Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
Toplam 37 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    gönülyarası Avatarı

Son Giriş
    08.12-2017
    Saat
    16:51
    Yaşadığı Yer
    Angara
    Alınan Beğeniler
    20
    Verilen Beğeniler
    81

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    DENİZUZİ;
    Adı üstünde donduruluyor ayak bileğiniz esneme payı yok,çok mecbur değilseniz dayanamayacak kadar ağrı sancı yok ise olmayın derim ben kendimce.
    Benim ayak bileğim donuk hareket kısıtlılığı var merdiven çıkarken zorlanıyorsunuz (Takılıyorsunuz ).Otobüse iki adım var koşmak istiyorsunuz fakat ayak bileği buna izin vermiyor.Birde doktorlarda bunu biliyorlar ama söylemiyorlar zaten ayak bileğini tam 90 derece donduramıyorlar yine düşüklük oluyor ama ameliyatdan sonra söylediğiniz zaman tam donma işlemi olmuyor zaten diyorlar.
    Karar sizin Allah yardımcınız olsun.

Üye
    Özlem Avatarı

Gerçek Adı
    Özlem
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    13:07
    Yaşadığı Yer
    Amasya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bende 2005 de ayak bılegımden donrulma opersyonu yaptırdım ayagım cok kucuk kaldı hıcbır ayakkbaı olmuyo bırı 36 bırısı 35numar bıle olmuyo ve artı hıc bı faydası da olmadı bana ayak parmaklarım asagıya dusmustu 1 ay oncede parmaklarım ıcın dondurma amelıyatı oldum duzeldı ama hıcbırsey hıssetıyom su an faydaaları olacaksada ılerde gorurum ınsallhh herkese gecmıs olsun

Üye
    Danua. Avatarı

Son Giriş
    30.09-2017
    Saat
    15:02
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bilek dondurma ameliyatından geri dönüş var mı , dondurulan bilek işler hale gelir mi ?

Yasaklı Üye
    saww Avatarı

Son Giriş
    17.09-2012
    Saat
    14:38
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Tavsiye edilen bir uygulama değil!
    Piyasada dinamik ayak bileği ortezleri mevcut! Bunları kullanmanız daha faydalı olur. Youtube da bir sürü video mevcut bu ayak bileği ile ilgili!

Üye
    ahmet03 Avatarı

Gerçek Adı
    ahmet sivrikaya
    Son Giriş
    01.03-2013
    Saat
    14:13
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

kardeş bende çocuk felciyim ve ayak dondurma ameliyatı oldum yaklaşık 30 yıl oldu ve hiç bir şikayetim yok EĞİRDİR KEMİK HASTALIKLARI hastahanesinde oldum ameliyatı evet ayak bileği hareket etmiyor ayağınıda normal ayakkabı giyebilecek şekilde sabitliyorlar yani topuklu ayakkabı giyebilirsin ama tabiki sağlam ayak kadar olması imkansız benim sağ ayağım sallanıyordu ve yerde sürünüyordu şimdi gayet iyi saygılarımla

Üye
    hasan gerger Avatarı

Gerçek Adı
    hasan hüseyin
    Son Giriş
    26.06-2014
    Saat
    17:12
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

herkese geçmiş olsun.1996 yılınnda izmir devltette sol ayak bilieğimi donduruldu.aslında bilek dondurulması gayet güzel bişey yerde sürünen kontorol edeemediğiniz ayk bileiğinizi 90derece sabit tutarak rahat yere basmınızı sağlıyor.düz taban ayakbıda çok rahat 2 cm topuklu kunduramdada gayet rahattı.sonra bir aksilik oldu 5 yıl içinde dondurulmuş olan ayak bileğim kendi kendine düşerek eski konumuna geldi yani düşük bilek oldu tekrar. uzun bir zaman düşük bilekle sürdürürken canıma tak etti ve tarsus ömer sayarda 2008 yılında bilek dondurma işlemini bir daha yapıtırdım.ve doktora bir daha yak bileiğğimin düşmesini istemediğimi söyleyip başıma gelenleri anlattım.3 yıldr gayet rahatım.tekrar da düşme görmedim.çok hafif aşağı yukarı bilek esneme yapıyo.bence yerde sürünen ayak bileklri için gerekli bir amaliyat tabi şuan topuklu ayakkabılar rahatsız edioyo.

Üye
    aziz çiftçi Avatarı

Gerçek Adı
    aziz
    Son Giriş
    22.04-2014
    Saat
    09:03
    Yaşadığı Yer
    şanlıurfa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

slm herkese geçmış olsun benımde paylaşmak itediğim bı rahasızlık durumunu paylaşmak istıyorum benım eşım 4ncü kattan düştü direk ayak üstü bı topukta kırık bıde leğen kemığınde kırık çıktı amelıyat yapıldı çok da başarılı geçti amelıyalrın ıkısıde daha sonra topukla ılgılı sıkıntılar yasadık doktor beyde topuk için ikinci amelıyat gerekebılır demışti şimdi ise benım eşım yürürken hafif aksama lık görünüyor topukta kireçlenme olduğu için topuğa rahat basamıyor onun için kireçlenme olan yerı amelıyatla dondulursa düzelebılır ama daha amelıyat olmadı ben burda kı hastaların yorumlarına bakınca şikatyetlerini dılle getirmişler acaba amelıyat sonrası neyle karşılasırım benı aydınlatabılırseniz sevınırm tekrar herkese geçmiş olsun

Üye
    emreylcn Avatarı

Gerçek Adı
    emre yalçın
    Son Giriş
    02.12-2017
    Saat
    21:36
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1
    Blog Mesajları
    5

@gönülyarası

abi benimde ayak bilegim yanlıs kaynadı fiksatörden dolayi şuan uzun sure yuruyemıyorum sen tabanlık falan mı yaptırdın veya başka birşey mi bilgi verirsen sevınırım bende ankarada oturuyorum ne yaptırdıysan adreslerınıde yazarsan çok makbule geçer

Yasaklı Üye
    berkemeteatasoy Avatarı

Gerçek Adı
    MURAT DOĞAN
    Son Giriş
    30.08-2017
    Saat
    21:13
    Yaşadığı Yer
    MARDİN-MİDYAT
    Alınan Beğeniler
    11
    Verilen Beğeniler
    6

@guzgulu

DONDURMA DİGER ADI İLE ANKİLOZ HAREKETİN KİLİTLENMESİ DEMEK ZORUNLU BACAKLARDA YAPARLAR

KARDEŞ İSTANBULDA BALTA LİMANI KEMİK HASTANESİNDE B GRUBU OLAN DOKTORLAR ÖZELLİKLE BİLAL DEMİR BU KONUNUN UZMANI NE DERSE ONA GÖRE HAREKET ET...

Üye
    Özlem Avatarı

Gerçek Adı
    Özlem
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    13:07
    Yaşadığı Yer
    Amasya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bende ayak dondurma ameliyatı oldum ısparta eğirdir kemik hastanesi bu konuda 1 numara doktorum cunety turan di...

Üye
    emreylcn Avatarı

Gerçek Adı
    emre yalçın
    Son Giriş
    02.12-2017
    Saat
    21:36
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1
    Blog Mesajları
    5

@Özlem

Şuan normal yuruyebiliyor musunuz benim ayak bilegim yanlış kaynadi uzun süre yuruyemiyorum şişiyor 1 buçuk yıl oldu tabanlık falan yaptıran düzelme olur mu acaba :?

Üye
    Şahin ALACA Avatarı

Son Giriş
    04.03-2016
    Saat
    20:37
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Benimde bileğimi dondurdular bunda bir sıkıntı yaşamadım yürürken aksama oluyor fakat;
    Kurtarılması imkansız bir bacağı kurtardı doktorum.
    Baltalimanı kemik hastanesi, kartal eğitim araştırma hastanesi, Yeditepe Üniversitesi Hastanesi bacağını alalım dediler.
    Prof. Dr. Fatih PARMAKSIZOĞLU
    kurtarırım diyen ve halen tedavisini sürdüren tek doktor oldu.
    Tabi sizin bilek dondurma dediğiniz olayı gayet başarılı ve sorunsuz halletmek oyuncak bu adam için. Muayenanesinde yaptığı tedavileri kopan bacak elleri gösterdiğinde güvenip bacağım size emanet dedim ve sadece topuğum olmadığı için tedavi devam ediyor.
    Onuda diğer doktorlar halledilmez demesine rağmen Fatih hoca topuğumu delen ete zarar veren topuk kemiğimi törpüledi ve deri nakliyle işi bitirmeye niyetli.
    Size tavsiyem ameliyattan korkmayın ve iyi araştırın dediğim doktoru mikro cerrahlığı, plastik cerrahlığıda var belgeleride tam bir profesyonel...
    Ulaşmak isteyenler google da yazdığınızda kolaylıkla bulabilirsiniz.
    Muayene ücreti 350 tl özel tedavi yapıyor ve özel sigortanız varsa zaten rahatsınız fakat yoksa biraz maddiyat gerekli.
    Ben 15 kez ameliyat oldum 10 tanesini Fatih PARMAKSIZOĞLU yaptı...
    Bacağımın durumu içler acısıydı kaval kemiğime ve topuk kemiğime elimle değdim siz hesaplayın gerisini.
    Herkese Allahtan şifalar diliyorum...

Üye
    toprak 24 Avatarı

Gerçek Adı
    turan
    Son Giriş
    07.01-2016
    Saat
    15:37
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bende sağ ayak polio sekeliyim..2005 te sağ ayak bileğim donduruldu.hiç bir şikayetim yok..bu işin uzmanı op.tuğrul berkel yaptı...bunun üzerine hoca tanımam...

Üye
    sevgi*deniz Avatarı

Son Giriş
    02.05-2017
    Saat
    15:56
    Yaşadığı Yer
    Giresun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@toprak 24

size faceden nasıl ulasabilirim

facebook tan

özel mesajlar nasıl gorunuyor ya bulamıyorum

Üye
    ergincengiz Avatarı

Gerçek Adı
    cengiz
    Son Giriş
    06.12-2017
    Saat
    18:00
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    8

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Arkadaşlar merhaba bana ayak bileği dondurma ameliyatı hakkında detaylı bilgi verebilecek biri varmı bilginize çok ihtiyaçim var karar aşamasıdayım

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon