Sayfa 34 / 97 İlkİlk ... 243031323334353637384484 ... SonSon
Toplam 1453 mesajın 496-510 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    moonlike Avatarı

Gerçek Adı
    Aycan
    Son Giriş
    26.02-2013
    Saat
    14:16
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    murat merhaba sen tamamen kozmetik amaclımı oldun yoksa bir aksamanmıvardı bunu anlayamadık yosa devlet bir kurus vermezde benim sırf ben oduyorum hepsini

Üye
    emre2535 Avatarı

Son Giriş
    04.12-2016
    Saat
    15:21
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Moonlike niye bunalıma giriyorsun ki??? Murat yalnız olduğundan bunalıma girmiş konuştum ben onunla telefonra gayet iyi şimdi para konusunda evet dediği gibi iki bacak 20bin tl (içeriden) baska bişey ödemiyorsun baska bi arkadaş daha gitmiş onada 20 bin demiş iki bacak için senin fiyatlar çok işte neden neden neden ???

Üye
    moonlike Avatarı

Gerçek Adı
    Aycan
    Son Giriş
    26.02-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

emre bende arıyım muratı rahatsızlık vermekten cekiyniyorum gercekten bende cok bunalımdayım.senide aramak istiyorum buişten kesin basıma bişey gelir gibi geliyor ufak yada buyuk.birde para takıldıkafama arastır o aletler pahalı aletler cok.tanesi 20 000 tl zaten.ameliyat falan bu adam ne kazanıyor?benimdoktor fizik tedavifalan haric aleti takması o kadar alıyor ve dısardan sistem.anlamadım ikinizide aramak istiyorum.ama rahatsızlık vermekte istemiyorum.parada takıldı kafama benimki ozel hastane acaba ondan mı?ne bilim.bende arıyım buiş imkansız gibigeliyor sonunu goremiyorum siz yaptınız benim saglıklı 10 cm uzayıp normal yuruyerek eski halime donecegime inanıyormusunz?

Üye
    muratkardeş Avatarı

Son Giriş
    11.05-2012
    Saat
    15:34
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

benim estetik ameliyet ,fonksiyonel de diyebiliriz.fonksiyonel gerçi cüceler için yani bir yerden brişey alamk için uzamnamıyor, kapının koluna uzanamıyor veya mesleğini yapamıyor. ama hasan hoca erkeklerde tıbben 1.66 cm aşağısı tıbben kısa kabul edilir. psikoloğa gidilir zorluk hiç çıkarmadı. neden olcaksın dedim. dedim işimi daha iyi yapacan daha yararlı olacağıaminanıyorum kaffamda boy takıntı oluyor iki de bir. ücrete gelinceTürkiyede gün doğmadan neler değişiyor moonlike. 9 eylülde fiyatlar yazdğım gibi 9 eylül de özel bildiğimama üniversite hastanesi. iki bacak 20.000 ya sen böyle giderse psikojinide bozacaksın...arayabilirsin çekinme
    bu torba yasasında hastnedeki prof. lara muayaene olmadan önce 150 tl muayen ücreti veriyordun bu torba yasayla artık bu parayı devlet ödüyor. bu durum cihaz için geçerli de olabilir.belkide üniversite hastaneleri içi geçerli. üniversit ehastaneleri ve özel hastaneler farklı gaaliba özel hastaneler pahalı olabilir.

Üye
    emre2535 Avatarı

Son Giriş
    04.12-2016
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ara kardeşim facendede varım zaten benim kafama takılan çok pahalı artık bu ameliyatlar çok yaygınlaştı sizlerden baska çok arkadaşla görüşüyorum hepside çok memlun murat arkadaşı ara görüş yeni oldu o ameliyatı yardımcı olur sana fazlasıyla

Üye
    moonlike Avatarı

Gerçek Adı
    Aycan
    Son Giriş
    26.02-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

fazlasıyla korkuyorum bende gerçekten olan bu ameliyatı herkesi tebrik ediyorum o bayılmak ayılmak o aletler acakta tedavi sureci acayip korkuyorum ama yapacaz mecbur allah yardımcımız olsun bilmiyorum kesin basıma bişey gelecek gibi geliyor.narkoz korkusu uyucam uyansam o bacaklar sis deli gibi.o nu gecin içerde dısarda aletler falan ...... murat emre beyler hele melike hanım kahraman resmen.

Üye
    emre2535 Avatarı

Son Giriş
    04.12-2016
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Korkma o kadar bende korku yoktu hiç sadece heyecan vardı senin zorluğun 1 2 ay daha sonra alışırsın zaten inan bana

Üye
    nadiafay Avatarı

Gerçek Adı
    nadia
    Son Giriş
    14.08-2011
    Saat
    23:30
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

'bişey daha yaa uzama bitti benim herşey ayakta durduğumda bacak boyları aynı dizler eşit ikiside ama belden yamuk gibi duruyom kafayı yicem'
    Emre2535 doktoruna sordun mu yamukluğun sebebini ayy benimde öyle olmaz inşallah şekil bozukluğu daha dur henüz evlenmedim bile evlendikten sonra hadi neyse olsun da alan almıştır nasıl olsa ama öncesinde aman Allah korusun evde kalırım valla.Ay şaka biyana öyle şeyler oluyomu normalde yoksa acaba sende mi gerçekleşti bu durum.Güzel bişey değil heleki kızlar için kötü olur.Bir de Emre doktorumuz Hasan Havıtçıoğlu değil mi?Sitesinde şöyle bir gezindim de ayy çok sert bir doktor açıkçası korktum o ne öyle ben karşısında ağzımı bile açamam korkudan.Umarım görüntüsü kadar sert değildir.Immm bide psikolog tarafı var bu işin acaba ben nasıl bir açıklama yapsam çok etkili bişey bulmalıyım ikna etmem için murat arkadaşmız açıklamasını yapmış psikoloğa.
    Bir de anlamadığım uzaktan kumanda sistemini türk bilim adamları bulmuş neden Almanya dan getirtiliyorki.Turkler buldukları gibi aletleri yapabilselerdi eminim daha ucuz olcaktı bu ameliyat.Emre linkini veriyorum bakarmısın
    Türk bilimadamlarının büyük buluşu | Sağlık bilgisi kadın hastalıkları çocuk hastalıkları diyet güzellik sağlık haberleri umarım link vermek yasak değildir
    Havıtçıoğlu şöyle konuştu:
    Mekanik yöntemde, hasta günde bir kez bacağına aşırı yüklenme yapacak. Kemik içerisine yerleştirilen çivinin özel aksamları var. Belirli yüklenme karşısında çivi kendiliğinden uzayacak. Vücut ağırlığının ortalama 3 katı kadar bir kuvvetle yere vurulduğunda çiviler dişliler yardımıyla harekete geçiyor ve 1 milimetrelik bir uzama gerçekleşmiş oluyor. İstenen uzama sağlandığında otomatik olarak sistem kilitleniyor
    Sen de böyle mi yapıyosun Emre 2535.
    Şu yöntem de Murat arkadaşımın
    'Diğer yöntemde ise belli bir frekansta bilgisayar mühendisleri tarafından yüklenen sistem, hastanın kendisi tarafından uzaktan kumandayla uygulanabiliyor.
    Hastaya bir şifre veriliyor, uzaktan kumandayla gönderilen frekansla sistem çalışıyor ve ne kadarlık bir uzama sisteme yüklenmişse bir günde 1 milimetrelik uzamayla istenen boya kavuşulmuş oluyor.
    Bir de burda açıklamışlar ki 25cm e kadar uzatılıyormuş.Moonlike Beyin söylediği gibi 8 cm le sınırlı değil.Ki 8cm de ben de çok fark yapar ya süper olcam valla hele o gün gelsin hayırlısıyla.Ben de Muratkardeş arkadaşımız gibi umarım yanlızlık psikolojisi yaşamam bide o stresin içinde zaten yeterince hassas olcam Allah yardımcım olsun ya ben de O'nu kendime yardımcı ve arkadaş edinirim çünkü benimde kimsem olmucak ve bayanlar için daha zor bir durum erkek olsaydım çok umursamazdım açıkçası.Allah bizim gibilerin yardımcısı olsun umarım.

Üye
    melikeee Avatarı

Son Giriş
    09.02-2014
    Saat
    01:33
    Yaşadığı Yer
    izmit
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

moonlike, kahramanlık değil de cesaretli diyelim ve sizin nasıl erkek olarak 156 idi sanırım boy kısa diye takıntınız vardıysa benimde takıntılarım vardı. Dar pantolon hiç giyemedim, diz üstünde etek giyemedim, birinin koluna girip yürümekden kaçınırdım. Mezuniyetimde çok iyi hatırlıyorum erkek arkadaşımla dans etmekden kaçmıştım resmen. Bunların yanında bel, bacak ağrıları ve 35 yaşında protez takılcak denmesi, hiç kilo almamam lazımmış tabi birde bacaklara ağırlık bindikçe ağrım artarmış. Aynaya baktığımda mutlu bir ben görmek istiyodum, bıkmıştımda artık. terazinin bir tarafında bunlar vardı benim için diğer tarafında sakat kalma ve söylediğiniz riskler. Ameliyatı olduğumda 20 yaşına girmemiştim bile henüz. Kaza sonrasında olduğum ameliyatdan sonrada doktor 1 yıl değneklerle yürüceksin demişti. Yürümeme ihtimalim bile yüksekmiş. mayısdı kazayı geçirdiğimde eylülde elimde değnekle gitmiştim doktorumun yanına milyonda bir kişinin başına gelir bu demişdi o zaman doktorum o da beni bulmuşdu. korkuysa bacağında kısalık var dendikçe ben kabullenmemiştim hiç tahmin edemiceğiniz kadar korkuyodum çünkü. ne zaman aynanın karşısına geçsem o zaman gerçekle yüzleşmeye başlamışdım. annem zorlardı doktora götürmek için ama ben hep kaçdım tam 6 yıl. 16 yaşında ilk kez ağrılarım arttığından gidelim bir doktora dedim o yanlış yönlendirince başka doktora gitmedik ve 18 yaşımı doldurmamı bekliyodum. 18 yaşında birkaç doktora gittim en son kendi doktoruma ameliyat dedi hayır olmam dedim 1 yılım vardı önümde araştırmaya başladım. 6-7 ay sonra kafamda hiçbir soru kalmadan hazırım dedim. Tabi bu süreçde babam devamlı sakat kalırsan nolucak dedi durdu. Lokal olucağımı söyledi doktorum ona da olmam dedim önce ama doktorum mp4 ünü al gel dedi. Şöyle söylim anestezist de lokal demişdi ama ne dediyse olucam dememişdim doktorum şunu yapıcaz şöle olucak böle olucak dediğinde korksamda sesim çıkmazdı neden bilemem ama fazlasıyla güvenim vardı ona. Girdim ameliyata çekiç sesleri, bacağının ittirilmesi hissi vs hepsinide yaşadım korktum mu hiç korkmadım. müzik dinledim bol bol ve çıktım. Ve benm ameliyatım 4 saat sürmüştü başka işlemlerde olduğundan ve bünyemden dolayı vücudum anesteziyi tamamen atana kadar bulantm oldu 2. geceye kadar bırakın yemek yemeyi kafamı sağdan sola çevirdiğimde bulantım oldu. Doktorum diğer operasyonları yapalm dediğinde emin olun aklımdaki tek şeyde bulantım oldu öyleki ameliyatlardan sonra kendi kendimi telkin eder hale gelmiştim. ilk pansumanlarım hariç 2. leri ben yaptım. ki açık yaraya bile bakamazdım önceden şiş bacaklarıda ben takmadım bu kadar kafama siz niye takıyosunuz ki? egzersizlerle geçiyor zaten rahat olun. Doktorum deseki yarın ameliyat olcaksın sadece nasıl işlem yapılcağını sorarım ve de canımın ne kadar yanıcağını o kadar. doktoruma o derece güveniyorum yani

Üye
    emre2535 Avatarı

Son Giriş
    04.12-2016
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Nadiafay Mrb evet belden yamuk gibi geliyor bana ama çok deil o kadarda ameliyatı olan arkadaşlarıma sorduğumda ocakta beri yürümüyorsun yürüyünce düzelir diyorlar bende tekmıyorum o kadar 8 cm uzatıldı bacağım yarın cm kısa olsada farketmez artık zaten son bi ameliyat daha olacağım dizimden biraz yamukluk var içe doğru Hasan hocaya gelince evet kendisi serttir yerine göre ben karşısında konuşuyorum çekinmeden asabi olduğu yönlerinide gördüm tabikide ben ne zamn odasına gitsem beni hep gülerek karşılamıştır hoşgeldin okan diyerek bu arada ismim okan bu ismi ölesine almıştım ameliyat yöntemleri evet benim ki yere vurarak deilde dizimi sağa sola fizik tedavi yaparak uzattım uzaktan kumandalıyıda Murat arkadaşımız kullanıyor nisan ayında 14 yaslarında bi çocuk oldu uzatma tek bacaktan onun kısalığı 13 cm kadar vardı uzatma devam ediyor onunda şuan da işin psikolojik kısmı ben gayet iyidim ameliattan sonrada hiç morallerim bozulmadı kendinizi sıkmayın arkadaşlar bu ameliyatı artık herkes oluyor yarın kontrolüm var gelişmelerden haberdar ederim sizlere görüşmek üzere

Üye
    moonlike Avatarı

Gerçek Adı
    Aycan
    Son Giriş
    26.02-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

selamlar emre lütfen hasan hocaya beni anlatırmısın.ben ona mail atmıştım.156 cm erkek.İstanbul da MEhmet hocanın hastasıyım dısardan 8-10 yada 12 cm dusunuyor.ancak içerden kozmetik yapmak istemiyor 50 000 tl alacak sadece memorial daki ameliyata.bir gorus bildirirmi psikolojimi biliyorsun 31 yasındayım.aldıgım riski narkoz emboli ve iltihap olarak saydı.sorar mısın ? içerden dısardan cunku işe gitmek zorundayım 1 ay sonra.

Üye
    emre2535 Avatarı

Son Giriş
    04.12-2016
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Moonlike adam beni öyle dinlemez ben sana asistanının numarasını vereyim sen görüş anlatamam şimdi ben adı bekir arayacak olduğun kişinin 0536 697 35 81 derdini anlat yalnış anlama anlatmak isterim dediklerini de Hasan hocada pek dinlicek göz yok

Üye
    moonlike Avatarı

Gerçek Adı
    Aycan
    Son Giriş
    26.02-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

abi konusur mu benle ya zaman yaklastıkca fena oluyorum sigara paketleri yetmiyor artık ki ben 2 sene oncesine kadar sigara içmezdim herşşeyi son kez yapıyor gibi geliyor tehlikelin biri bitiyor biri başlıyor kafamda agrıyı gectim ki gecilecek gibi degilmiş.narkoz zaten riski var.ama emboli var bir ay sonra bile öldürüyormus mesela.ne yapacağımı bilmiyorum.bacak kesilme olayı iltihap kaparsa kapmassa uzaması uzamaması yada ne bilim.offffffff girince kesin bişey olacak gibi me geliyor. kalbim agrıyor boylede cok mutsuzum ama.

Üye
    emre2535 Avatarı

Son Giriş
    04.12-2016
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Moonlike kardeşim bak biraz önce geldim hocanın yanından benim tedavi Maşallah çok güzel kemiğin arasına doldu sayılır...hastaneye gittimde servise çıktım uzatma ameliyatı olan kişilere hepsi içeriden 10 bin tl hepside çok memlun. daha dün olmuş biri ağrısı varmış biraz olacak o kadarda, moral verdim hepside daha bizim gibisi çokk uzatma olan kafanı karıştırmakta istemiyorum yardımcı oluyorum ister kız ister kızma gerisi sana kalmış. gel izmire görüş ne kaybedersin 1 gününü alır kafandaki soru işaretlerinden kurtulursun adam öcü değil güler yüzlü sana taaaaa en basından beri sölüyorum içeriden olanın riski 0 uzamayıda 10cm e kadar yapıyor içeriden daha ne diyim sana ben 9 defa ameliyat oldum narkoz aldım hepsinde kendi isteğimle sen ameliyattan korkma yöntemini düşün bugun bi çok arkadaşla tanıştım hastanede uzatma ameliyatı olup kontrole gelenler hepsinin yüzü gülüyor valla ben söylüyeceklerimi söledim varsa sorun baska sor...insanlar Diyarbakırdan Erzurumdan her yerden geliyo sağlığını düşünüyorsan araştırcan arkadaşım gitçen görüşcen hocalarla

Üye
    moonlike Avatarı

Gerçek Adı
    Aycan
    Son Giriş
    26.02-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    abi 9 keremi oldun nasıl ya adam bana birkez dedi ameliyat offf bu doktorlar beni oldurucek.10000 olabilir ama sizde tek bacak var ondan ben saglam estetik o yuzdenpahalı.ama biliyorum ya kesin bişeyler oluyor boyle oldun direkuzamıyor kesin bişeyler çıkacakdegil mi???? biliyorum.

Sayfa 34 / 97 İlkİlk ... 243031323334353637384484 ... SonSon

Başlığın Etiketleri