Toplam 6 mesajın 1-6 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    muratburan Avatarı

Gerçek Adı
    muratburan
    Son Giriş
    10.12-2017
    Saat
    20:41
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    2012 yılında kalça protez ameliyatı oldum,Ameliyattan sonra düzelme aşamasında ameliyat olduğum bacağımda hafiften bir titreme başladı.iki yıldır özellikle yattığım rahatladığım zaman oluyor,iki yıldır sanki biraz daha arttı,evdekiler rahatsız oluyor bu tittremeden,kriz gibi gelip geçiyor.Bunun yanıda da şiddetli bel ağrısı çekiyorum.
    Niye buraya yazıyorsun doktora git diyen arkadaşlar olacak ,evet doktora gittim,ortapediye gittim öyle birşey olamaz diyorlar,iş yeri hekimi tremor diyor,noroloji bişeyin yok dedi anladığım kadarıyla inanmadı,her insan sinirlendiğinde sevindiğinde titrer gibi muhabbet yaptı.bu konuda ameliyat olanarkadaşlar varmı titreme si olan tremor ,başında böyle bir derdi olan varsa yazarsa sevinirim.

Üye
    vet07 Avatarı

Gerçek Adı
    Yiğit Akın
    Son Giriş
    13.07-2017
    Saat
    19:59
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sürekli kullandığınız bir ilaç var mı? Ya da kullanmayı alışkanlık hale getirdiğiniz ağrı kesici vs..?

Bende de ilk 3 ay sızlama şeklinde olmuştu, elektrik şoku gibi, sızlayıp geçiyordu hemen. Ağrı yapıyordu ama en fazla 5-10 dk sonra geçiyordu ağrısı. 14 ay oldu ameliyat olalı, aylardır başıma gelmedi. Bence b dahiliye kliniğine gidip kan kalsiyum magnezyum değerlerinizi ölçtürün. Sorununuzun protezle ilgili olduğunu sanmıyorum. Hatta bazen iş stresi bile böyle ani kasılmalara sebep olabiliyor. Geçmiş olsun.

Üye
    muratburan Avatarı

Gerçek Adı
    muratburan
    Son Giriş
    10.12-2017
    Saat
    20:41
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Herhangi bir ilaç kullanmıyorum.bana 2 yıl oldu ama hala var .kıriz gibi gelip geçiyor.nörolojije gittim beyin tomografisi çektirdim sonucu pazartesi alacağım.sinirlenince veya heyacanda cok titriyor.hani anlatılmaz yaşanır derlerya anlatamam tarif edemem yani sakinleşene kadar kendimden geçiyorum.hakim olamıyorum

Üye
    foolow22 Avatarı

Gerçek Adı
    sabirr
    Son Giriş
    17.06-2015
    Saat
    23:29
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Kalca protez ameliyatı sonrası aksama, topallama düzeliyormu yoksa azda olsa kalıyormu ameliyat oldugumuz yürürken belli oluyormu cevaplarınız için teşekkurler acıl şifalar..

Üye
    mutluyummm Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

muratburan bende olalı bir yıl oldu ama kesinlikle öyle bişi olmadı ve agrım nede sızım bence siz ameliyat olduğunuz dr gidin herşeyi anlatın ve eksiksik bilgi alın bana saçma geldii titreme ağrınız falan olsa tmm dicem ama titremeye ilk defa sizde şahit oldum bence siz tekrardan yeni bir dr gidin

Üye
    hergele1905 Avatarı

Gerçek Adı
    ümit öztürk
    Son Giriş
    20.11-2017
    Saat
    12:10
    Yaşadığı Yer
    tokat
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    murat kardeşim bende 2 kalçama protez taktırdım ne ağrı ne sızı nede titreme oldu nörolojik bir sorun olabilir bence nöroloji doktoruna git derim