Sayfa 1 / 2 12 SonSon
Toplam 26 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    deruni Avatarı

Son Giriş
    25.08-2016
    Saat
    12:47
    Yaşadığı Yer
    izmit
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar, Ankara Özel İncek Fizik Tedavi Hastanesi'ne gidip memnun kalan var mı? vereceğiniz paraya değer mi

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    12:08
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    963
    Verilen Beğeniler
    1.253

Nasıl bir beklentin var? Şu andaki durumun ne, tedavi olarak ne yapacaklar ve sonuçta ne kazanacaksın?

Üye
    DeFnEx Avatarı

Son Giriş
    19.01-2014
    Saat
    19:48
    Yaşadığı Yer
    dünya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

deruni ben daha önce gittim .bunu sana msn dende söyledim.doktor yönünden değilde fizyoterapistler yönünden çok başarılı bir yer.hastanın bağımsız yaşayabilmesi için her şey öğretiliyor.egzersiz programları çok iyi.ben 2 ay yattım.verdiğim paraya değdi.sadece hastanenin yemeklerini beğenmiyordum.o problemi de bişekilde hallediyorduk...

Üye
    deruni Avatarı

Son Giriş
    25.08-2016
    Saat
    12:47
    Yaşadığı Yer
    izmit
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

bülent bey 2 yıl fiziktedavinin önemi büyük diyosunuz ben 8 aydır ofluyum ancak 20 gün tedavi görebildim ve en ufacık bi gelişme dahi olmadı acaba olurmu diye ümit ediyorum yada bağımsız yaşamayı öğrenabilirmiyim artık başkalarına yük olmaktan bıktım çünkü bağımsız yaşayanlara nasıl gıpta ediyorum bir bilseniz

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    12:08
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    963
    Verilen Beğeniler
    1.253

O hastaneyi bilmiyorum. Ama iyi bir fizik tedavi ve rehabilitasyonla bedenini maksimum düzeyde kullanabilecek beceriye sahip olabilirsin. Koların güçlenir, sandalyeden transferlerde bazı teknikleri öğrenebilirsin vs. Çok pahalı değilse olabilir yani...

Üye
    özgecan Avatarı

Son Giriş
    31.05-2009
    Saat
    00:29
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

incek fizik tedavide babam halen yatıyo çok memnunuz mustafa köle yi tek geçerim

Üye
    Baben Avatarı

Gerçek Adı
    Babür
    Son Giriş
    18.09-2010
    Saat
    12:56
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Üye
    garraro Avatarı

Gerçek Adı
    garraro
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    denizli
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

ben daha yeni çıktım o hastaneden.arkadaşların dediği gibi doktor yönünden değil ama fizyoterapist yönünden iyi bir hastane.
    tabii şunu da unutmamak lazım kimsenin elinde sihirli değnek yok dokunduğunda seni ayağa kaldırsın.
    sağlık güvenceniz varsa sizden ücret almazlar ama refakatçiden günlük 80 küsur lira para alıyorlar.
    denemenizi tavsiye ederim eğer imkanınız varsa.mustafa bey,rennan hanım,göğer hanım var.iyi fizyoterapistlerdir.
    ama dediğim gibi bir noktadan sonra dünyanın en iyi fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezini de gitseniz durum değişmez.size verilecek olan üst ekstremilerinizin güçlendirilmesi ve normal evde yaptığımız ayak egzersizleri.çok fazla bişey beklemeyin.
    zeynel bey var fizik doktoru.biraz moral bozar işte bi daha yürüyemeyecksin gibilerinden laflar eder sakın takma kafana.
    hastanenin sahibi izzettin bey var iyi bir beyin cerrahıdır kendisi.hergün en az 2 vizit yapar.
    sanırım epey bilgi sahibi oldunuz.

Üye
    seyithan Avatarı

Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    22:08
    Yaşadığı Yer
    şanlıurfa gogan
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben 6 ay kaldm orda doktor derseniz yok ama fizyoterapist deseniz cok iyi ben ilk gittigimde yara bere icindeydim yaralarım iyilesti ve iki aylık bir tedaviden sonra hareket geldi suan iki kanadyenle yuruyorum ama hastaneden geldikten sonra fazla bir gelisme olmadı bana gore tabi bizim gibi hastalar gelişme yok der ama dısardan biri gelip gordugunde gelişmenin baya oldugunu soyluyor.benim seviyem c6c7 hepimize cok gecmiş olsun

Üye
    mutineer901 Avatarı

Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    11:08
    Yaşadığı Yer
    Konya/Ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

ankara fizik tedavi hastanesi bence cok daha iyi
    arkadaslarında söylediği gibi inceğin fizyoterapistleri iyi ilgileniyor

Üye
    Baben Avatarı

Gerçek Adı
    Babür
    Son Giriş
    18.09-2010
    Saat
    12:56
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Üye
    gönülyarası Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:01
    Yaşadığı Yer
    Angara
    Alınan Beğeniler
    20
    Verilen Beğeniler
    81

Ankara fiziği tavsiye etmem kimseye her tarafı pislik içinde böcek dolu kendim çıkışımı istedim kaçtım valla resmen.

Denildiği gibi İncekdeki Fizyo Terapistler süper ilgileniyorlar,ama doktorları gavur parasıyla 5 para etmezler.Evet onca parayı almayı biliyorlar fakat yemekleri çok kötü sahibi bi okadarda cimri.Benim yatdığım dönemde sevk ediliyordu vede yarısını kişi kendisi ödüyordu eğer değişmediyse.

TSK Rehabilitasyon Merkezi sivilde kabul ediyor eğer gidebilirseniz oraya başvurun şansınızı deneyin bir orası daha gelişmiş bir yer.

Üye
    Bedri Avatarı

Gerçek Adı
    Canan Uslu
    Son Giriş
    14.01-2011
    Saat
    16:49
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

1.5 sene olmus bu siteye en son cevaptan sonra. Herkese verdikleri bilgiler icin tesekkurler. Ben de babam icin bir hastane ariyorum Ankara'da (eve de gelebiliyormus terapistler, ama hastane daha cok/cabuk ise yaramaz mi?) 73 yasindaki babam (baska rahatsizligi yoktu) boyun fitigindan ameliyat oldu tam 1 sene once, sonrasinda hicbir tedavi onerilmedi ve zamanla da yurume bozuklugu artti ve sol kolda uyusma var. Kendi kendine tutunarak cok yavas yuruyebiliyor ama denge bozuklugu var, duserim diye korkuyor. Eylul ve Ekim ayinda ayaktan biraz Fizik tedavi gordu, kollari guclendi, ama hala yurume ve denge problemi devam ediyor. MR'lardan sonra doktorlar fizik tedavi onerdiler bir ihtimal. Incek hastanesi gorunuse gore ilgilenen olursa denemeye deger. Hastanede kalan arkadaslara sorularim sunlar: Refakatci'nin fonksiyonu nedir? Refakatci yoksa babama iyi bakilmaz mi? Fizik program onerisi neye gore yapiliyor? Yapilan programlar saati saatine uygulaniyor mu? Baska oneriler? Cok tesekkurler, acil sifalar herkese.

Üye
    gönülyarası Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:01
    Yaşadığı Yer
    Angara
    Alınan Beğeniler
    20
    Verilen Beğeniler
    81

Refakatci olmazsa olmaz zor olur orada bakan yokki yanında bir kişi kalması lazım,
    Fizik porgramını fizyoterapist ayarlıyor,hastalığa göre kısıtlılığa göre,çalışma fonksiyonuna göre,
    Fizyo terapist size saat veriyor o saatde odanızdan aşağıya çalışma salonlarına iniyorsunuz yada terapist boşaldığı zaman odaya telefon açıp çağırıyor,
    Benim yatdığım dönemde böyle idi şimdi çooook değişmiş orası kurallarıda değişmiştir belkide,sizin doktorla işiniz yok sizin işiniz fizyoterapistle zaten,

Üye
    rrijvhuk@sharklasers Avatarı

Son Giriş
    17.03-2012
    Saat
    15:07
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Bu hastane anladığım kadarıyla iyi bir hastane ama öğrenmek istediğim... forum'da sorular hep... bu paraya değer mi? gibi fln... ve uzun zamandır herhangi bir görüş yazılmamış... çok mu pahalı ve su an için bu hastane konusunda bilgisi olan var mı?

Sayfa 1 / 2 12 SonSon