Sayfa 1 / 6 12345 ... SonSon
Toplam 79 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    ELİF75
    Misafir Üye
    ELİF75 Avatarı

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Sevgili arkadaşlar aranıza yeni katıldım. Benim sonradan sol ayağımda kalça çıkıklığı var. Hatalı tedaviler neticesi dzelmedi.Diğer ayağımdan 4 cm kadardaha kısa. şu an 34 yaşındayım ve zamanla kireçleme yaptı hareketlerim giderek kısıtlanıyor. Ağrılarda cabası. Biraz uzun yol yürüsem yada bedenen bir iş yapsam ağrı oluyor.
    Bir kaç arkadaşımla görüştüm ve protez ameliyatı olmayı düşünüyorum. önceleri kısa ömürlü olan protezler son yıllarda 20 yıllığa kadar çıktı. Hacettepede bir hocadan randevu aldım ve bir hafta kadar sonra ön görüşmeye gidecem.
    Sizlerden isteğim benim durumumda olupta bu ameliyatı erken yaşlarda olan arkadaşlarımdan değerlendirme yapmanız. Kararsızlık en kötü karardan daha kötü biliyorsunuz. bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.

Askıda Üyelik
    LaiLa Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Kalbimin attığı yerdeyim..
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    6

MERHABA ELİF BENDE BU SİTEDE YENİYİM BENİM SORUNUMDA SENİNKİNE YAKIN SAYILIR TEK TARAFLI KALÇA ÇIKIKLIĞI VAR BENDE 34 YAŞINDAYIM 2 CM KISALIK VAR ELİMLE DİZİME DESTEK VERMEDEN YÜRÜYEMİYORUM ŞİMDİYE KADAR 2 KEZ AMELİYAT OLDUM İLKİNİ MERSİN ÖMER SAYAR ÖZEL HASTANESİNDE İKİNCİSİNİ 5 YIL SONRA ANKARADA HACETTEPE ARAŞTIRMA HASTANESİNDE OLDUM ORTOPEDİK CİHAZ KULLANMAYI BIRAKTIM AMELİYATLARDAN SONRA EN BÜYÜK ETKEN ÇOK HAREKET ETTİM SANA ANLATMAK İSTEDİĞİM ŞEY ŞU ARKADAŞIM,ÇOK ŞEY BEKLEMEDEN GERÇEKTEN RAHATSIZ OLUYOSAN YÜRÜRKEN MUTLAKA ÇOK İYİ ARAŞTIR ÖYLE KARAR VER BEN ŞU ANDA RAHATSIZ OLSAM KONYA TIP FAKÜLTESİNİ TERCİH EDERDİM HACETTEPE GİBİ ARŞTIRMA HASTANESİ.YAKIN ZAMANDA ÇİFT TARAFLI KALÇA ÇIKIKLIĞI OLAN ÖĞRETMEN BAYAN ARKADAŞIM BENDEN 2 YAŞ KÜÇÜK ODA,AMELİYAT OLDU PLATİN TAKTILAR KALÇA KEMİKLERİNE BAŞARILI OLDU ŞUAN YAVAŞTA OLSA YÜRÜYOR HAYATINDAN ÇOK MEMNUN.ANKARAYA KADAR GELİYOSUN KONYAYADA GELEBİLİRİM DERSEN SANA DOKTORLARIN ADINI HASTANE NOSUNU VEREBİLİRİM RANDEVU ALIP BİLGİ EDİNİRSİN TEKRAR GEÇMİŞ OLSUN

ELİF75
    Misafir Üye
    ELİF75 Avatarı

neden olmasın gülpembe ben şu an araştırma safhasındayım. Haettepede sadecebu konuda uzman bir hoca ile g örüşecem. Ama daha iyi alternatif olursa Konyada olabilir.

Askıda Üyelik
    LaiLa Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    6

arkadaşımın durumu gerçekten çok iyi imkanın varsa gel bende yardımcı olmaya çalışırım elimden geldiğince emin olbilirsin

ELİF75
    Misafir Üye
    ELİF75 Avatarı

haberleşelim neden olmasın Allah razı olsun...

Askıda Üyelik
    LaiLa Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    6

AMİN CÜMLEMİZDEN.İYİ GECELER.RUMUZUMU TIKLARSAN BANA ULAŞIRSIN GÖRÜŞÜRÜZ

ELİF75
    Misafir Üye
    ELİF75 Avatarı

dediğin yolla ulaşamadım. mns den kaydettim kapalısın. sohbetten görüşmemiz mümkünmü....

Askıda Üyelik
    LaiLa Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    6

MSN AÇIK ULAŞIRSIN TEKRAR DENERMİSİN

Üye
    defne Avatarı

Gerçek Adı
    Defne
    Son Giriş
    02.06-2014
    Saat
    20:01
    Yaşadığı Yer
    zonguldak
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

selam elif bende bi hafta içerisinde haccettepe üniversitesinde skolyoz ameliyatı olucam tıp çok gelişdi ve hastaneninde iyi ortapedi cerrahları var ben güveniyorum sen yinede araştırmanı yap ve karar ver bildigim kadarıyla kalça çıkıklıgında kireçlenmeden sonra en iyi ve etkin çözüm kalça protezi bunun için hastaların dayanabildikleri kadar beklemeleri tercih ediliyo eyer agrıların dayanılmaz ve hayatını etkiler durumdaysa kararını verip bian önce ol ameliyatını derim allah yardımcın olsun

Askıda Üyelik
    LaiLa Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    6

MERHABA SEVGİLİ ELİF BEN BUGÜN SENİN İÇİN GEREKLİ ARAŞTIRMAYI YAPTIM TIP FAKÜLTESİNDEKİ DOKTORUN NOSUNU ALDIM İSTİYORSAN BANA ULAŞ LÜTFEN

ELİF75
    Misafir Üye
    ELİF75 Avatarı

gülpembe-10 senin msn açıkken benim kapalı benim açıkken senin kapalı oluyor güzelim. inşallah denk geliriz de alırım isim ve numaraları.
    Burakgümüş ben bu hafta sonu hacettepe de birhocayla görüşmeye Ankaraya gidecem. Sonuç hakkında sizlere bilgi veririm. Bu hoca 30 yıllık protez üzerine çalışıyormuş bidiğim kadarı ile. Protez senin dediğin gibi hayatını pasifize etmiyor güzel kardeşim. Yeter ki vücut kabullensin. Bu ameliyatı olan bir kaç arkadaş tanıdım gayet memnunlar. Allah yardımcın olsun....

Üye
    defne Avatarı

Gerçek Adı
    Defne
    Son Giriş
    02.06-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    zonguldak
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

haccettepedeki tüm ortapedi doktorlarını tanırım adı ne o doktorun ve gelişmeleride yaz olurmu allah yardımcın olsun bende bi aksilik olmazsa o hastanede 16 şubatta ameliyat olucam

ELİF75
    Misafir Üye
    ELİF75 Avatarı

defnecim yazarım ve sanırım aynı ildeyiz istersen görüşebilirizde güzelim. Ben 17 şubatta gidecem. Şu an zonguldaktayım. Mesajla mns yi yolla ulaşırım sana. Yapabileceğim olursada yanında olurum emin ol. hoca mazhar tokgözoğlu.

Üye
    defne Avatarı

Gerçek Adı
    Defne
    Son Giriş
    02.06-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    zonguldak
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

bak ben bunu farketmemişdim aynı ilde yaşıyomuşuz olur görüşebiliriz belkide tanıyorum seni ben zonguldak merkezdeyim buradan nasıl mesaj gönderiliyo bi onu bilmiyorum sen yaz bana ben eklerim adresini mazhar beyide tanıyorum bilgi birikimi çokdur ve iyi bi doktordur

Askıda Üyelik
    LaiLa Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    6

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    slm elif ben pazarlarıda çalıştığım için akşamları belli saatte açıyorum kusura bakma lütfen doktorun adını gönderdim msn açtığında alırsın umarım faydalı olmuşumdur

Sayfa 1 / 6 12345 ... SonSon