Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 24 mesajın 16-24 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ECOnomiST Avatarı

Son Giriş
    17.11-2017
    Saat
    18:40
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    konuyu hortlatalım

nejat güney fahri erdoğan... onlarla görüşen var mı? muayene olan var mı? onlara ameliyat olan var mı? bu doktorların ücret politikası nasıl????

bu sorulara cevap bulmak zorundayız... bu konuda nereye baksak bu isimler karşısımzda ama haklarında yeterince bilgimiz yok... olmadı kendim randevu alıp görüşlerini alacak ve yıkarda bahsettiğim sorularıma yine kendimce edindiğim cevapları burda paylaşacağım...

arkadaşlar nejat güney özel hastanedemi ameliyat yapıyor? yoksa devlet mi?

bu doktora ameliyat olan yok mu? ameliyat olan tadığı olan yok mu?

kendisinden randevu da alacağım ama ön bilgi toplamak adına burdan birşeyler öğrenebilirsem çok iyi olacaktı.

Üye
    bedisim Avatarı

Son Giriş
    07.08-2013
    Saat
    15:30
    Yaşadığı Yer
    Tekirdağ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sevgili hilal merhaba, benim de doğuştan sağ kalça çıkığım var. yaşım 52. son 3-4 yıldır sol kalçamda kireçlenme nedeniyle çok şiddetli ağrılarım oldu. çıkık kalçamda ağrılarım daha azdı. izmit'te oturuyorum. ben de senin gibi çok doktor araştırdım. izmitte gittiğim tüm doktorlar önce sol kalça, daha sonra sağ kalçaya protez takmayı önerdiler. takacakları protez hakkında bilgi istediğimde tatmin edici bilgi alamadım. sonunda nejat güney hocam ile tanıştım. ilk muayenede her iki kalçayı aynı anda protez takmayı önerdi. ve protez konusunda seramikten başkasının lafını ettirmeyiz dedi. ve beni aynı anda ikna etti. 09.04.20013 tarihinde ben çift kalçamdan birden protez ameliyatı oldum. sağ bacağımdaki 9 cm kısalık çok az kaldı. şimdi çok rahat yürüyorum. ameliyatım 4 saat sürdü. belden uyuşturdular. ameliyat sonrasında da çok ağrım olmadı. 5 gün hastanede kaldım. ameliyatımın 4.cü günü evime geldim. eve geldiğim andan itibaren yürüteç ile tuvaletime gidebildim. tüm yemeklerimi ev halkıyla masada yedim. tek sıkıntı çift kalça olduğu için yatağa çıkarken inerken yardım aldım. 1,5 ay yanımda sürekli bakan biri oldu. sonrasında kendi işimi yapar duruma geldim. eğer maddi sıkıntın yoksa nejat güney hocamı öneririm. en doğru adres olduğunu düşünüyorum canım. artık ağrı kesici kullanmadan yaşamımı devam ettiriyorum. sana da acil şifalar dilerim canım. daha detaylı bilgi istersen yazarım.

Üye
    aLeejan Avatarı

Gerçek Adı
    ALİCAN ÖZTÜRK
    Son Giriş
    04.10-2017
    Saat
    13:52
    Yaşadığı Yer
    KOCAELİ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    9
    Blog Mesajları
    5

a_geyik neye dayanarak bu veriler kaynak facebook mu listede op.dr var murat bezer yok komik değil mi

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:14
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    949
    Verilen Beğeniler
    1.237

4 mesaj yukarıda Prodigy arkadaşın yazdıklarına tümüyle katılıyorum. İnternet reklamı olsun medya reklamı olsun bilimum yöntemlerle kişiler parlatılıp vitrine konur... Tuzağa düşmemek lazım. O tür listelerin belki de tamamı manipülatiftir...

Not: Burada Nejat beyi tenzih ediyorum. Sözlerim bu tür "top doktor" saçmalıklarınadır...

MİHRİBAN AYŞE
    Misafir Üye
    MİHRİBAN AYŞE Avatarı

Merhaba, amaliyat oldun mu Hilal, olduysan hangi doktora oldun, kısalık tamamen eşitlendi mi? bilgi verirsen çok sevinirim...

Size katılıyorum, bu konuda en çok yalnışı da tv yapıyor!...

Size katılıyorum, en büyük tuzak tv programları rant sağlamak adına işinin ehli olmayan hekimleri sihirbaz haliene taşımaları

Üye
    Lev.can0607 Avatarı

Gerçek Adı
    Cancan
    Son Giriş
    15.09-2015
    Saat
    01:13
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

selam arkadaşlar bende daha önce kalça protezi oldum ve
    doktorum iyiydi ama revizyon yapıldı şimdi tekrar olmam gerekiyor
    çok doktora gittim her biri farklı şey söylüyor kafam iyice karıştı.
    revizyonu güçlü olan bildiğiniz iyi bir doktor varmı yada şöyle
    deyim protez değişecekte olabilir bilemiyorum şimdiden herkese tşk.
    ama bende nejat güneye bir gitmeyi düşünüyorum.

Üye
    nm6767 Avatarı

Son Giriş
    28.02-2017
    Saat
    04:35
    Yaşadığı Yer
    zonguldak
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba;
    Eylül ayında Nejat Güney Hocaya İstanbul Cerrahi Hastanesinde revizyon ameliyatı olacağım iki kalçadan biri revizyon diğeri yeni takılacak,hoca tek seferde yapalım dedi güven de verdi ama yine de korkuyorum Nejat hocaya revizyon ya da yeni protez ameliyatı olan var mı tecrübelerini paylaşabilirler mi ? Daha çok revizyon korkutuyor beni Allah hepimize şifa versin ...Sağlıklı günler...

Üye
    Ester Avatarı

Gerçek Adı
    Ester
    Son Giriş
    06.04-2017
    Saat
    03:33
    Yaşadığı Yer
    Azerbaycan
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar merhaba. öncelikle her kese geçmiş olsun. Azerbaycandan yazıyorum. ben 25 yaşımdayım, 12 yıldır kalça kireçlenmesi var, ilk başta AVN diye teşhis koyuldu, 12 yaşımdayken ameliyyata alındım, sol kalça eklemimde kıkırdak kireçlenmesi yüzünden femur başı yer değiştirmişti. onu yerine çekmeye çalıştılar. ameliyyattan sonra bir süre iyiydi sonra aksama başladı ve eklem tüm fonksiyonlarını yitirdi. kısacası başarısız ameliyyat. ama kireçlenme devam etmediği için 12 yıldır aynı haliyle duruyor. yani kötüleşmiyor ama hiç bir fizyo terapi ve ilaç iyileşmesine de yardım etmedi. doktorlar şimdi bu AVM değilmiş, 12 yıl önce aldığım travma yüzünden eklemin hasar gördüyünü iddia ediyor. sigara da vardı, ama bıraktım. ameliyatdan sonra 12 yıldır kalça ağrıları var, fazla yürürken ağrıyor, ve eklemde hiç bir hareket yok. almanyaya da gittim 5 yıl önce, çaresi yalnız protez dediler ama daha erkenmiş. 20 yaşındaydım. şimdi yaş oldu 25, artık dayanamıyorum. gençliğimin 12 yılını aksayarak ve ağrı çekerek geçirdim. ileride evlilik ve hamilelik planlıyorum ama önce ameliyat olmayı tercih ediyorum.

bir arkadaşım doktor Nejat Güneye aynı ameliyatı oldu ve çok memnun. şimdi ben de ameliyata karar verdim. sizlerden her hangi tavsiyeler bekliyorum.
    bir de doktorla ilgili bilginiz varsa yardımcı olursanız sevinirim. çok teşekkür ederim. Allah hepimizin yardımcısı olsun.

Üye
    hergele1905 Avatarı

Gerçek Adı
    ümit öztürk
    Son Giriş
    20.11-2017
    Saat
    12:10
    Yaşadığı Yer
    tokat
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @Ester

kardeşim öncelikle geçmiş olsun nejat hocamız işinde deneyimlidir ve işinin ehlidir bendede kalça kireçlenmesi vardı geceleri yatamıyordum son zamanlarda yerde sürünüyordum ama allahıma bin şükürler olsunki ne ağrım nede sızım kaldı koşuyorum bile sana tavsiyem ağrın dayanılmazsa hemen ol hiç korkma allahın izniyle 24 saat sonra seni walkerle yürütürler

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12