Sayfa 1 / 2 12 SonSon
Toplam 20 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    hatice75 Avatarı

Son Giriş
    15.01-2017
    Saat
    01:08
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Slm arkadaslar benim sorunum tek tarafli kalca cikigi kalca cikigi ameliyati olanlar varsa bana bilgi verirseniz memnun olurum duzelme orani yuzde kactir ameliyat sonrasi iyilesme suresi nekeder iyi bi doktor ve hastane onerirmisiniz riskleri varmidir bende ameliyat olmak istiyorum lutfen cevaplarinizi bekliyorum simdiden tesekkur ediyorum

Üye
    Giz Avatarı

Gerçek Adı
    Gizem
    Son Giriş
    10.09-2015
    Saat
    03:44
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ben 1.5 yaşımda ameliyat olmuştum şimdi yeniden isteniyor. Yaşa ve hastalığın ilerleyişine göre ameliyatların biçimi değişkenlik göstermekte

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:01
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    966
    Verilen Beğeniler
    1.254

Bu ameliyatı olan arkadaşlar deneyimlerini paylaşabilirse çok yararlı olur
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    hatice75 Avatarı

Son Giriş
    15.01-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Cok cecap yazilmis benim soruma oku oku bitiremedim tesekkurler herkese

Üye
    Uğuraz Avatarı

Son Giriş
    03.01-2017
    Saat
    14:42
    Yaşadığı Yer
    çorum
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben de verebileceğim cevap tekrar ameliyat isteniyor .Gerçi ben 8 ve9 yaşlarında olmuştum. şimdi tekrar dan protez ameliyatı isteniyor. Cesaretim de yok geciktirmeye çalışıyorum.Allah Yar ve Yardımcımız olsun.

Üye
    *semra* Avatarı

Son Giriş
    21.12-2014
    Saat
    18:15
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba hatice. bu konuyla ilgili farklı başlıklarda detaylı bilgiler mevcut. bende ayrıntılarıyla paylaşmıştım tecrübelerimi. sanırım denk gelmedin.. çekincelerini anlıyorum ameliyat öncesi karar aşaması zor bi süreç. olduktan sonra keşke okadar sıkıntı stres yapmasaymışım diyeceksin. protez ameliyatları çok iyi sonuç veriyor çünkü. hem hareket kısıtlılığını ortadan kaldırıyor hemde ağrı sızıyı.. süreç hastanede 4-5 gün, sonrasında egzersizlerine önem verirsen çok kısa sürede yürürsün. önce çift değnekle sonra tek değneye düşeceksin. değnekleri atacak cesareti bulduğunda ilkkez yürüyomuş gibi bi hisse kapılabilirsin bu okadar değerlikii. şükredecek ne çok şeyim varmış diyor insan..
    her ameliyatın riski vardır ,riskten kastın nedir tam olarak bilemiyorum ama.. yaşamak zaten bir risk. o yüzden yapılması gerekeni yap,korkularına takılırsan sadece zaman keybedersin. benim ameliyat olduğum hastane Florence Nıghtıngale . prof.dr. Abdullah Göğüş. çok memnunum. sigorta ile anlaşması olan şubesinin telnu : (212) 212 8812
    forum mesajlarıma bakarsan kafandaki farklı sorulara da yanıt bulabilirsin. şimdiden geçmiş olsun.. sağlıkla kal

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: Uğuraz Mesajı Gör
    ben de verebileceğim cevap tekrar ameliyat isteniyor .Gerçi ben 8 ve9 yaşlarında olmuştum. şimdi tekrar dan protez ameliyatı isteniyor. Cesaretim de yok geciktirmeye çalışıyorum.Allah Yar ve Yardımcımız olsun.
    aynı yaşlarda bende 3 ameliyat olmuştum.29 yaşımda 2 protez ameliyatı daha oldum. aynı yerden toplamda 5 defa.. cesaretinizi kaybetmeyin. geciktirmek farklı sorunlara yol açıyor. yaşınız kaç bilmiyorum ama şimdiki protezler (iyi bi teknolojiyle yapıldığı için), Allah ta yardım ederse ömürlük bile olabilir.. fazla kilo almayın yeter.zayıf olmak avantajdır protez ameliyatlarında..

Üye
    Uğuraz Avatarı

Son Giriş
    03.01-2017
    Saat
    14:42
    Yaşadığı Yer
    çorum
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Semra hanım çok teşekkür ederim .Beni rahatlattınız.Rabbim çümlemizin yardımcısı olsun.

Üye
    hatice75 Avatarı

Son Giriş
    15.01-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

semra hanım cok teşekkür ediyorum allah hepimizin yardımcsı olsun inşallah cevabiniz beni mutlu etti saolun diyer forumlarınızı bulup okuyucam

Üye
    *semra* Avatarı

Son Giriş
    21.12-2014
    Saat
    18:15
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hatice75;

uğuraz ve hatice75;
    rica ederim,birbirimize faydamız olmayacaksa bu sitede bulunmamızın da bi anlamı yok.sormak istediğiniz bişey olursa özelden de yazabilirsiniz. kalça çıkığı ve protezi hakkında malesefki çok fazla tecrübe sahibiyim dediğiniz gibi ALLAH hepimizin yardımcısı olsun...

Üye
    ismail78 Avatarı

Son Giriş
    21.05-2013
    Saat
    20:25
    Yaşadığı Yer
    kırklareli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

istnbul cerrahi hastanesi prof. dr. Fahri ERDOĞAN'ı tavsiye edebilirim

Üye
    lucky 1 Avatarı

Gerçek Adı
    lucky
    Son Giriş
    27.11-2017
    Saat
    00:37
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

slm bende tek taraflı kalça çıkığı ameliyatı oldum risksiz ameliyat yoktur bence durumu doktor değerlendirdikten sonra konuşarak değerlendirmen lazım .ben baltalimanı kemik hastanesinde oldum .uzun süreli ama ilerisi için ağrılar kısmen azalıyo

benim ameliyatımı 1996 yılında şinasi numan yapmıştı ozaman baltalimanın daidi şuan özelde istersen araştır ben memnunum şimdi baltalimanında bilal demir takip ediyo ondanda fikir alabilirsin

Üye
    hatice75 Avatarı

Son Giriş
    15.01-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Selam arkadaslar hepinize tesekkur ediyorum tavsiye ettiginiz doktorlari arastiracam hepsiyle gorusecem goruslerini alip oyle karar vericem saolun hepiniz tekrar tesekkurler

Üye
    lucky 1 Avatarı

Gerçek Adı
    lucky
    Son Giriş
    27.11-2017
    Saat
    00:37
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

allah yardımcınız olsun

Üye
    ismail78 Avatarı

Son Giriş
    21.05-2013
    Saat
    20:25
    Yaşadığı Yer
    kırklareli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

balta limanını kesinlikle tavsiye etmiyorum 5 yıldır perişan oldum dediğiniz dr. biliyorum illaki b.limanı diyorsanız el cerrahide ama hastanede yatarken birine protez taktı vakıf gurabadan yeni gelmiş tanıdıkları aracılığılada araştırdım doç. dr. kahraman bey var çok iyi diyolar yinede siz bilirsiniz

Üye
    Erdem35 Avatarı

Son Giriş
    21.08-2013
    Saat
    01:31
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Adana Ortopedia hastanesi Prof. Dr. Emre TOĞRUL.. Bu hocayada bi gözükün hatice hanım..ben 4 ay oldu ameliyat olalı çok memnunum. bende bu doktora tavsiyeler ve uzun araştırmalar sonucu gittim.en azından onunda görüşünü almış olursunuz..acil şifalar diliyorum

Sayfa 1 / 2 12 SonSon