Sayfa 6 / 6 İlkİlk ... 23456
Toplam 89 mesajın 76-89 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    pembeyürekli Avatarı

Son Giriş
    21.07-2014
    Saat
    14:00
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    selamlar, ilaç kullanmamızın tek amacı var oda rahat egzersiz yapabilmek günlük hayatımızı kolaylaştırmak.. ister basit ilaçlar olsun ister tnf tek yapabildiği bu. iyi bir romatolog takibinde düzenli tetkik tek çaresi.

Üye
    allakasi Avatarı

Gerçek Adı
    ugur
    Son Giriş
    13.08-2017
    Saat
    08:49
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

reklamları dinlediniz hayırlı işler

Üye
    TC çapulcusu Avatarı

Gerçek Adı
    sefa
    Son Giriş
    06.10-2013
    Saat
    09:13
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Tülay hanım ben as hastasıyım size önerim öncelikle fizik tedafi polikiğine gitmeniz as hastaklığının çeşitli bölgelerde başlıya biliyor

Üye
    genc Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet
    Son Giriş
    08.10-2013
    Saat
    01:44
    Yaşadığı Yer
    Adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaslar siz bilgilisiniz onemli bir sorud olacak simdi ben 1 aydır istirahatle artan belimin alt tarafında agri yasiyordum ilk bi ortepediciye gittim rontgen cekti bisey yok dedi sonra agrılar devam etti bende bi fizikciye gittim muayene etti suphelendi cunku 18 yasındayim.mr cekildi sonuc su iki taraflı sakroiliak eklemde hafif daralma ve hafif kontrast silinmesi var kemiklesme yok ama iki taraflı iltahabtan supheneliniyor labarator incelemesi onerilmis. sonra doktor elime mr ı aldı ve tam kan,kalsiyum,karaciger enzimleri,brucella,tuberkiloz,rh,crp.hlab27 sedim tahlilleri yapıldı hepsi normal yani sınırda falan da degil hepsi asırı normal hlab27 negatif brucella negatif tuberkiloz negatif.ben as miyim?

Üye
    engelliler Avatarı

Son Giriş
    04.12-2017
    Saat
    20:01
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

herkese geçmiş olsun.arkadaşlar bende avn oldugunu biliyorum. bir kalcamda total protez degerinde başlangıç ve butun eklemlerimde agrı omuz ve aşagıya kadar agrıyo kol bileklerim kalçalarımda avn dizimde hafif odem. topuklarıma kadar butun eklemlerim agrıyo. ostoartrit romato artrit artroz nekroz drlar kendilerine gore isimler taktı şimdi ben kortizon kullandım azıcık hızlanınca kalbim deli gibi atıyo ve gogsumde sıkışma var bana ben daha hala ne olup bittigini anlamış degilim sadece agrılarımı biliyorum ne onerirsiniz.şimdi hangi bolumlere gitmem lazım herşeyi ogrenmek isitiyorum banada agrı ile yaşamayı ogrettiler

Üye
    rbaylan Avatarı

Gerçek Adı
    Ramazan
    Son Giriş
    04.06-2014
    Saat
    20:32
    Yaşadığı Yer
    Aksaray
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar hekimzade saglık kuruluşunu denemenizi tavsiye ederim

Üye
    erenberen Avatarı

Gerçek Adı
    Ergün
    Son Giriş
    15.01-2015
    Saat
    15:59
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bende as hastasıyım..
    3yıldır hayatımda herşey ters gittigi için bagkurumu ödeyemedim için tedaviye bile gidemedim. yaklaşık iki yıldır ilaç kullanmıyorum. ilaç kullandıgım zamanla şimdiki zamanın arasında çok fark göremiyorum. sürünüyorum resmen...
    ben as hastalıgı bel fıtıgı platin var belimde birde hepatit b rahatsızlıgı 3üde kalıcı hastalık üçünüde pas geçtim artık ne yapcaksa yapsın vucuduma bana resmen ilaç tedavi olmayarak intihar ediyorum farkındayım.. ama bıktım hastanelerden ilaçlardan... birde tabi hast gitcek ne ssk ne bagkur olmaması beni iyice bunalıma soktu...

tek şey emekli olabilirsem o zaman belki tedaviye devam edebilirim. şu şartlarda tedavi bile olamıyorum...

rabbim hepimizin yardımcısı olsun..

Agrısız huzurlu günler dilerim arkadaşlar.

Üye
    rbaylan Avatarı

Gerçek Adı
    Ramazan
    Son Giriş
    04.06-2014
    Saat
    20:32
    Yaşadığı Yer
    Aksaray
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar hekimzade ürünlerini kullanan oldumu..? Kurucusu Dr muammer Yılmaz da aynı rahatsızlıktan felc kalmış ve. Kendi yaptığı ilaçlarla ayaga kalkmış ne kamburluk nede. Bir engeli kalmış yurtdışından bİle hastaları geliyor ben 3 aydır 2 ilaç kullanıyorum ve günlük egzersizleride aksatmıyorum çok şükür çok rahatım Agrılarım kesildi şuan tek düşüncem bu illet hastalıktan tam olarak nasıl kurtulurum bunu düşünüyorum .

Üye
    allakasi Avatarı

Gerçek Adı
    ugur
    Son Giriş
    13.08-2017
    Saat
    08:49
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

ramazan kardeş bolbol dua et fakat bu hastalıgın caresi malesef yok anca egzersiz yüzme gibi şeyler le yavaş latırsın lok mandı şifacı idi bilmem ne doktoru idi egriyi düzeltiyor hastalıgı yok ediyor gibi reklamlara kan ma bunların hepsi hikaye artı para tuzagı hayrına bir şey yapmaz llar eger öyle bir ilaci olsa dünyanın entanınmış bilim adamı olarak nobel alırdı bu tür üç kagıt cılara kanmayın ben bu hastalık la 20 senedir ugraşı yorum ne profösörlere ne otculara şifacılara her duydugum şeye gittim fakat paran ve zaman kaybından başka bir şey degil hepsi boş allah saglık şifa versin

Üye
    Zippo Avatarı

Gerçek Adı
    A.
    Son Giriş
    09.11-2017
    Saat
    20:22
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    6

merhaba arkadaslar

bu hastaligin iyilesmesi yok. tek spor ve fizik tedavile cabuk ilerlemsini engellersiniz.

ben arcoxia diye bir hap kullaniyorum benim agrilarimi tek 120 mg 24 saat kesiyor.

ayda bir kezde simponi diye igne yapiyorum bu da a.s. cabuk ilerlemesini egelliyor.

önce embrel kullaniyordum onun faydasi olmadi ve bende a.s. cok aktıv gögus kafesi 0,7 cm tek aciliyor.

Üye
    ((mehmet)) Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet
    Son Giriş
    21.05-2015
    Saat
    09:25
    Yaşadığı Yer
    Tokat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Rantudil recart tam ismini yazamadim ama bu ilac gunde bitane icin iyi geliyo ben iciyorum geceleri rahatim gunduzleride cok sıkıntı olmuyo

Üye
    mustafaakalin Avatarı

Gerçek Adı
    Mustafa Akalın
    Son Giriş
    18.07-2014
    Saat
    10:02
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

selamün aleyküm.Bana 2012 senesinde teşhis konuldu slazoprin ve endol kullanıyorum.Sağlık ocağında ki doktor mide hapını her zaman kullanmam gerektiğini söledi kendi doktorum midenden rahatsızlık duyduğunda kullan dedi.Siz nasıl yapıyorsunuz?Sürekli kullanmazsam midemde rahatsızlık olur mu?

Üye
    dejavu01 Avatarı

Gerçek Adı
    onr
    Son Giriş
    28.09-2015
    Saat
    10:01
    Yaşadığı Yer
    Adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba bana ankilozan spondilit teşhisi konuldu bir yıla yakın ağrı çekiyorum başlangıç seviyesindeymiş bu hastalık salazoprin ve endol kullanıyorum ama agrilarimda değişme olmadı hatta tansiyonum düşmeye başladı ve de baş ağrısı olmaya başladı acaba ilaçlarla mi ilgili bilmiyorum ama başlangıç seviyesindeki bi hasta için ne önerebilirsiniz yardımlarınızı bekliyorum.. saygılar. .

Üye
    meltemincemili Avatarı

Gerçek Adı
    cemil bayirli
    Son Giriş
    08.09-2015
    Saat
    11:37
    Yaşadığı Yer
    tekurdağ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Bende as hastasiyim gen tahlilinde hastaligi en agir sekilde yasayacagim cikti yegenimde var babannemde vardi hala oglunda var genetik bi hastalik doktorun soyledigi icler acisi keske bisey yapabilsem ! Diye. Suan endol kullaniyirum ama istanbul cerrah pasaya gitcem bi igne varmis raporla alinan etkiliymis ablam hemsire o yegenimi goturuyo bende gitcem etkili olursa mutlaka burada anlatirim yuzmek iyi geliyo yaptm mutlaka tavsiye ederim. Ve son olarak biz asla kurtulusu olmayan hastalariz

Sayfa 6 / 6 İlkİlk ... 23456

LinkBacks (?)

1. 25.02-2011, 02:10