Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
Toplam 35 mesajın 31-35 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ehm20 Avatarı

Gerçek Adı
    eda
    Son Giriş
    30.05-2014
    Saat
    10:39
    Yaşadığı Yer
    denizli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhaba.izmirde kalça protezi konusunda başarılı bir dr tavsiyesi olan var mı. ameliyat olup memnun kalanlardan tavsiye alabilirmiyim lütfen ACİL.TEŞEKKÜRLER

Üye
    hawamazon Avatarı

Son Giriş
    27.07-2014
    Saat
    10:05
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ben Şükrü Araç'ı tavsiye ederim. İki kalça protezi ameliyatımı kendisi yaptı ve % 100 sorunsuz geçti.
    2. ameliyatımın 20. günündeyim; ilki 3 ay önce olmuştu.
    Daha önce kendisine ameliyat olmuş hastalarla da konuştum; benim izlenimlerim de bu yönde: kendisi son derece prensipli, disiplinli, insana ve hastasına değer veren, kendine güvenen ve güven veren bir cerrahtır.
    aynı zamanda ameliyat sonrası gelişmeleri takip eden, belirli zamanlarda kontrole çağıran ilgili bir doktor ki bu benim için çok önemli bir krater. inanın bana ameliyattan sonra siz de bunun önemini anlayacaksınız.
    Bu mesajlara bakmaya başladıysanız hayırlı yola girmişsiniz demektir. inşallah ameliyatlarınız çok başarılı geçer, çok sağlıklı bir yaşam sizlerin olur...

Üye
    ersev35 Avatarı

Son Giriş
    24.10-2017
    Saat
    21:58
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bayram mavusogluna ameliyat olanlar varmi arkadaslar cvp lutfenn..

Üye
    sensey Avatarı

Gerçek Adı
    harun
    Son Giriş
    19.11-2017
    Saat
    21:21
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

İyi günler internette araştırma yapıyordum mesajınızı gördüm bende kalçadan ameliyat olmak istiyorum gittiğim doktor bayram mavusoglunu önerdi siz yazinizda başka bir doktordan bahsetmişsiniz su anki durumunuz nasıl memnun musunuz tavsiyeniz nedir yardımcı olursanız çok sevinirim

Üye
    umudum25 Avatarı

Son Giriş
    08.09-2017
    Saat
    19:04
    Yaşadığı Yer
    balıkesir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    merhaba sensey said; ben bayram mavuşoğlu nun ilgisiz ve kaprisli tavırlarından dolayı ona ameliyat olmadığımı belirtmiştim. Cok şükür iyi bir dr. a denk geldim hem mesleki hem insanı tarafı mükemmel bir doktor hastasını merak ederek arayan durumumu soran kaç doktor gördünüz ben bunu dr. Macit Uzun dan gördüm yaşadım ne zaman ihtiyacım sıkıntım olsa arardim paylaşirdim doktorumla. ameliyatda iken dahi benim telefonumu cevapsız bırakmamıştır bu kadar duyarli bir insan. doktorum Ankara da Macit Uzun benim ameliyat olduğum hastaneden sonra dan emekli oldu şimdi özel bir hastanede çalışıyor. Geçmiş olsun arkadaşım allah sifalar versin.
    Konu umudum25 tarafından değiştirilmiştir (18.07-2017 Saat 20:30 ). Gerekçe: .

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123