Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    essra Avatarı

Gerçek Adı
    esra
    Son Giriş
    10.02-2015
    Saat
    01:02
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba arkadaşlar öncelikle Allah herkese acil şifa versin.sizlerden bilgi almak istiyorum ben kaza sonucu femur kirildi.bacagima 8 cm uzatma yapildi. 2 sene önce fiksator cikti ama hala dizim kivrilmiyor 30 derece kadar. Nazil bir sistem uygulayacagim sasirdim yoğun olarak calisiyorum. Doktorlar kas kemiğe yapismis ameliyat diyor riskleri çok kendi doktorun egzersiz fizik en son ameliyat diyor. Bana bu konuda yardimci olur musunuz ameliyatsiznnasil cozebilirim

Üye
    mtunc52 Avatarı

Gerçek Adı
    Muhammed Tunç
    Son Giriş
    18.11-2017
    Saat
    00:49
    Yaşadığı Yer
    Ordu
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Geçmiş olsun,aynısını benimde başıma geldi.Hiç bükülmüyordu kaplıcada 1 hafta kaldım sadece 90 derece kadar bükülüyor ve 20 yıldır bu şekilde kullanıyorum.

Üye
    Fidel, Avatarı

Son Giriş
    29.09-2015
    Saat
    19:32
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

öncelikle geçmiş olsun eğer kaslar kemiğe yapışmışsa açma germe hareketleri denemelisin ilk etapta. biraz acı çekeceksiniz eğer diz altındaysa ayak bileğinden diz üstündeyse baldır kasılmalı bir uzmana danışın hangi kaslarınızı nasıl çalıştıracağınızı size sağlıklı bir şekilde gösterecektir sizin çabanız da önemli tabii

Üye
    essra Avatarı

Gerçek Adı
    esra
    Son Giriş
    10.02-2015
    Saat
    01:02
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Tesekkur ederim desteğiniz için. Yarin için fizik tedavi rehabilitasyon doktoruna gidecez kendisi doçent iyi olduğu söyleniyor bakalim hayirlisi

Muhammed bey ben kendim için 90 derece acilsa mucize diyorum ama Allah hayirlisini versin çok zor bir süreç.bu asamadada çok zorluk yasiyomusunuz.diziniz daha fazla acilmadimi