TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Toplam 13 mesajın 1-13 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    dilos08 Avatarı

Gerçek Adı
    dilara
    Son Giriş
    09.02-2017
    Saat
    09:17
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhaba sağ bacağımda kalça çıkıklığı mevcut. 8 cm kısalığım var sağ bacakta ..Cerrahpaşa Tip fakültesi hastanesinde DOÇ.DR. Hüseyin BOTANLIOĞLU'na göründüm tanıyan var mı nasıl bir doktordur. Ve ayrıca İstanbul'da hangi doktorları önerirsiniz?

Üye
    Asi1Kalp Avatarı

Son Giriş
    04.06-2020
    Saat
    19:49
    Yaşadığı Yer
    Kayseri
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    1

@dilos08

Merhabalar,
    öncelikle çok geçmiş olsun, istanbulda Acıbadem Kadıköy Hastanesinde Doç. Dr Alper Kaya var benimde kalça protezi amelyatlarımı yapmıştı çok memnun kalmıştım. Önceden Ankaradaydı kendisi. Eğer muayene olmak isterseniz telefon numarasını verebilirim. Çok başarılı bir hocadır.
    Tekrardan geçmiş olsun.

Üye
    dilos08 Avatarı

Gerçek Adı
    dilara
    Son Giriş
    09.02-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba
    verirseniz sevinirim
    Teşekkür ederim.

Üye
    Suret Avatarı

Son Giriş
    22.06-2020
    Saat
    11:58
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    128
    Verilen Beğeniler
    567

merhaba,

size kendi doktorumu söylemek isterdim ama vefat etmiş... yıllar önce pes ekinovorus tanısıyla ayağımı tedavi etmişti. Türkiye'nin ilk spor doktorlarındanmış, Allah karşılaştırdı bizi, yanlış ameliyatlardan kurtardı beni... adı kut sarpyener'di... İstanbul'da Şişli Can Hastanesi'nde kendi ekibi vardı, beraber çalışıyorlardı...

Üye
    dilos08 Avatarı

Gerçek Adı
    dilara
    Son Giriş
    09.02-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hmm. toprağı bol olsun.allah rahmet eğlesin. Düşünüp yazmanız bile güzel teşekkür ederim. suret

hmm. toprağı bol olsun.allah rahmet eğlesin. Düşünüp yazmanız bile güzel teşekkür ederim. suret

Üye
    Suret Avatarı

Son Giriş
    22.06-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    128
    Verilen Beğeniler
    567

böyle şeylerin merkezi İstanbul ve Ankara, ama benim ayağım İstanbul'da tedavi edildiği için İstanbul ameliyata karar vermek en büyük adım, ikinci adım doğru doktoru bulmak, eğer imkanınız varsa özel doktorlara bakmanızı tavsiye ederim. iki defa devlet hastanesnde yanlış ameliyat olduğum için kimsenin bu durumdan mağdur olmasını istemem. Şimdiden geçmiş olsun, Allah hayırlı kişilerle karılaştırsın...

Üye
    LÜ'LÜ VEL MERCAN Avatarı

Gerçek Adı
    mercan
    Son Giriş
    11.10-2017
    Saat
    21:35
    Yaşadığı Yer
    agaçlıköy
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

merhaba.Bende Araştırıyorum Doktor.Benimde sol ayakda 7 cm kısalık var. Polei sekeli yani çocuk felcine bağlı. Adanada ÖZel Ortepedia hastanesi var. Sadece kemik üzerine çalışıyor. Orda prof. dr. mahir gülşen var. ona gittm bende 5.5 cm uzatırız dedi. bende karar veremiyorum.

Üye
    dilos08 Avatarı

Gerçek Adı
    dilara
    Son Giriş
    09.02-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

lülü vel mercan

merhaba öncelikle bu dediğim doktor bana en az 1 cm kısalık kalır dedi ama doktorla ilgili cv yada hasta yakınların yazdığı yorum bulamadığımdan çok tereddütteyim. Bir kaç kişi Prof DR fahri Erdoğan'ı önerdi malum tedavi ücreti 500 TL onu geçtim bir başkası ameliyatına 18 bin TL ödemiş. Ben devlet çalışanıyım malum maaşları ve biriktireceğim miktarı anlamışsınızdır. keşke elimde olsa en yüksek kişinin ellerinde olsam ama iste bazı konular kısıtlı olunca kendim elinden geleni yapmaya çalışıyorum

Üye
    Suret Avatarı

Son Giriş
    22.06-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    128
    Verilen Beğeniler
    567

@LÜ'LÜ VEL MERCAN kafanızı karıştırmış gibi olmayayım ama; evet doktorlar zaten uzatırız der onda sıkıntı yok... bu doktorlar için en kolay ameliyatlrdandır ama hasta için en zor ameliyatlardandır. hasta uzun bir tedavi sürecine girer ve tabiki sancılı... 5,5 cm için en az 4-5 aylık bir süreye ihtiyacınız vardır. Ama yaşın ilerlemesine bağlı olarak kemiklerin kaynaması da zorlaşmaktadır. Hasta uzun bir dönem sancılı yaşadıktan sonra kemikler kaynamayınca da psikolojik çöküntüye uğramaktadır. ben bu kadar acı çektim ama sonuç olmadı diye düşünmektedir. uzatma ameliyatı sürecini bir süre çok araştırdım. Ama sancılı süreçleri yaşamak ve olmama ihtimalinin olması açıkçası ameliyatı hiç mantıklı düşündürmedi bana... vücut 2 cm'e kadar kendini absorbe edebilir. yaradılışımız böyledir. sizin için geriye 3,5 cm kadar bir uzunluk kalıyor, onu da ortopedi ürünleriyle halledebilirsiniz. bunları yönlendirici olması açısından sizinle paylaşıyorum. Kolaylıklar dilerim.

Üye
    LÜ'LÜ VEL MERCAN Avatarı

Gerçek Adı
    mercan
    Son Giriş
    11.10-2017
    Saat
    21:35
    Yaşadığı Yer
    agaçlıköy
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

evet. bende memurum doktorda benden 6 bin tl istedi ameliyat ve hastane masrafları herşey dahil. sgk lı oldugum için . normalde 20 bin liraymış. ben uzun zamandır araştırıyorumda. ameliyat sorun degil asıl önemli olan sonrası bakımı tedavi devamı. ev uygun degil 2 kat merdiven vc vesaire ameliyat sonrası ortamı ayarlamak lazım. birde benim yaş 45 ve kas ve kemiklerim zayıf. post poloei tanısı koydular. daha kötüye gitmeden ameliyat olmak istiyorum yoksa ameliyat şansımda kalmayacak sonrasında.

Üye
    Suret Avatarı

Son Giriş
    22.06-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    128
    Verilen Beğeniler
    567

Şişli'de Can Hastanesi'de olmuştum ameliyatımı. Ama doktorum benden sonra ordan ayrılmış. Osmanoğlu polikliniği diye bir yere geçmiş. ben zaten ameliyattan sonra hiç gerek kalmamıştı görmeye, çok şükür tek ameliyatla ayağa kaldırmıştı beni.

Ama size şunu da söyleyeyim, imkanlar kısıtlı demeyin, çoğu kişi işimiz Allah'a kaldı diye son raddede söylüyor, bence işiniz Allah'a kaldıysa olmuş bilin bi kere Allah'tan isteyin muhakkak ki bulursunuz bir doktor, acele etmeyin, sakin sakin sorgulama meknizmanızı iyi oturtarak araştırın. gerisi Allah kerimdir...

Üye
    dilos08 Avatarı

Gerçek Adı
    dilara
    Son Giriş
    09.02-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@Suret

teşekkür ederim yardımlarınız için sakin olmaya çalışıyorum. 23 yaşında bazen felç olacak gibi ağrı olunca malum insan kötü hissediyor elimden geldiği kadar iyi birini bulup onda olmaya çalışcam ilginiz ve düşünceniz için teşekkür ederim

Kalça ameliyatı olan arkadaşlar doktorlarıni ve geçirdiği süreçleri anlatır mi ameliyat icin odedigi miktari.benim gibi sağ bacak çıkıkligi olan arkadaşlar ve ben yararlanmak için 5 saniye ayırıp bilgi verirseniz sevinirim.

Üye
    ahmetkartal63 Avatarı

Gerçek Adı
    ahmet
    Son Giriş
    29.08-2018
    Saat
    13:22
    Yaşadığı Yer
    şanlıurfa
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Geçmiş olsun İstanbul da sayın hacı kutlu var gerçekten çok iyi bir doktor özel muayenesi var ve özel hastanede ameliyatlarını yapıyor bu doktora bir muayene olmalisin

İstanbul'da sayın hacı kutlu var ortopedi doktoru ben ameliyat oldum su anda iyiyim başka Dr aramayin