Sayfa 40 / 97 İlkİlk ... 303637383940414243445090 ... SonSon
Toplam 1453 mesajın 586-600 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    moonlike Avatarı

Gerçek Adı
    Aycan
    Son Giriş
    26.02-2013
    Saat
    14:16
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Evet acayip dusuruyor kalitemi cok az birseyle cok sey aybediyorum bode surat olarakta baya yakisikliyim facebook t gorebilirsin ama bu oste evet iste olay bidaha olsa yapmam diyirsun iste zorluklari gorunce.ama.susda.var iyisin gemde o kadar ameliata ragmen valla iki olay var simdi daha girmeden.ameliyata kalbim.agriyor .aytica emboli olayi cok ya ben bi kac yerde okudum felolanda var suan yoldayim iki bacaginin filminii cekecek disardan takacak biliyorsun.sence nasil sen rahatsin dimi uzuyorda.bakalim ne kdar cekicez 166 iyi boy aklisin keske olsa.allahim ya cok kararsizimki hersey hazir artik ne yapsam.risk esit kazanc

Üye
    emre2535 Avatarı

Son Giriş
    04.12-2016
    Saat
    15:21
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Nöbetçi benim uzamamdada 1cm kısa bırakıldı tarak düşük onun içinmi bu yürürken zorluk çekmeyelim diye hocaya sorayım diyordum iyi oldu valla kafama takıyordum

Üye
    moonlike Avatarı

Gerçek Adı
    Aycan
    Son Giriş
    26.02-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Murat nasilsin demirler cok fena duruyor mu birde son mailinde sunu anlamadim arti bir tane daha degil enbastan bu cektiklerini bilerek bu ise girermisin.ve sence sansin nedir benim narkoz hrle emboli oluyorsun 10gunde emboli endisesi ile yasiyorsun.narkozda ayri zaten.kafam co?k karisti 10gun kala korkuyorum bide sana kac gunde eskisi gibi yurursun dediler.4ay uzatma sonra......

Üye
    loresima Avatarı

Son Giriş
    07.03-2017
    Saat
    14:45
    Yaşadığı Yer
    Kastamonu
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ibni sina hastanesi prof. dr. hakan kınık bu da benim tavsiyem ama en son hasatneden ayrılmış diye duydum eğer isterseniz tlf. ve mail adresi verebilirim.. geçmiş olsun (uzmanlık alanının bacak boyu uzatma olduğunu biliyorum) insani açıdan da çok ii bir doktordur

Üye
    muratkardeş Avatarı

Son Giriş
    11.05-2012
    Saat
    15:34
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

moonlike :tam iyileşme ortalama 1cm için 1 ay 10 cm içim 10 ay geçmesi gerekiyormuş. yani tam kaynama için. benim fiksatör kaba duruyor. bilseydim bu kadar zor olacağını hiç bu işe girmezdim. bildiğin gibi değil bazen çok canım sıkılıyor durumuma. iki bacakt aaynı and uzattma olacaksa koltuk değnekleriyle yürüyemiyorsun galiba ,tekerlekli araba ile ancak olur.

Üye
    moonlike Avatarı

Gerçek Adı
    Aycan
    Son Giriş
    26.02-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Evet buyukler o zaman boyle yasamaya devsyapmazdim diyorsan agrisida cok dimi disardan olanin igrenc duruyor civiler koltuk degt.egiyle gidersin ise bile dedi ama galiba hepsi yalanci o bacaklar iyilesmez artik butun hayaller giti is yerine masil dicez lorktum vazgectim zatten narkozfan emboliden urkuyordum hele o alwtller zor olacak bir yadantimiz vardi oda 156cm gevecek neyse yarisi gorti az kaldi gecer artik yarisida iptal herdey bu is dayanilmaz akil karida degil

Üye
    moonlike Avatarı

Gerçek Adı
    Aycan
    Son Giriş
    26.02-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bak murat arkadas ne uyuyabiluyorum ne bisey 24saat kafma takiyorum yalnoz kalldim olmuyor kimsede begenmiyor asiri.kisasin dedi iki doktor ama risk alicaz dedi yasam kaliten yukselecek dediler ama sen ne kaar rahatsizsin o aletlerleikincisini ne zaman takacaklar ne kadar uzadi .sence masa basi isime donebolir miyim vazgectigim an hayatim bitiyor ne renk ne zevk alisveris tatil hicbirdsry istemiyorum ne yapicam abi.cok mu olumcul bu is....? Senin agrin varmi o demirlere bakabilitormusun

Üye
    muratkardeş Avatarı

Son Giriş
    11.05-2012
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

benim çivi dibinde ayak bileğinin üstündeki iki çivi dibinde akıntı olmaya başladı. 1 günde sardığım gazlı bez avuç ayası kadar ıslanıyor. akıntı kan değil. daha açık renkte. doktor ttatilde ne yapacağım yardım edin. ayağımda fiksatör takılı. acaba bacağımda iltihap mı oldu. kafam iyice bozuldu. içerden olacaz diye gittik hale bak. bu fiksatör ile olan varsa lütfen yardım edin.

Üye
    moonlike Avatarı

Gerçek Adı
    Aycan
    Son Giriş
    26.02-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

abi ayak dibinde nasıl olur senin yukarda degil mi bu alet ??? dizin ustunde abi bir hafta kala ameliyatıma iyice moralim koptu olumune gidiyorum resmen ????? benim uste iki tane takacaklar.abi senin işi melike vardı o diyordu baya akıntı oluyor diye ona sorasana

abi o zaman bu doktorlar yalancı vazgecmek mi lazım cok kolay gibi anlatıyorlar hemde bunlar profesor nasıl yapıcazzzz intihr mı etsek caresi yok tam kendimi hazırlamıstım olacaklaraaaaaaaa budamı olacak abi gozunu seviyim ac sor birilerine emreye sor mikrop kapmasın antibiyotik falan veriyorlarmış.sen harbi cesur adamsın yparsın.bunuda

selamlar bende iki adet olacak o aletten nasıl olacak bilmiyorum komple risk işte.veben işe gidebilecekmiyim ?sence ayrıca emboli ???????

Üye
    muratkardeş Avatarı

Son Giriş
    11.05-2012
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

melikee senin bacağındada fixsatör mü takılı. akıntı oldumu bende oluyor normal mi

Üye
    moonlike Avatarı

Gerçek Adı
    Aycan
    Son Giriş
    26.02-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Murat telefonun.kacti ya reaken.aglicam sinir krizi geciricem gun aldim senin basina.gelenlere bak.ben.seni.ariyim caldir beni musaait olunca melikeyede ozelden mesaj.at belki telini verir abi.hastanede.kimse yok mu.ya.suan bittim.su mesajini okudum ve bittim burda ne olur caldir benim.ozelden.noyu gondericem.musaot olunca.lutfen.

Üye
    ceycey Avatarı

Son Giriş
    01.06-2013
    Saat
    20:38
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

murat çivi dibinden akıntı gelmesi normal ancak avuç ayası kadar gelmesi pek de normal değil gibi. benimki dört ay oldu. bilek eğriliği ve uzatma. bileğimin hemen üstünden diz altına kadar üç kasnak takılı. yani fiksatör. diz altındaki pim bir ara iltihaplandı. ama seninki kadar akıntı yapmadı. sadece hafiften şişkinlik yaptı. birde hareket ederken ağrı yapıyordu. doktorumu aradım 1 gr (1000 miligram) Maksipor antibiyotik kullan dedi. bir kutuyu kullandım geçti. ondan sonra bir daha tekrar etmedi. sana tabsiyem doktorun izinde ise en yakın hastanenin ortopedi doktoruna gitmen ve onun tavsiyesine göre ilaç kullanman. geçmiş olsun..

moonlike alınma ama benim doktorumun senin gibiler için söylediği bir sözü var. boy uzatmaya gelenleri ne yapıyorsunuz diye bir soru sorulmuştu. o da önce pisikolaoğa gönderiyoruz ona kendisiyle barışık olmasını tavsiye ediyoruz ancak yinede ısrar ederse yapıyoruz demişti. benimde sana tavsiyem kendinle barışık olman. bunun tek çaresi bu. durduk yere bu işlere girişipte sağlığını riske atma. biz sağlık açısından bir ihtiyaç olmasa yapmazdık. emin ol çok meşakkatli bir durum. sonunda ne olacağının ise bir garantisi yok. burada olanlara ne kadar soru sorarsan sor. ne kadar tecrübeleri dinlersen dinle senin tecrüben başka olur. bu birazcıkta kadet kısmet meselesi. olaya birazda bu açıdan bak. Allah'ın sevgili kuluysan zorluk çekmeyebilirsin. ama bunu da biz bilemeyiz. bunu ancak ve ancak o bilir. vesselam..

Üye
    moonlike Avatarı

Gerçek Adı
    Aycan
    Son Giriş
    26.02-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ceycey kardes inan 10yildir denedim olmuyor korkumda cok dedigin gibi girdin mi cikamazsinda 155 sin kendinle nasil barisik olursun cevrem hayatimi goz onune alirsan cok sonuk bir hayatim var boylede olacak bazen keske olsem diyorum.bir karar veremedim.cok zor durumdayim.kesin bisey cikacak kendimede uzun sure gelemicem oda var.peki doktorlar kesin zarar goreceksem neden yapiyor psikologa bile gondermedi gittiklerim olacagim kisi mehmet kocaoglu Ilizarov - Ana Sayfa da mevcut boy uzatma olarak.

Üye
    melikeee Avatarı

Son Giriş
    09.02-2014
    Saat
    01:33
    Yaşadığı Yer
    izmit
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

muratkardes;

benim akıntım oldu da seninki kadar olmadı benim akıntılarım demir etrafında kabuk yapardı o kadar. Akıntının iltihaplı olup olmadığını da demir diplerini hafifçe sıkarak kontrol ederdi doktorum ben de öyle yaptım hep. İlk başlarda bende de iltihaplı akıntı oldu ben fark etmiştim pansuman yaparken sonra 1 kutu agumentin vermişti doktorum bidaha da iltihaplı akıntım olmadı. Senin doktora gitmen lazım kendi doktoruna olmasa da asistanı vardır yada doktorunun numarası varsa ara sor numarasını vermiş olması lazım. Çok oyalanmadan doktora görün biran önce. Eğer ameliyat olduğun hastaneye gidersen ulaşırlar zaten doktorunada.

Üye
    moonlike Avatarı

Gerçek Adı
    Aycan
    Son Giriş
    26.02-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Melike selam ne diyorsun az kaldi benimde eceli gelen kopek cami duvarina isermis olmasinda artik kendimi alistirdim gibi.bakalim saglikli insanda basarini orani kac doktoarin.

Sayfa 40 / 97 İlkİlk ... 303637383940414243445090 ... SonSon

Başlığın Etiketleri