Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    mahsun kul Avatarı

Son Giriş
    31.10-2014
    Saat
    18:59
    Yaşadığı Yer
    Trabzon
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    öncelikle konuyu nereye açacagımı bilemedim

19 yaşındayım kalça agrılarıyla fizik tedaviye gittim as olmamdan süphelenildi bu test yapıldı bana ve sonucu pozetif geldi kalça ve omur mr temiz kaç gündür uyku falan uyuyamıyorum sürekli düşünüyorum ben şimdi ne yapacagım diye

doktor endol diye bir ilaç var onu verdi bana agrın olursa içersin dedi. kronik bir hastalık tamam ama hazır daha erken evredeyken üstüne düşeyim diye düşünüyorum ne yapmam gerek agrılara eyvallah dedim sporcuyum fit vucuda sahibim amatör olarak bilek güreşi ile ugraşıyorum ve polis okuluna hazırlanıyordum polis okuluda hayal oldu ona da eyvallah ama kamburluk kaçınılmaz bir son mu yapamaz mıyım birşey

abilem akıl verin bana cümlelerim biraz devrik ama panikten ve korkudan kusuruma bakmayın

Üye
    ahmetk0661 Avatarı

Gerçek Adı
    Ahmet
    Son Giriş
    13.11-2017
    Saat
    21:13
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Kardeş öncelikle çok geçmiş olsun bahsettiğin AS teşhisini hangi tetkiklere göre konulmuş olması çok önemli, sana bir adres vereyim, ekonomik durumun iyiyse birde orda teyid et hastalığını istersen. Hacettepe Üniversitesi Hastanesi Romatoloji Bilim Dalı Sıhhıye- Ankara Hacettepe sayfasına girip yazacağım isimlerden randevu talep edersin çok az bir ücret ödersin Dr. için, Doç.Dr. Ali AKDOĞAN, Doç.Dr. Ömer KARADAĞ, Doç.Dr.Umut KALYONCU, bunların hangisi olursa fark etmez hepside birbirinden değerlidir. Birde 4444444 nolu telefondan randevu talep edebilirsiniz. Tekrar tekrar geçmiş olsun, hastalık hakkında fazla karamsar olmayın. Derdi veren Allah dermanınıda verir. Sevgilerimle, hoşca kallın.

Üye
    mahsun kul Avatarı

Son Giriş
    31.10-2014
    Saat
    18:59
    Yaşadığı Yer
    Trabzon
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ahmetk0661;
    Keşke iyi olsa maddi durumum hem maddi sıkıntılar hemde bu hastalık belimi bükecege benziyor sagolasın abim yorumda bulundungun için