Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    fatih46 Avatarı

Gerçek Adı
    fatih
    Son Giriş
    16.11-2012
    Saat
    19:50
    Yaşadığı Yer
    kamaras
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    selam arkadaşlar ben ataeşli silah yaralanmasi sunucu felç oldum his kaybi cok azdi sadecer sol dizimden asagisini hissetmiydum, simdi sl ayagimin dizden asagişinida hiisetmgeye haffiten basladim agrimaya bgaşladi sag ayagimin bir hic bir yeri oynamazken simdi ise sadece ayak parmagim ve bilegi oynamyo ama his kaybi yk sol ayagim ilk basta hic oyamydu simdi ise yerden kalcama dgru cekebiliyum sag sola göturebilyum ama havaya kaldiramym his kaybi dizekadar var sol ayamda 15 ya oldu yaklasik sizce ilşirmi daha bide sag ayagim normalken sag ayamin parmaklari niye oynamıyo bilen varmi amaliyat notumda moturrun normal oldugunu kesinin yuzde yirmibeş oldunu syluyor l11 l2 l3 yaralnmasi varmiş sizce benim durumum ne olur

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    13:21
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Fatih bey, bence 1 yıl daha küçük küçük gelişmeler olur. Siz yapabildiğiniz her şeyi kendi başınıza yapmaya, kaslarınızı güçlü tutmak için çalışmaya ve genel sağlığınızı iyi tutmaya özen gösterin, geiri kendiliğinden gelecektir. Sabır...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    kzmrl Avatarı

Son Giriş
    22.02-2013
    Saat
    19:04
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    eşimin L1 ve L2 kırığı var. tıpkı sizin gibi sadece ayak bileklerini oynatamıyo. ayaklarında başparmağı topuğu ve ayağının altında hisleri normal diğer yerler ise karışık yani duyu seviyesi düşük. oda tam 1 yıl oldu şu an değneklerle yürüyo. doktorlar ayakları hiç gelmese bile dengesini sağlamaya başladığı zaman kısa yürüme cihazı ile desteksiz yürüyebileceğini söylüyolar. kısa yürüme cihazı ayaklarının düşmesini engelliyo. çok geçmiş olsun.