Toplam 6 mesajın 1-6 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    guldamlasi Avatarı

Son Giriş
    15.08-2016
    Saat
    23:01
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba Arkadaşlar,
    Benim bir yakınım 4 gün önce trafik kazası geçirdi ve doktorlar belinin kırıldığını sakat kalacağını söylediler. Ailesine hastaneden taburcu olduktan sonra fizik tedavi hastanesine yatırmalarını söylemişler.
    Sizin bildiğiniz fizik tedavi üzerine iyi hastaneler var mı?
    70.yıl fizik tedavi ve Erenköy fizik tedavi hastaneleri var mış, Bunlar iyimi yada en iyisi hangisi bilgisi olan var mı?

Üye
    akdeniz_erkegi Avatarı

Son Giriş
    24.11-2014
    Saat
    21:30
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

omurilik sağlam mı ?

Üye
    idosente Avatarı

Gerçek Adı
    ismail
    Son Giriş
    28.11-2017
    Saat
    02:40
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

guldamlasi;

erenköyde ben 8 ay yattım 10 yıl önce o zamanlar iyiydi biraz disiplinli griş çıkış yat kalk ve temizlik konusunda o kadar o zamanlar iyi fizyoterapistler vardı şimdi bilmiyorum devlet hastaneleri hemen hemen aynıdır özellerde bence para tuzağı hiç bir fayda görmeyeceğini bilselerde para için tedaviye başlıyorlar

Üye
    guldamlasi Avatarı

Son Giriş
    15.08-2016
    Saat
    23:01
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Omurilik sağlam mı bilmiyorum. Cevaplarınız için teşekkür ederim.
    Ben Gataya gitmelerini tavsiye ettim.Araştıracaklarmış oraya gidebilirse oraya yoksa Erenköy yada 70.yılı araştıracaklar.

Üye
    womanizer Avatarı

Gerçek Adı
    YUXEL-67
    Son Giriş
    03.12-2017
    Saat
    19:15
    Yaşadığı Yer
    ZONGULDAK/EREĞLİ - AYDIN
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

valla c t l kırıkları mutlaka ankara rehabilitasyon hastahanesine uğramalı.gata fos.binadan ibaret.gata dediğin tsk rehabilitasyon merkezi ise.arm bina olarak eski ama drları on numaradır.hem tsk hem arm yi bilen biri olarak diorum.ben zonguldaktan senede 2 ay yatmak için giderdim hastalığım ilerlemedi hiç.orayı bıraktım şimdi ayağa bile kalkamadıım gibi bi sürü hastalık vurdu....

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:17
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    941
    Verilen Beğeniler
    1.233

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Fizyoterapist iyiyse, ama daha da önemlisi günlük fizik tedavi hizmeti verip, motivasyonu iyi yapabiliyorlarsa, bence yerin hiç bir önemi yok. Bir süre fizyoterapistten hareketleri öğrenmek ve sonra evde kendi başınıza yapmak gayet de yeterlidir. Yani, fizik tedavi hastanesi diye gözde büyütmemek lazım. Yattığınızda bunu siz de göreceksiniz. Önemli olan kişinin kendi azmi ve özeni. Bu varsa, nerede olursa olsun iyi sonuç alınacaktır. Sonuçta fizik tedavi denen şey de belli bir şeydir ve dünyanın her yerinde benzer hareketleri içerir. İşine karşı özenli ve saygılı bir fizyoterapiste denk gelmek kafi. Fantaziye gerek yok

Sonuç olarak, bence yok birbirlerinden farkları. Ben olsam en yakın olanı tercih ederim.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...