TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Sayfa 25 / 25 İlkİlk ... 152122232425
Toplam 370 mesajın 361-370 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    elif75 Avatarı

Son Giriş
    15.12-2019
    Saat
    18:47
    Yaşadığı Yer
    balıkesir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Cenk akbostanciya gittim botoksa.Ankara'da..Bu isin duayeni.
    Ama siz de biliyorsunuzdur,ilacımcızi sigorta kapsamindan ciķardılar.o yuzden bir suredir oraya gidemiyorum ne yazık ki

Üye
    barut__mustafa Avatarı

Son Giriş
    04.04-2020
    Saat
    17:30
    Yaşadığı Yer
    Kayseri
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Şu an ağrın sızın var mı ameliyat olalı çok zaman olmuş bende avn hastasıyım kıvranıyorum ama ameliyattan da çekiniyorum önerirmisin?

Üye
    celil.12 Avatarı

Gerçek Adı
    celil
    Son Giriş
    11.02-2020
    Saat
    20:51
    Yaşadığı Yer
    tekirdağ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    2

@barut__mustafa

ben2 kalçadan oldum. 1 ameliyat 5 senedir 2ameliyatı 1sene oldu şuan iyi korkulacak birşey. Yok isterseniz arayın 5362638982

Üye
    wolky1 Avatarı

Son Giriş
    09.01-2020
    Saat
    08:25
    Yaşadığı Yer
    Bartın
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Öncelikle herkese merhaba , Benim sol kalçam çocuklugumda gecirdigim bi dusme sonucu cıktı ,oyle boyle 24 e kadar geldim.. Ufak bi aksamam ve bacakta hafif bi incelme disinda herhangi bi problemim yoktu taki son 1.5 sene oncesine kadar. Hayatimda yasadigim bazi psikolojik olaylar neticesinde kendimi bacagimi fazla yordum vekendimi eve hapsettim.Bir anda bacagimin şekli semali bozulmaya basladi ve incelme kemik erimesi ve kisalma ileri derece artti, İnanin hayatim zehir zemberek oldu pantolon dahi giyemez oldum ve suan zOr yurur durumdayim, 1 senedir istanbuldayim suan 27 yasındayım. O hastane bu doktor derken biri perthes dedi biri femur basi kirigi dedi, En son gorustugum bır Prof tam teşhısının sekonder koksartroz oldugunu soyledı benim sorum sizlere şu olacak , şayet ameliyat olursam bu kısalik, kalcada ve ayni zamanda bacaktaki sekil bozuklulugnu incelmeyi giderecek mi. Yani bacagimin yapisi eski halini alip saglam kalca ve bacak gibi dolgun olacakmi , benim aklmdaki tek endise bu şuanda lutfen ameliyat olanlariniz yada guzel bilgi sahibi olanlariniz bu mesajimi durustce ve ozenerek cevaplarsa cok sevinirim. Hayatim 1.5 senedir alt ust olmus durumda eve mahkum kaldim neredeyse sosyal hayati unuttum.. Bakkala bile zor gidiyrum şhorttan baska birsey giyemiyorum. Allah kimseye yasatmasin Sagligiyla imtihan olmak cok zor.. Allah yardimcimiz olsun,

Üye
    aLeejan Avatarı

Gerçek Adı
    ALİCAN ÖZTÜRK
    Son Giriş
    16.03-2020
    Saat
    12:15
    Yaşadığı Yer
    KOCAELİ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    9
    Blog Mesajları
    7

Merhabalar,
    30 yaşımdayım ve bundan 5-6 sene önce her iki kalçama aynı ameliyat ile kalça protezi takıldı.
    JRA tanısı ile hareket kısıtlılığı ve ağrılı süreçlerden dolayı;
    ameliyat sonrası süreç biraz zor geçse de fizik tedavi yüzme ve yürüyüşler ile bu zamana kadar yapamadığım bir çok hareket ve aktiviteyi yapar hale geldim yaşam kalitemi muazzam ölçüde etkiledi.
    Her ne kadar genç yaşta önerilmese de ..
    hayatımın bu en aktif döneminde doğru karar verdiğimi şimdi daha net anlıyorum.

Üye
    Bltylmz Avatarı

Son Giriş
    10.03-2020
    Saat
    20:16
    Yaşadığı Yer
    Edirne
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

@wolky1
    Geçmiş olsun benimde dkc.kalca protezi oldum.4 ay önce.ayagimda kısalma incelme en farkı ne ararsan vardı.bu kısalık incelik düzeldi.ama kalçada ki dolgunluk farkı biraz kaldı.yamukluga gelirsek ki ben ameliyat olmadan önce farkında değildim.hem belde hem dizde yamukluk var.ikisinicinde fizik tedaviye gidicem.diz için yüksek ihtimalle ortez kullanicam sanırım.bel içinde fizik tedavi.sadece topallama için deseydin kesinlikle olma son ana kadar bekle derdim lakin son ana gelmişsin.maddi durumun iyide robotik ameliyatı tercih et.
    Ben şuan koltuk değneği ile topallamiyorm degneksoz direk ameliyatlı tarafa yatiyrm sebebi hem beldeki hem dizideki yamukluk üstüne bide koruma iç güdüsü var.simdiden geçmiş olsjn

Üye
    Mavisiyahh Avatarı

Son Giriş
    23.02-2020
    Saat
    22:51
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba arkadaşlar. Tecrübeli arkadaşlardan yorum bekliyorum Çift taraflı doğumsal kalça çıkığı rahatsızlığım vardı yaşım 34 1 sene önce sağ kalça sonra 1 buçuk ay önce de sol kalçadan ameliyat oldum şimdi sol dizimle sağ dizim arasında otururken fark ediyorum tabiki uzandığımda çok anlayamıyorum yeni ameliyat olduğum ayağım uzun gibi hissediyorum doktora sordum beni tatmin eden bir cevap vermedi asistan olduğu için sanırım konu ile bilgili deneyimli arkadaşlar tecrübelerinizi benimle paylaşırsanız sevinirim

Üye
    burcin01 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:05
    Yaşadığı Yer
    ADANA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    3

Merhabalar ben de sağ kalçama 2 ay önce total kalça protezi ameliyatı oldum. Aynı doktora 11 yıl önce sol kalçadan olmuştum yarım cm kısalık vardı eşitlendi ve bir sorun yaşamadım. Ama şu an ki sağ kalça ameliyatımda bacak boyum uzadı doktorum boylarını ölçtüğünde eşit olduğunu söylüyor leğen kemiğim eğri olduğu için böyleymiş. Doktorum ve fizyoterapist bunun geçeceğini söyledi ama yine de çok endişeliyim. 6 ay sürüyormuş geçmesi lütfen daha önce bunu yaşayan arkadaşlar deneyimlerini paylaşabilir mi böyle kalan var mi ? Herkese şifalar dilerim.

Üye
    Hayalperestkızzz Avatarı

Son Giriş
    22.06-2020
    Saat
    19:51
    Yaşadığı Yer
    ANTALYA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

https://youtu.be/GfP78DYbOC8 şu bağlantıya baksanız ya bizim ülkede var mı bu protezden baya gelişmişi galiba . Ne kadar pahalı olursa değer biz ulaşamaz mıyız.

Üye
    Sanem başkan Avatarı

Son Giriş
    02.07-2020
    Saat
    00:13
    Yaşadığı Yer
    Erzincan
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    seramik değilmi bu

Sayfa 25 / 25 İlkİlk ... 152122232425

LinkBacks (?)

1. 23.08-2011, 13:55
  2. 23.08-2011, 11:41
  3. 23.08-2011, 11:13
  4. 15.04-2011, 16:19