Sayfa 3 / 98 İlkİlk 12345671353 ... SonSon
Toplam 1459 mesajın 31-45 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    denizince Avatarı

Son Giriş
    25.07-2013
    Saat
    21:29
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    mrb arkadaslar k.bakmayın.izmire geldim muayene oldum.ama tetkikler yapılıyor doktor karar vermedi.onu için beklemedeyiz.
    şuana kadar yapılanları anlatayım.ilk vardığım zaman polikliniğe vardım orada bana kağıt verdiler vezneye para yatırmam için gittim120ytl yatırdım.benim doktorun adı profösör dokktor anabilim dalı başkanı hasan havuçcuoğlu.hastasına diğer doktorlardan fazla ilgileniyomus herşeyine bakıyomus dikkatini çeken neolursa onu soruyo.benim gözümde et bezesi var onu sormustu.ertesi gün asistanları felan varıken onlara herşey iyi ama şu gözündekine gıcık oldum diyodu şakacı biri dokuz eylül hastanesinden.http://kisi.deu.edu.tr/hasan.havitcioglu/ bu adresten bakabilirsiniz başarıları burada yazıyor..bağ-kur geçiyor.bu arada benim 20sinde çapada ameliyatım varıdı onu 28mart2009a atmışlar malzeme alamadık diye..orayı iptal ettirdim..aklınıza takılan bişey varısa sora bilirsiniz..saygılarımla

Üye
    nöbetci Avatarı

Son Giriş
    18.03-2014
    Saat
    12:36
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

mrb denizince . Yukarda anlatmaya çalışmışsın ama daha detay verbilirmisin. Sen Normal yöntemmi oluyorsun yoksa 9 eylül üniversitesinin bulduğu motorlu çividenmi . Bağkur geçerli diyorsun anladığım kadarı ile SSK geçerli değil. Bu Ameliyat normali ve motorlu çivi sigortasız kaça patlıyor araştırabilirmisin. Bir de sen polio sekeli vardı dimi . Kısalık ondan kaynaklanıyordu. Yardımların için şimdiden teşekkürler

Üye
    nöbetci Avatarı

Son Giriş
    18.03-2014
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

henüz dönmedin galiba denizince

Üye
    AysE_KsK Avatarı

Son Giriş
    23.07-2008
    Saat
    18:07
    Yaşadığı Yer
    İzmiR
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

nöbetci.. aynı ameliyatı ben 9 eylülde 2 kez geçirdim iki bacğımdan da ssk geçerli hastanede ve hiç bi ameliyat masrafı almıolar sadece katkı payı yatırosun hastaneye o da doktorun ne kdr uygun görürse onun dışında pek bişe almıolar çokta güsel ilgileniolar benm doktorum can koşay ve çok memnunum şuan 2. ilizarov ameliyatınıda atlattım ve 2 gün önce cihaz ayağımdn çıktı ama motorlu çivi falan deil ameliyat normal vidalar var kendin uzatıosun onları günde 4 kez her gün 1 mm uzamış oluo ayağın ve demir çıktıktn snra ayağı alçıya alıolar şuan bnm ayağım alçıda 1 ay snra ondn da kurtulucm ve sağlığıma kuvuşmuş olucm eğer ameliyat olmayı düşünüosan 9 eylülü tavsiye ederim.

Üye
    nöbetci Avatarı

Son Giriş
    18.03-2014
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bilgiler için çok teşkkürler bu ameliyatı olmuş biri olarak hemde 2 kere olmuş biri daha fazla bilgi senden nasıl alabilirm

Üye
    nöbetci Avatarı

Son Giriş
    18.03-2014
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

denizince den haberi olan varmı

Üye
    sudenaz Avatarı

Son Giriş
    20.08-2008
    Saat
    11:16
    Yaşadığı Yer
    ISPARTA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

denizce arkadaşım bende oldum amaliyat.ilizarov enimde iyi geçti uzatma oldu ama sabır istiyor sabrın sonu iyi olsa hiç üzülmem.ben iyileşme umuduylan herşeye katlandım.1,5 yıl ayağımda kaldı demirler.ama sonuçmu gene aynı yürüyorum.bana alışkanlık dediler başka açıklama yok.ben amaliyat olduktan sonra bir kız dah oldu onda baya fazlaymış.kızın ayağında demirleri gördüm uzatma olduğunu biliyordum.aradan belli bir süre sonra ben spor hekimliğine giderken kapıda karşılaştım.ayağım kesildi dedi enfeksiyonu durduramamışlar.

Üye
    denizince Avatarı

Son Giriş
    25.07-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadasım izmide ameliyat olmanı tavsiye ederim benim doktorum hasan havuçcuoğlu can kosay fazla metetmediler.bu alanda kendini geliştirmiş en iyi doktor hasan hoca bu kumandalı cihazıda hasan hoca bulmuş ssk geçerli bagkurda geçyor ama doktor bıcak parası alıyormuş ama oda doktorun insafına kalmış bişey yani.başka benden ögrenmek istediğin nedir.kusura bakma nete uzun zamandır giremedim işe başladığım içineve geç gidiyoum elektirikciyim işler yoğun olduğu için internet değil doğru düzgün dükkanıda gözmüyorum.bugün tatil yaptık.neyse başka benden istediğin bişey varsa net olarak sor.yarın tekrar girmeyi düşünyorum eger erken gelirsem işden.diğer arkadaslarada sorcaklarım var.

Üye
    ayşegülaslan Avatarı

Son Giriş
    15.01-2013
    Saat
    15:30
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

ÜZGÜNÜM AMA BEN DE BU AMELİYATI HİÇ TAVSİYE ETMİYORUM BENİM AMELİYAT MACERAM İLK BBU AMELİYTLA BAŞLADI VE ARKASI GELDİ. BBÜNYEDEN BÜNYEYE TEDAVİDEN TEDAVİYE FARK VAR TABİ . SKOLYOZUN OLDUĞUNDAN BAHSETMİŞSİN O NEDENLE OLMAN GEREKTİĞİNDEN . SONRASINI OKUYAMADIM AMA KISALIĞINI KISALIK TELAFİLİ ORTOPEDİK BOTLA ÇÖZÜMLEYEBİLİRSİN. SKOLYOZUN DAHA ÖNEMLİ BENCE ONA DAHA FAZLA EĞİL. KISALIK AMELİYATI ZATEN TAMAMEN KISALIĞI GİDERMİYOR. SAĞLIKLI GÜNLER DİLERİM.

Üye
    nöbetci Avatarı

Son Giriş
    18.03-2014
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

denizince sen ne yaptın oldun mu ameliyat anlatmadın daha ne yaptın en son hastanede idin ama sonra yazmadın

Üye
    denizince Avatarı

Son Giriş
    25.07-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

slm evet skolyoz ameliyatı zor ama ilk önce bacak kısalığını çözmek gerekir o bottan kullandım ama olmuyor alışamadım.ben mecburum ilizarov ameliyatı olmaya.nöbetci olmadım daha ameliyat 9eylülden ocakın ilk haftası gitcem işde.uzatma ameliyatı olcak arkadaslar dokuz eylülde muayene olmalarını öneririm

Üye
    FHKO Avatarı

Son Giriş
    17.10-2008
    Saat
    14:25
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: denizince
    ama benimm olmama gibi bir olanagım yok.çünkü skolyozum var vee ayagım kısa olun agrı oluyor.ve skolyoz ameliyatı gecirdikten sonra durumum dahada kötü gidcek.bunun için hiç şansım yok ama hacettepeye gitcem ama cemalettin aksoyda kararsızım.bunun için yazmıştım..bilginiz için tşkrler......
    SLM DENİZİNCE BANADA 24.06.2008 DE İLİZAROV TAKILDI 4 SANTİM KISALIK VARDI VE ŞİMDİ KISALIK TAMAMEN DÜZELDİ AMA HALA KAYNAMASINI BEKLİYORUZ.HACTTEPEDE CEMALETTİN AKSOY YAPTI VE ÇOK MEMNUN KALDIM 2 SENEDİR AMELİYATIMI O YAPIYO BÜTÜN DOKTORLARIN DÜZELMEZ DEDİĞİ BACAĞIMI DÜZELTTİ BENCE OLACAKSAN ONA GİT HACETTEPEDEKİ BÜTÜN ORTOPEDİ HASTALARI ONUN HASTASI NERDEYSE KESİNLİKLE ONA OL DERİM BEN. ACİL ŞİFALAR DİLİYORUM İNŞLLAH EN KISA ZAMANDA İYLEŞİRSİN :?

Üye
    nöbetci Avatarı

Son Giriş
    18.03-2014
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Fhko 24.06.2008 tarihinde yapılmış demişsin birde 2 senedir o yapıyor demişsin kaç ameliyat oldun acaba .

Üye
    FHKO Avatarı

Son Giriş
    17.10-2008
    Saat
    14:25
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

NÖBETÇİ ASLINDA BU 9. AMELYATIM AMA UZATMA AMELİYATINI İLK OLDUM VE HİÇ Bİ SORUN YOK ŞİMDİLİK SON 2 GÜNDR DEĞNEKSİZ YÜRÜMEYE BAŞLADIM ZORLU DÖNEMİ GECTİ SENDEMİ İLİZAROV TAKTIRACAKSIN :roll:

Üye
    desperate Avatarı

Son Giriş
    04.11-2008
    Saat
    18:14
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    FHKO ameliyattan ne kadar süre sonra değneksiz yürümeye başladın?İşine ve günlük hayatına devam edebiliyor musun?Fizik tedavi görmek gerekiyor mu?Son olarak banyo yapmakta bir sakınca var mı?Ben de yakında bu ameliyatı olacağım için çok endişeliyim.Cevaplarsan sevinirim.

Sayfa 3 / 98 İlkİlk 12345671353 ... SonSon

Başlığın Etiketleri