TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 17 mesajın 16-17 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    edipbalkan Avatarı

Gerçek Adı
    edip
    Son Giriş
    20.08-2019
    Saat
    17:13
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    20
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar protez konusunda hepinize yardım açısından bilgi paylaşımı yaparım www.proted.com.tr adresı ıletısım numarasından her turlu destegı alabılırsınız benım ısmımı verın yeter ucret talep edılemez doktor olayına gelince Fatih Pestilci özel muayenehanede muayene eder amelıyatı yapar daha sonra asla tanımaz bir insandır Sezgin yazıcı vardır ssk da onun uzerıne ortopedist tanımam 2. ortopedide özel muayenehanesıde yoktur ayrıca dırek ssk da yapar muayenenızı klınık sef yardımcısıydı en son.
    Hepinize acil şifalar dilerim

Üye
    özbay Avatarı

Gerçek Adı
    Hüseyin
    Son Giriş
    10.03-2018
    Saat
    19:29
    Yaşadığı Yer
    aydın
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Slm.sol ayak kalça eklem yeri femur S72.0 boyun kırığı ameliyat olalı iki ay oldu 3vida attılar topuzun üzerinden ayağımı fazla oynatamıyorum doktorum bana söylediği topuzdaki damarlar tutarsa iyileşir tutmazsa tekrar ameliyatla topuz değişir ve 20yılda bir ameliyatla topuz değişir dedi çünkü kemikler 20 yılda bir küçülürmüş

bununla beraber baş dönmesi başladı vertigo eskiden geçerdi ilaçla vertigo şimdi bir kutu ilaç bitti geçmiyor ilacı da bıraktım ama ALLAH(cc)şükürler olsun bizden kötü durumda olanlar var RABBİM şafi ismiyle cümlemizi tecelli etsin inşaELLAH, sizce tutarmı ne zaman iyileşirim ne yapmam lazım

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12