Sayfa 35 / 97 İlkİlk ... 253132333435363738394585 ... SonSon
Toplam 1453 mesajın 511-525 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    melikeee Avatarı

Son Giriş
    09.02-2014
    Saat
    01:33
    Yaşadığı Yer
    izmit
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    moonlike, yanlış anlama sakın da sen tam olarak ne istdeğini bildiğinden emin misin? tamam anladık korkuyosun da seninki hastalıklı bir korku olmuş. Ben bile senin yazdıklarını okuyunca atlattığım halde bir tuhaf oldum buraya bilgi için girenleri düşünemiyorum. herkes sana burda ne yaşadığını kendi yönteminde neyin nasıl olduğunu anlatıp bilgi vermeye çalışıyo sen bakıyorum kafanda üç sorun onların etrafında dönüp duruyosun. Çok ciddi birşey dicem ve emimim buna ,sen doktoruna burada defalarca belirttiğin gibi sık sık korkuyorum kesin birşey olucak vs tarzında cümleler kursan seni ameliyat etmez. eminim . Bu ameliyatın kolay birşey olmıcağı kesin bunu doktorunda olanlar da söylüyor zaten. Madem korkuyosun o kadar olma bu ameliyatı olanlara 6 ay öncesinden sigarayı bırakmaları söylüyolar o kadar tehlikelere takıldın da bunu nasıl atladın? ya ölürsem ya şu olursa ya bu olursa sendeki risklerin aynıları bizlerde geçerli. madem öyle ya olursa diye bir işe başlıcaksan hiç başlama. Buraya binlerce insan giriyor bilgi almak için böyle şeylerle o insanları da korkutmayalım. Her ameliyatda risk vardır kaç kere girdim çıktım ameliyata bişey olucaksa olur zaten ya olursa diyosan hiç bulaşmıcaksın.

Üye
    emre2535 Avatarı

Son Giriş
    04.12-2016
    Saat
    15:21
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ya moonlike benim rahatsızlık farklı kaza geçirdim ben 8 yaşında şu anda 26 yasındayım uzatmayı 1 defa oldum çok başarılı geçti bu yaşa kadar 9 ameliyat geçirdim :d

AYNEN MELİKE KATILIYORUM SANA OLACAK OLAN BİLE VARSA OLMAYACAK HERKES SANA YARDIMCI OLMAK İSTİYOR MOONLİKEYE ANLATTIĞIM KADAR KİMSEYE ANLATMADIM BU AMELİYATI YÖNTEMLERİ AKLIMDA BAŞKA BİŞEY KALMADI TÜKENDİ HEPSİ YA KARDEŞİM SAĞLAM ESNETİK DİYORSUN İKİ BACAK İÇERİDEN OLANDA VAR ONLAR SAĞLAM DEİLMİ ANLAYAMIYORUM SENİ TUTTURMUŞSUN ÖLECEM BEN SAKAT KALACAM SABREDEBİLECEKSEN OL AMELİYATI YOKSA OLMA BOŞUNA BİRİ BENİ AYDINLATSIN SAĞLAM ESNETİK NASIL OLUYOR YENİ YENİ ŞEYLER DUYMAYA BAŞLADIM

MOONLİKE SON BİŞEY DAHA KORKMA BAK BİŞEY ÇIKMAYACAK DIŞARIDANDA OLSAN İÇERİDEDENDE OLSAN SONUÇLARI HARİKA OLACAK SENİN İÇİN DEDİĞİM GİBİ SABIR SABIR SABIR

Üye
    muratkardeş Avatarı

Son Giriş
    11.05-2012
    Saat
    15:34
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ya arakadaşlar benim tedavim hiç iyi gitmiyor. bugün Hasan hocanın yanındaydım. 1 aydır uzaktan kumandayla uzatıyorum. meğerse çok az yine uzamış. hasan hoca baktı filmlere. haftaya gel hastanede kalacan dedi hastanede uzatacağız. o cihazı getiren kişi de gelecek. hasan hoca da şaşırdı niye uzamıyor diye. acaba cihazdamı sorun var yoksa ayaktamı? ya moralim bozuldu. 1 ay normalde 3cm uzaması lazım iken çok az uzamış.ne kadaruzadığını söylemedi hoca. tekrar ameliyata mı girecem acaba..ne bileyim. zamanda önemli. okulumda var. bu uzaktan kumandayla tedavi olanlar lütfen yardım edin....

Üye
    moonlike Avatarı

Gerçek Adı
    Aycan
    Son Giriş
    26.02-2013
    Saat
    14:16
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

gördünüz mü arkadaslar bunu demek istiyordum işte muratkardes bilinmezin içinde ne olacak şimdi offfff kafayı yiyicem gerçekten....

Üye
    emre2535 Avatarı

Son Giriş
    04.12-2016
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Murat kardeşim aynı gün hastanedeydik senle ama görüşemedik aramadın beni gelince sorun deil

Sorun cihazda hastanede bi çocuk denk geldi Hasan hocanın hastası uzatma ameliyatı oluyor muhabbet edip konuştuk onun yöntemi benimkindenmiş uzaması çok az olmuş meğersem cihaz çalışmamış çok küçük bi operasyon geçirmiş açmışlar cihazı tekrar korkulacak bişi yok yani okuldanda rapor alacaksın artık

yangına körükle gitmek böle bişey olsa gerek moonlike

Üye
    muratkardeş Avatarı

Son Giriş
    11.05-2012
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben cuma geldim. salı günü yatacam nedeni belli olur inşalallah. 1 ay boşuna kürek sallamışım. ya düğmelere basıyorum ayağımda pek bir şey hissetmiyorum. o zaman ayağıma takılan cihazda sorun var.

Üye
    emre2535 Avatarı

Son Giriş
    04.12-2016
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Evet Murat cihazda sorun var kokma kardeşim geç olsunda sağlıklı olsun

Üye
    muratkardeş Avatarı

Son Giriş
    11.05-2012
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

emrah ameliyat yapacaklarsa çivilere dokunulacak mı acaba yoksa sadece sinyal alan cihaza mı bakılacak. ilk ameliyat gibi zor olmayacak herhalde. ya böyle ihmal olur mu. 1 ay sıkıntım masrafım hastaneye git gel meğerse boş gitmişim kim karşılayacak bunu. kimi suçlayacan şimdi.

Üye
    nadiafay Avatarı

Gerçek Adı
    nadia
    Son Giriş
    14.08-2011
    Saat
    23:30
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

murat senin adına üzüldüm umarım başka sorunlarla karşılaşmazsın ama olur böyle şeyler üzülme moralini yüksek tutmaya çalış.

Okan senin adına da sevindim ne güzel ya umarım hep böyle mutlu haberler alırız.Aslında doktorla konuşmaya gittiğimde evet ben de senin gibi gidip konuşayım hastalarla yerinde görmek daha uygun olur hastaları.

Melikeecim ben de anlamadım moonlike Beyi hem korkuyor hem de söylenenlere kulak asmıyor avcıkomando arkadaşımız vardı bir ara msj yazıyordu sürekli.Sigara ve alkolden uzak durun diye hatta ben aaa yeter ama demiştim sürekli aynı aynı şeyleri tekrar ediyor anladık...Ama anlamamakta ısrar eden arkadaşlar varmış moonlike gibi.Sigara olmazzz

Üye
    melikeee Avatarı

Son Giriş
    09.02-2014
    Saat
    01:33
    Yaşadığı Yer
    izmit
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

içerden cihazlı ameliyatlarda böyle şeyler olabiliyomuş cihazı değiştirip devam ediyolar çokda sıkıntı değil moonlike dedğin oysa eğer. Sana son birşey dicem ben ,sen olma arkadaşım ameliyat falan hiç boşuna yanmasın paran. Burda o kadar anlattık hepimiz yaşadıklarımızı ama boşuna konuşmuşuz. Bu kadar sabit, takıntılı birini görmedim ben. Ben 19 yaşında verdim bu kararı herşeyi göze aldım insan 30 yaşında ne istedğine daha net karar verebilir diye düşünüyorum düşünceleri oturduğundan kendnini bildiğinden verebilmeli daha doğrusu.
    Nadiafay, sen kararlıysan keçi sütüne devam et dışardan proteinlerle değil de doğallarıyla beslenmeye çalış çok yararını görürsün. ben sevmem pek ama özellikle kırmızı et bu işde çok önemli. bilmem sever misin ama ciğer ye derdi bana doktorum balık tüket, kahvaltıda mutlaka yumurta ye bol bol bunları şimdiden yaparsan kemik gelişimin çok daha çabuk tamamlanır. zaten kemik dolduğu an değnekleri atıcan demekdir

Üye
    emre2535 Avatarı

Son Giriş
    04.12-2016
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

[muratkardeş;
    Murat sıkma canını girdin bi yola herşey güzel olacak bu ameliyatı olan herkeste olmuştur böle ufak tefek sorunlar içeridende olsa dışarıdanda olsa... cihazın çalışmaması senin dediğin gibi o algılayıcılar arızalı olabilir ameliyat olsan bile çok ufak bi operosyon olur izmire geldiğimde hasan hocanın baska bi hastasıyla görüştüm aynı şey başına gelmiş senin gibi gönlünü ferah tut hoca işini bilir güven...İhmal deil seninkisi sanssızlık

melikeee;
    Moonlikeyle konuştuk dertleştik basına geleceği zorlukları falan hepsini biliyor gerisi ona kalmış artık foruma girme dedim ona kafası karışıyor bırakalım kendisi versin kararını bende hiç kimseye danışmadan gitmiştim bu ameliyatı olan arkadaşlarla görüşme fırsatımm hiç olmadı direk daldım sigara konusuna deinmişiniz ben kullanıyorum sigara Allahıma şükürler olsun sorunum olmadı

Teşekkür ederim Nadiafay çok iyi durumdayım şükürler olsun ki...evet hocalarla konuşmaya gittiğinizde servise çıkın hocanın hastalarıyla görüşün yararı çok olur sizlere fikir almış olursun.....

Nadiafay sen ameliyat olacakmıydın

Üye
    muratkardeş Avatarı

Son Giriş
    11.05-2012
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sayın alkapon bir şey sorcam aynı anda iki bacak uzatması nasıl oluyor. yani koltuk değnekleriylemi yürüyorsun, koltuk değnekleriyle yürüsen bile üzerine ayağının üzerine basman gerekir.

Üye
    moonlike Avatarı

Gerçek Adı
    Aycan
    Son Giriş
    26.02-2013
    Saat
    14:16
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: muratkardeş Mesajı Gör
    sayın alkapon bir şey sorcam aynı anda iki bacak uzatması nasıl oluyor. yani koltuk değnekleriylemi yürüyorsun, koltuk değnekleriyle yürüsen bile üzerine ayağının üzerine basman gerekir.
    Ben daha once soylemistim disardan olan sistemlerde cift takiliyor ve ayni anda uzatiliyor ancak sadece icerdeki sistemler cok hassas siz ustune basamazsiniz o yuzden tek tek yapiliyor yoksa tekerlekli sandalye olur.durum bu disardaki hareket olarak daha ferah cm olarak 12cm kadar cikiyorlar.ama.iltihap olayi ve pinlerin acisi var.genel.olarak hepsi ayni aslinda herseye acik ben.hala korkuyorum.ama yapacak bisey kalmadi kendi adima boyle yasamaktan.cok sikildim......

Üye
    karabasann Avatarı

Gerçek Adı
    tc alaattin aydoğmuş
    Son Giriş
    15.01-2017
    Saat
    23:35
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    istanbulda benm doktor iyi muharrem inan alaattin06kartal@hotmail.com ekle yardımcı olurum

Sayfa 35 / 97 İlkİlk ... 253132333435363738394585 ... SonSon

Başlığın Etiketleri