Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
Toplam 35 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    umudum25 Avatarı

Son Giriş
    08.09-2017
    Saat
    19:04
    Yaşadığı Yer
    balıkesir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    rica ederim Şükrü Araç kim hangi hastanede acaba benim ikinci ameliyatım dizimdeki eğrilik ve kısalık için olacak bu konularda deneyimli bir dr. mu bu verdiğin isim

Üye
    kazazede Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:12
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    24
    Verilen Beğeniler
    19

prof. hasan havıtçıoğluna git arkadaşım.9 eylül hastanesinde.mükemmel birisi.benim 2 kalçama protez takıldı ve memnunum.ayrıca uzatma konusunda çok uzman.

Üye
    umudum25 Avatarı

Son Giriş
    08.09-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    balıkesir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

teşekkür ederim "kazazede" arkadaş duydum bu ismi düşünüyorum onu bakalım randevu verecek mi o ameliyat ederim der mi dr milletine güvenemiyorum artık ne yazı ki o kadar keyfi çalışıyorlar ki bunlar hasta umurlarunda değil onlar para için sadece çalışıyorlar bu işi sevdikleri için değil ben bunu öğrendim bu mesleği yapanlar hakkında haksız bir suçlama değil kesinlikle yaşadıklarım ve gördüklerim söyletiyor artık

Üye
    kazazede Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:12
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    24
    Verilen Beğeniler
    19

sayın umudum 25

üniversite hastanelerinde sistem para üzerine kuruluydu ve sorunsuz devam ediyordu.ama şimdi para olayı yasaklanınca olan yine hastaya oldu.sağlık bakanı bu işten zarar görmüyor.zararı hasta görüyor.öğretim üyeleri şu anda hastalarla ilgilenmiyorlar.bence haklılar.adam 10 larca yıl emek vermiş prof. olmuş.paralı muayene yasaklandı ya şimdi, herkes prof.ların kapısının önünde yığılıyor. onlarda haklı olarak ya kapıyı kilitliyorlar veya toplantım var deyip veya serviste vizitteyim deyip hasta bakmıyorlar.
    hasan hoca iyidir. ama ameliyatı düşünüyorsan bir miktar parayı gözden çıkarsan iyi olur.yoksa ameliyatda olamazsın hastanede yerde bulamazsın ve kimse senle ilgilenmez.
    eğer gerçekten ameliyat olman gerekiyor ise bence maddiyatı fazla düşünme derim.çünkü işin içinde sağlık var.para kazanılır ama sağlık zor kazanılıyor.
    hasan hoca ve ekibinin poliklinik günü cuma günleri. ama diğer günlerde görüşmeye gidebilirsin.elinde olan röntgen filimlerini ve diğer belgeleri yanında götür.

Üye
    umudum25 Avatarı

Son Giriş
    08.09-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    balıkesir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

çok teşekkür ederim arkadaşım bilgilerin için ,sistem hakkındaki yorumlarınıza katılıyorum çok haklısınız olan bize oluyor ne bakana ne hocaya hiç bir şey olmuyor maadur oan bizleriz daima maddi manevi...

Üye
    gppdr Avatarı

Son Giriş
    15.04-2012
    Saat
    10:45
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Dokuz Eylül de prof ama özel de çalışıyordu. Son değişikliklerle ne oldu bilemiyorum. Şair Eşref Bulv. No:69/2 Kat:1 Daire:4 Filiz Apt. Alsancak-İZMİR Tel:0.232. 422 41 24 çok iyi olduğunu söylüyorlar, eşimin arkadaşı bu hafta sonu ona ameliyat olacak çift taraf için 25 000 istemiş. Ben kararsızım.

Üye
    renkly Avatarı

Son Giriş
    02.03-2014
    Saat
    22:17
    Yaşadığı Yer
    ızmır
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

mrb arkadaslar benımde d.k.ç var.dokuz eylul unv hst prof d.r vasfi karatosun cok basarılı amelıyat yaptıgı hastalarla gorusuyorum cok memnunlar onumuzdekı ay bende ona olcagım..hepımıze gecmız olsun...

Yasaklı Üye
    saww Avatarı

Son Giriş
    17.09-2012
    Saat
    14:38
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Maddi imkanı müsait olana tavsiye ederim.
    Türkiyenin gurur kaynağı olan nadir hekimlerimizdendir.

Prof. Dr. Mustafa Yücel Kalça Protezi Nedir? Kimlere Nezaman uygulanır? - YouTube

Üye
    avicenna35 Avatarı

Son Giriş
    30.10-2013
    Saat
    15:39
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

izmir de kalçaprotezi ameliyatı olan arkadaşlar, bilgi verebilir misiniz? acil...

arkadaşlar doktor ve hastane önerilerinizi bekliyorum...

Üye
    fuatin Avatarı

Gerçek Adı
    fuat
    Son Giriş
    28.02-2015
    Saat
    00:36
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

9eylülde hasan hıvıtcıoglu ameliyata girmiyor kalça protezi uzerine hasan tataride 1numara bilginize

Üye
    halis çelik Avatarı

Gerçek Adı
    halis çelik
    Son Giriş
    27.12-2012
    Saat
    12:44
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

umudum arkadaşım geçmiş olsun eşiminde kalça çıkığı küçükliğinden var ameliyat olmak istiyor siz ameliyat oldunuzmu olduysanız nerde ve hangi doktorda oldun yazarmısın şimdiden tşkr eder geçmiş olsun derim

Üye
    renkly Avatarı

Son Giriş
    02.03-2014
    Saat
    22:17
    Yaşadığı Yer
    ızmır
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaslar ızmırde kalca cıkıgı konusunda ıyı doktor ısmı verebılırmısınız hasan havıtcuoglu dısında..ssk calısan acıl yardımcı olun arkadaslar ozel msjda yazabılırsınız..

Üye
    umudum25 Avatarı

Son Giriş
    08.09-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    balıkesir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Selam renkly; Dr. Bayram mavışoğlu hakkında özelimde benden bilgi istemişsin bura da da sana ve ilgilenen diğer arkadaşlarıma yardımcı olmaya çalışayım.
    Evet o dr.u iyi biliyorum benim olmam gereken iki ameliyatım vardı birilerinin tavsiyesiyle ona gitmiş özelde muayene olmuştum çünkü para vermeden hastanın yüzüne bakmayan bir adam işini sadece parayla görür tamam gerekirse verilir ama hakkını da vermesi gerek bir dr.dan beklediğimiz bu değil mi ? neticede verdim parayı birinci ameliyatımı oldum ama adam öyle biri ki parayı verdikten sonra yüzüne bakmaz ameliyat olduktan sonra hastanede 13 gün yattığım sürede zar zor 2 kere görüşebildim bunun dışında asistanlarına işi yaptırır hasta asistanlarla muhatap olmak zorunda, hasta dr la iletişimde olmak, bilgi almak, ağrısı sıkıntısı karşısında fikir almak ister ama bu adamdan öyle bir şey bekleme sert bir adam hastaya ilgisi alakası yok tersler vs.vs neyse ameliyatı oldum ilgisizliği alakasızlığı dışında neyseki ameliyatla ilgili sıkıntı yaşamadım buna rağmen onun ilgisizliği yüzünden ne olursa olsun ikinci ameliyatımı onun yanında olacağımı konuşmamıza rağmen kesinlikle ona olmamaya kakar verdim çünkü benim için çok önemli bir ameliyattı her an dr.la iletişimde olmam gerekliydi ki bu adam öyle biri değil benim için dr.un başarılı olmasının yanında çok önemli olan başka bir konuda insancıl olması kibirli olmaması hastaya yardımcı olma konusunda hastasını o zor zamanlarında yalnız bırakmamalı moral ve destek vermeli bayram mavuşoğlu nun bu özelliklerden nasibini alamamış bir dr.olduğunu gördüm ikinci ameliyatımı onun yanında olmaktan vazgeçtim Ankara da çok iyi bir dr. buldum ameliyatımı oldum çok şükür iyi bir dr. ve insancıl biri. Yalnız şunu da belirteyim seninle bir farkımız var benim ameliyatım kalça çıkığı değildi bacak uzatma ameliyatı oldum ben

Bunlar benim yaşadığım tecrübelerim, kendi fikrim gerisini sana bırakıyorum arkadaşım düşün taşın umarım doğru karar verir şifanı bulursun
    Geçmiş olsun

Üye
    Bitkici Avatarı

Son Giriş
    15.03-2013
    Saat
    00:58
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

gülayşeekin;
    Kalça protez ameliyatından sonra yaşam nasıl devam ediyor peki ?

Üye
    ümmü Avatarı

Son Giriş
    17.06-2014
    Saat
    18:01
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    izmir de bayram mavuşoğluna olacağım galiba ben özelsu hastahanesi şükrü araç da iyi diyorlar

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon