Arkadaşlar herkes bildiğini yazarsa konudan o kadar çok yararlanırız.Yaklaşık 2 senedir bu hastalığa sahibim.Ve ankasiyete bozukluklardan olduğu söyleniyor. Şu an için bir gelişme yok ama ümit ediyorumki olucak.aktif mesane bana hiç olmadığı kadar zarar verdi.Üniversite hayallerim yok oldu.Dershaneye dahi gitmeye korkar oldum.Ama inşallah iyileşicez.Lütfen birbirimize yol gösterelim. En güncel tedavi metodlarını ve en iyi doktorları bu konu altında paylaşalım.Yardımlarınızı bekliyoruz.

Konuyu biraz örneklendiricem umarım işinize yarar.

Soru: [Yaş: 42] - [Cinsiyet: Bayan]
Sayın doktor;Ben 42 yaşında bir bayanım.2 senedir Aşırı aktif Mesane hastasıyım.Üniversite hast.de psikiyatri dr'u "Yaygın Anksiyete Bozukluğu" sebebiyle Aşırı aktif Mesane olduğumu söyledi.Ayrıca OKB de var.Elektrik düğmelerine dokunduğumda kelimeler söyleme ve giysi silkerken sayılarla silkeliyorum tarzında.7 ay Cipralex 30 mg, 2 ay Rexapin 5 mg kullandım,biraz iyi geldi ama idrar sorunum geçmedi.Dr ilaçları değiştirdi şu an Paxera 20 mg 1x1 ve Seroquel XR 200 mg’dan 300 mg’a çıkardı.1 haftadır kullanıyorm.Fakat Seroquel çok uyku veriyor ayrıca bu ilaç Yaygın Anksiyete Boz.için dozu fazla değil mi? ve hastalığıma uygun bir ilaç mı?Vereceğiniz bilgiler için teşekkür ederim. [Sorulduğu Tarih: 14 - 04 - 2010 23:44:16]

Sayn doktor;Ben 42 yanda bir bayanm.2 senedir Ar Aktif Mesa - Doktor Bul - Soru Sor : Hekimce.com alıntıdır.