Sayfa 1 / 2 12 SonSon
Toplam 24 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    cresentdark Avatarı

Gerçek Adı
    hilal
    Son Giriş
    06.06-2016
    Saat
    15:08
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Sağ bacağımda kalça çıkıklığı var.
    Bu sitede sıkça pek çok doktorun ismi olumlu ya da olumsuz yönleriyle anlatıldı. Ben burada Prof.Dr. Nejat Güney hakkında bilgi almak istiyorum.
    Bu doktor konusundaki fikirlerinizi bu başlık altında toplarsak beni ve benim durumumda olan pek çok kişiyi bilgilendirmiş olacaksınız.
    Özellikle benim için önemli bir durum...
    Bilgileriniz için şimdiden çok sağolun...

Üye
    Styric Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet Serkan
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    10:07
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşım ile görüştüm, kendi klavyesinden ilettiklerini ekliyorum.

Alanında uzman diye bileceğimiz birisi, teşhisi çok çabuk koya biliyor. Kötüye iyi, iyiye kötü demek gibi bir durumu yok.. Çok doğal yaklaşıp olabilir ile değil. Ya olur ya olmaz şeklinde çalışıyor. Oldukca da deneyimli biri, kendini çok rahat bir şekilde teslim edebileceğin bir türk hekimi..

Üye
    cresentdark Avatarı

Gerçek Adı
    hilal
    Son Giriş
    06.06-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

İlginiz için çok sağolun.kafama takılan tek soru alanında 2.sıradaymış peki ilk sırada kim var

Üye
    nazom Avatarı

Son Giriş
    02.08-2015
    Saat
    17:27
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hemşerim,bende ortepedik engelliyim
    ben Konya olsun,Ankara olsun bütün doktorlara gittim,
    hepsinin söylediği aynıydı, bir arkadaşım kendi doktorunu
    tavsiye etti,iki yıldır cerrahpaşada prf. dr. Nazif Bilsel'e gidiyorum
    çokta memnunum kendisinden,saklamadan,gizlemeden gerçekleri
    yüzünüze söylüyor ve ileride yaşayacağınız riskleri açıkca söyleyen birisi
    ameliyatsa aeliyat değilse değildir veya sonuçunu hemen söyleyen biridir,size tavsiye ederim

Üye
    cresentdark Avatarı

Gerçek Adı
    hilal
    Son Giriş
    06.06-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ben konyada kendi sorunumla ilgili bilinen bir doktorla görüştüğümde bile bana sorunun ameliyatla gecebilir ama gecemeye bilirde, sorun şundan olabilir ama bundan da olabilir vs şeklinde belirsiz cvp lar aldım. Ben herşeyden önce olumlu yada olumsuz net bir cvp almak istiyorum. Ama yazılan yorumlara bakıyorum da hepimiz galiba doktorların bu belirsiz cevaplarından şikayetçiyiz sorunumuz pekçok şeyden önce bu belirsizlikleri çözmek oluyor.Bu belirsiz cevaplar doktorlara ve bilime karşı olan inancımı zayıflatıyor.Şimdilik Dr Nejat Güney'den randevu aldım bakalım sorularımın yanıtını alabilicek miyim...İlginiz için tekrardan çok sağolun..

Üye
    Styric Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet Serkan
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

cresentdark, arkadaşım bende konyada yaşlıyorum ve benim doktorum Mehmet Arazi, tam olarak ortapedik durumun nedir bilmiyorum ama ben doktorumdan çok memnunum..

Üye
    cresentdark Avatarı

Gerçek Adı
    hilal
    Son Giriş
    06.06-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ben Mehmet Araziyle konuştum.Bana sen niye aksıyorsunki dedi sebebi kas gevsekliği olabilir bir önce fizik tedaviye git gel.eğer sorun o çıkmazsa kalçanın çıkıklığınadn olabilir o zaman ameliyat edelim gecebilir belki.yani adam önce ameliyat edecek sonra bakacak gecerse sorun oymuş demektir.Ameliyatta ısrar etmiyorum birdaha muhakkak uğra konuşalım dedi ve ben bir daha gitmedim ama bir ara uğramayı düşünüyorum

Üye
    cresentdark Avatarı

Gerçek Adı
    hilal
    Son Giriş
    06.06-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zannedersem dr Nejat Güney ile Dr Fahri Erdoğan aynı hastanede çalışıyor acaba randevu mu değiştirsem de Dr Fahri Erdoğandan mı randevuyu alsam

Üye
    nazom Avatarı

Son Giriş
    02.08-2015
    Saat
    17:27
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Mehmet Arazi yeğenimin doktoru,gerçekten branjında mükemmel, yeğenimin tedavisini başarıyla yapmıştır

Üye
    Styric Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet Serkan
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

cresentdark;

Kusura bakma arkadaşım da sen doktorları büyücü sihirbaz falan mı zannediyorsun? bir bakma ile herşeyi anlaya bilecek zaten bir doktor yok.. hepsi gerekli işlemler yapılıp inceleyip kararını veriyor.. Prof. oldukdan sonra hepsi aynı.. boşuna koşturuyorsun istanbul falan.. inan bana boşuna..

Üye
    cresentdark Avatarı

Gerçek Adı
    hilal
    Son Giriş
    06.06-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Styric;
    ben zaten randevumu şu doktordan aldım bundan mı değiştireyim derken senin tam söylemek istediğin şeyin espirisini yaptım.Ben doktorlardan mucize beklemyecek tecrübeye de sahibim.Burada dr Mehmet Arazi kötü bir doktordur ben en iyisi İstanbulda iyi bir doktora gideyim modunda da değilim.Mehmet Arazi bana senin durumunu tam olarak anlamadım dedi bende üstüne ya yok siz iyi doktorsunuz başka arayış içine girmeyeyim benim durumuma da siz care gösterirsiniz.Hatta biraz daha düşünün birkaç defa daha geliyim belki anlarsınız sorununu diyip ısrarcı mı olsaydım işte o zaman bir doktordan mucize beklemiş olmazmıydım sayın arkadaşım

----------

Ayrıca şuna da deyinmek istiyorum.Dr Mehmet Arazi alanında iyi bir uzman olduğu icin konya da bir adı var.Kendisi de çok tatlı dilli ve başarısı ve tecrubesini de yatsımıyorum.Ama benim durumuma da cözüm sağlayacağı anlamına gelmiyor.benim durumuma cözüm sağlamamış olması da onu kötü bir doktor yapmaz

Üye
    Styric Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet Serkan
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Yanlış bir şekilde lanse ettiysem özür dilerim.. 22 yaşındayım ortapedi doktorları ile geçti ömrüm.. Tabi ki bütün doktorları gezip hepsinden fikir almak hangisini beğenirsen onun tedavisini uygulamak senin elinde.. kusura bakma tekrar.

Mehmet arazi iyi bir doktor gerçekten, yanlışlar hatalar biz insanlar için ama, bir hata ya da yanlış yapıp ortada bırakacak bir doktor değildir.. Çok geçmiş olsun.

Üye
    cresentdark Avatarı

Gerçek Adı
    hilal
    Son Giriş
    06.06-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Styric;
    Zaten Mehmet Arazi yanlış bir teşhis koymamak adına bana net birşey söylemedi senin durumun şudur demedi.Bu da onu diğer doktorlardan ayırıyor zaten.Senin fazla tepki vermen beni üzdü gercekten ama özür dilemen durumu kurtardı bende yanlış ifadelerde bulunmuşsam özür dilerim...

Üye
    Prodigy Avatarı

Gerçek Adı
    Cem
    Son Giriş
    23.11-2012
    Saat
    14:13
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba A_Geyik,
    Bir doktorun iyi oldugu yada olmadigini neye gore belirliyorsunuz? 10iyi.net sitesi ve bunun gibi bircok siteler bu doktorlarin pesinden kosturup sizin isminizi listemize ekleyelim diye para talep ederler ve duruma gore siralamayi yaparlar. Ancak gercek bilgiyi yani bir doktorun en iyi kim oldugunu anlamak icin yapabileceginiz sey. Ornegin istanbul cerrahpasa hastanesi ise, bu hastanenin ortopedi klinigine gidip, calisanlariyla kisaca sohbet edip gercekleri gorebilirsiniz. Bir doktoru iyi yapan sey nedir? yada digerinden daha iyi yapan sey.. Ayni sekilde bir avukati en iyi yapan nedir?

Bunun elbette bir yolu var. Doktorun bir sene icinde yaptigi ameliyat sayisini ve bu ameliyatlardaki basari oranini bilmemiz gerekir. Bunu siz elbette bilemezsiniz ancak dusunurseniz bu gibi bir istatistik yurutebilecek bir kurumda yok. Yukaridaki listenin size carpikligini soyle soyleyebilirim. fahri bey ve azmi bey, nejat bey'in ogrencileridir. Ancak askerlikteki gibi kidem duzeni olmadigi icin, yada hangi doktorun kac senedir profesor oldugunu bilemedigimiz icin... belirsizlikler soz konusudur.

Bir baska konu ise hangi doktorun, ortopedistin diyelim.. hangisinin hangi operasyonda daha aktif oldugu.. Ornegin nejat bey diz ve kalca ameliyatlari konusunda digerler listelenen doktorlardan cok daha fazla ameliyat yapmistir. Ve Bu ameliyatlarin yuzde 95 uzerinde basari orani vardir.

Umarim ne demek istedigimi anlatabiliyorumdur. internetten alabileceginiz bilgiler sizi mutlaka yaniltacaktir. Ancak sunuda belirtebilirim, son gunlerde doktorlar iyi doktor olmaktan daha onemli iyi reklam yapmak oldugunu kavradilar ve kendilerini piyasada daha iyi tanitabilmek icin cok para harciyorlar..

umarim yardimci olabilmisimdir.

nazom;

Prof. Dr. Nazif Bilsel de Istanbul'daki sayili iyi ortopedi doktorlarindan biridir. Ilk 10 icine rahatlikla girer.

Üye
    umut güzel şey Avatarı

Son Giriş
    19.02-2013
    Saat
    10:16
    Yaşadığı Yer
    ERZURUM
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    merhaba degerlı arkadaslarım...
    Total kalca protezı amelıyatı olmus olanımız var ıse tecrubelerınzıı benımle paylasırsanız cok sevınrıım ayrıca Nejat Güney e amelıyat olmus olanınız var mı?
    şimdiden teşekkür ederim..

Sayfa 1 / 2 12 SonSon