TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Sayfa 21 / 25 İlkİlk ... 11171819202122232425 SonSon
Toplam 366 mesajın 301-315 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Emine okumuş Avatarı

Gerçek Adı
    Emine
    Son Giriş
    21.05-2019
    Saat
    00:24
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    4

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @crissangel

Fatma hanım

Devlet hastanesi derseniz önerebileceğim. Numune eğitim araştırma. Dr adnan behçet kafadar. Benim foraj ameliyatımı orda o doktor yaptı. Gerçi numune hastanesinin tüm ortapedi dr ları süper. Hepsi çok ilgili. Birde oraya gözünün derim.geçmiş olsun.

Üye
    Fatma algül Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Özel hastane fark etmez bizim için önemli olan doktor bildiğiniz tavsiye edebileceğiniz doktor varmi

Üye
    Emine okumuş Avatarı

Gerçek Adı
    Emine
    Son Giriş
    21.05-2019
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    4

@Fatma algül

Fatma hanım.

Numune eğitim araştırma hastanesi. Adnan behçet kafadar ve ya Hasan bombacı. Bu dr lar. Numune hastanesinin en iyi ortapedi uzmanlarıdır. Tavsiye edebilirim. Geçmiş olsun.

Üye
    Fatma algül Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Bu söylediğini doktorlar kalça protez i ile ilgililermi

Üye
    İzmirmine Avatarı

Son Giriş
    11.11-2019
    Saat
    12:20
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    9
    Verilen Beğeniler
    4

Fatma hanim benim 2 arkadaşım da İstanbul Acıbadem de ameliyat oldular çok memnunlar .... Dr bekle demesinin nedeni protezlerin bir ömrünün olması ama vakit gelmiş genç bayanlara genelde seramik protezler takılıyor bunlarda 20 yıl belkide daha fazla dayaniyorlar kararınızı verin ameliyat olun çok mutlu olacaksınız....

Üye
    Emine okumuş Avatarı

Gerçek Adı
    Emine
    Son Giriş
    21.05-2019
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    4

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: Fatma algül Mesajı Gör
    Bu söylediğini doktorlar kalça protez i ile ilgililermi
    Fatma hanım

Bu bahsettiğim dr lar. Kalça protezi üzerine zaten. Bi araştırın derim.

Üye
    baharbulut Avatarı

Son Giriş
    19.02-2018
    Saat
    17:55
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba ,

İstanbulda değil ama kalça protezi ile ilgili önerebileceğim doktor var. Bursa 'da Op. Dr. Kayhan Turan Ortopedi Doktoru. Yeni haberlere çıktı Robotik cerrahi ile kalça protezi ameliyatları gerçekleştiryormuş. Yakınım robotik cerrahi ile kalça protezi oldu. çok memnun.

Üye
    Fatma algül Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Dediginiz doktorları araştıriyorm yardımcı olduğunuz için tesekkür ler

Sonuçta protez insan güvenemiyor her doktora bide hastanede önemli deniliyor enfeksiyon kapmamak için cunki enfeksiyon protezde çok riskli oluyormuş ALLAH hepimizin yardımcısı olsun

Üye
    burcse Avatarı

Son Giriş
    25.02-2019
    Saat
    14:21
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar benim de sol kalça proteze aday bir hasta olduğum bir çok doktor tarafından onaylandı. 37 yaş erken bir yaş olabilir adıma...Çok kafaya takmamak lazım bence ..Ağrıları ve bunları kafaya takdıkca insanın ruh hali de bozuluyor..

Fatma Algül maddi durumun varsa, özel sigortan varsa, Nejat Güney, Fahri Erdoğan, Remzi Tözün, Alper Gökçe;Gökçe Mık...Maddi durumun yoksa Cerrahpaşa Prof. Nuri Aydın, Bezmialem Fatih Küçükdurmaz öneririm.

Şahsi düşüncem İstanbuldaki doktorlar tartışılmaz derecede diğer yerlerdeki doktorlardan daha iyi.Çünkü nüfus kalabalık çok ameliyat yapıyorlar ve tecrübeliler...Bu benim düşüncem tabi..Geçmiş olsun..

Üye
    Fatma algül Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ler

Peki bu özel doktorlar aşağı yukarı kalça protez ini ne kadara yapıyorlar

Evet insan amaliyatı çok kafaya takiyo bide ameliyat tan sonraki süreç nasıl oluyo protez tutuyor mu yürümede problem oluyormu açıkçası bunlar kafami çok.meşgul ediyo

Üye
    İzmirmine Avatarı

Son Giriş
    11.11-2019
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    9
    Verilen Beğeniler
    4

Fatma hanım tek kalça protez ameliyatı yerine ve Dr göre 20 bin ile 30 bin arası çift kalça 50 bin özel hastane ve Dr fiyati bu korkma temiz bir hastane seçerseniz enfeksiyon riskiniz azdır birde ameliyat sonrası sizin kendinize iyi bakmanız lazım ki enfeksiyon oluşmasın .....Korkmayın istanbulda Acıbadem hastanesinde benim 2 arkadaşım oldu ve cok memnunlar ameliyat sonrası süreci ben detaylı bir sekilde yazmıştım okursunuz. ..benim bugün 15 gün oldu çok mutluyum ağrım yok yürüyorum ama 8 hafta özel bir süreç bu nedenle hala çok dikkatli ve özenli bakıyorum protezi ayağım. .. Dr iyi seçerseniz gerisinden korkmayın ALLAH ın izniyle benim Dr canım kurban çok mükemmel ve titiz biri o nedenle ben çok şansliyim.....sağlıcakla kalin

Üye
    burcse Avatarı

Son Giriş
    25.02-2019
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

Fatma Algül ben bu fiyat işini şöyle özetliym...

Çok iyi proflar 15000-20000 TL arası isterler..Özel hastanelerdeki doktorlara olursanız sıradan bir özel hastaneden bahsediyorum 10000-150000 TL arası bir tık yukarı mesela Acıbadem de olursanız 20000-25000 TL arası Amerikan Hastanesi tarzı A plus hastanelerde 30.000 TL- 35000 TL fiyatlar olur. Tabi bu tek kalça protezi için.

Araştırma hastanesi mesela Cerrahpaşada bıçak parası maksimum 3000-4000 TL alırlar.Devlet hastanesinde ücretsiz olan var..Ama devlet ve araştırma hastanelerinde hijyen düşündürücüdür.İşini gören hastalar var buralarda .

Kalça protezi önemli bir ameliyatdır ve hijyeni iyi olan hastanelerde yapılmalıdır. Özel sigortanız varsa yatakta tedavi için teminatınız olur. SGKda bu tarz ameliyatları karşılamıyor sanırım 50 yaşından az olanları.Bu söylediklerim tamamen İstanbul içindir. Diğer Anadolu şehirerinde özel ve donanımlı hastanelerde 2000-3000-4000 tlye çok iyi hocalar tarafından kalça protezi olan hastalar var...Fiyatlar çok dengesiz sonu itibariyle .....Umarım faydalı olmuştur...

Üye
    Fatma algül Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Sağolun teşekkür ler yarimci olduğunuz için bakıcaz artk cerrahpaşa ki prof nuri aydınla görüşeceğiz inşallah durum değerlendirmesi yapıcaz artk

Üye
    İzmirmine Avatarı

Son Giriş
    11.11-2019
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    9
    Verilen Beğeniler
    4

Merhaba arkadaşlar ben ameliyat olalı yirmi gün oldu inanin çok korkulacak bir ameliyat değil. Ben yürüyorum evdeki bazı işlerimi yapabiliyorum. Çok mutluyum Dr izin verse kosacagim nerdeyse.. ama 20 gün daha koltuk değnekleriyle yürumem gerek sabırla bekliyorum Dr izin vermediği için ayağıma basmıyorum. Yoksa ayağınizla ilgili bir sıkıntı olmuyor.Aksamadan ağrı çekmeden yürümek çooook güzel bir duygu ALLAH herkese acil şifalar versin... Bu ameliyatı olmasi gereken arkadaşlar iyi bir Dr bulun ve ameliyatınızı olun sıkıntılar sadece 10 gün sonrası çok rahatsiniz. .

Üye
    burcse Avatarı

Son Giriş
    25.02-2019
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    İzmirmine yaşınız kaç acaba ? Ayrıca çimentolu mu çimentosuz mu takıldı ? Protez marka vs..Anlattıklarınızdan sonra sanki o kadar korkulacak çekinelecek bir ameliyat değil gibi gözüküyor ...Şu an aksamadan normal yürüyebiliyor musunuz ?

LinkBacks (?)

1. 23.08-2011, 13:55
  2. 23.08-2011, 11:41
  3. 23.08-2011, 11:13
  4. 15.04-2011, 16:19