmiş olsun ya. yani binde bir olur belki o da gelmiş seni bulmuş. doktorunda her hafta takip etmesi gerekiyodu ama biz ilk 1-1,5 ay her hafta film çektirdik. sonra 2 haftada bire düştü sonra ayda bire. doktorun ihmalkarlık yapmış gerçekten o konuda ki bence senin gibi bir hastaya daha özen göstermesi gerekiyodu kendi ihmalkarlığı yüzünden cihaz takıldı sana. nam salmış falan diyoruzda bazılarıda ben herşeyi çok biliyorum havasında olunca böyle oluyo. para verdiğinde tabiki daha fazla ilgilenmek zorunda deli gibi para ödüyosun.

ayrıca emreye katılıyorum moonlike kendi kendine bunalım yapıp insanları da geriyosun. ben doktorun olsam seni ameliyat etmem açık ve net parasıysa kalsın paran derim. ve beşmde 6 cm kısalık ve eğriliğim vardı yıllarda ne diz üstünde bi etek ne de dar pantolon giydim. sevgilimin koluna bile girmedim hiç o bana bunla ilgili en ufak bir şey ne söyledi ne de belli etti Allahı var şimdi. 4 yıl bana hiçbişey söylemedi ama ben kendim çok taktım kafama. istediğimi giyemem, alamam, kimsenin koluna giremem arkadaşlarımın da. sonuç ne söyliyim bacağımda hele de diz civarında ciddi izlerim var. takıyo muyum? hayır. dar pantolon da giyiyorum, kısa eteklerde kimse de bişe demiyo. onca yılın acısını çıkartıyorum şimdi

Üye
    Şimall Avatarı

Son Giriş
    15.04-2016
    Saat
    00:20
    Yaşadığı Yer
    izmit
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sene 98 ege ünüversitesinde oldum 4cm uzatıldı benimki doç.dr akın kapubağlı yapmıştı amaliyatımı bende herşey yolunda gittdiğer arkadaşların ki gibi bir sorun yaşamadım ama sabır isteyen bi süreç ve çok iyi dezenfekte gerekiyo odemir çubukların giriş yerlerini pansumanını çok dikkatli yapmak lazım ki enfeksiyon kapmasın gerçi oda ciddi bir sorun değil sadece biraz acıma yapıyo mikrop kapınca benim şuanda kısalık giderildi ve buna bağlı olarakta aksaklamam daha az ben tavsiye ederim arkadaşım ama doktorunu iyi seç bence önemli olan bu

Üye
    moonlike Avatarı

Gerçek Adı
    Aycan
    Son Giriş
    26.02-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

7cm 8cm yeter bana cok az ya yok mu yolu icerden mi yapsam daha siser agrir hareket daha iyi olur ne bilim 10cm falan gectim artik.arkadaslar kisa net sunu diyim ayniyiz eski karim icinde nerden buldun kaybetme sakin bulamazsin dediler.anladiniz mi ikinci sinif muameleyi ve 156.cm. cok kotu yaaa lutfen 8cm olmaz mi ya.bu ameliyat girisi ve sonrasi olduruyor bloke ediyor beni

Üye
    muratkardeş Avatarı

Son Giriş
    11.05-2012
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sağolun arkadaşlar ben mi kendime dikkat etmiyorm, hocamı dikkatsiz anlamdım. emre kaynama olmamış zaten 1 cm belki 2,küsür santim uzama fikatör geri dödürülererk bacak eşitlenir. ama bacağımı karşılaştırdığımda yanyana aynı gözüküyor. bir de akıntı devam ediyor günde 3 kere bezi ıslatıyor. ilaç kullansammı. çivi çıktı ondandır dedi hoca.

Üye
    nöbetci Avatarı

Son Giriş
    18.03-2014
    Saat
    12:36
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Moonlike ben Mehmet Kocaoğlu olsam ve senin yazılarını bu sitede olsam değil 60 bin 6 milyon versen yapmam . Abi sen en ufak bir sıkıntı olsa ölecemmi , böylemi kalacam ya bu işler stressiz vucut ister negatif enerji sağlıklı adamı hasta yapar sen ameliyat dönemine sonsuz bir negatiflikle başlıycaksın. Ben biliyorum şimdi gene yazacağın " Ama 8 cm yeter bana başka bişey istemiyorum da ya 8cm e giderken sakat kalırsam hiç masadan kalkamassam of ya çok kötü arkadaşlar napıcam ben " ya rahatlat arkadaş bu devirde kaç milyonda bir ameliyatta ölüm oluyor bir araştır yaw. Embosilimidir nedir yaw ben bir dünya doktorla görüştüm adını senden duydum hiç biri bu riski risk olarak bile görmüyor kan sulandırıcı iğne yapıyorlar sorun kalmıyor . Ama bak tekrar düşün piskolojini düzelt tam sağlıklı düşünce ile yap bu işi zor bir döneme böyle girme .Allah yardımcın olsun en zoru karar vermektir biz kapattık gözümüzü ya Allah dedik girdik ama iyi olucaz bitecek bu ağrılar diye motive ettik kendimizi. Senin için gerçekten endişeleniyorum bu şekilde olmaz . Önce inanacaksın inanmadan hiç bişey olmaz

Sayfa 45 / 97 İlkİlk ... 354142434445464748495595 ... SonSon

Başlığın Etiketleri