Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
Toplam 57 mesajın 31-45 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    manisalı_3 Avatarı

Son Giriş
    13.11-2013
    Saat
    17:18
    Yaşadığı Yer
    MANİSA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    bası yarası catrix yara tozunu 1 haftadır kullanıyorum yara iyileşiyor.(küçüldü)

ankaradan sipariş verdim 2 günde elime(manisa) ulaştı 1 gr 30 tl

bilgi veren herkeze teşekkürler

Üye
    turan yılmaz Avatarı

Gerçek Adı
    duran
    Son Giriş
    07.10-2017
    Saat
    21:34
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar iyi gelebilir doğrudur ama fotoğraflarla bunu paylaşsanız daha sağlıklı olmazmı

Askıda Üyelik
    mb21 Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet
    Son Giriş
    14.07-2017
    Saat
    19:06
    Yaşadığı Yer
    dünya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

belki lazım olabilir diye not almıştım.artık gerek kalmadı.vefat etti babacığım.rabbim senin günahlarını bana yüklesin.yeterki sen huzur içinde ol.ben ateşede razıyım.

Üye
    davut demirtas1 Avatarı

Gerçek Adı
    davut
    Son Giriş
    21.08-2017
    Saat
    18:18
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

SLM ARKADAŞLAR BENDE YOĞUN BAKIMDAN KALMA yatak YARASI VAR AMALIYAT OLMAMA RAĞMEN HALA KAPANMADI 3 CM UZUNLUĞUNDA BİŞEY KALDI KAPANMIYO BÜLENT BY RESİMLERİ VARSA GÖZTEREBİLİRMİSİNİZ YADA İSMİNİ YAZIN ECZANEDE varsa alıyım 3 yıl oldu gitmedi gitti kuyluk sokumumda havalı minderimde var gercı yara yukarda oturumumda deyil ama kapatamadım geçmiş olsun herkese çok kötü bu yara işi

Üye
    gizemim Avatarı

Gerçek Adı
    nurten
    Son Giriş
    04.04-2017
    Saat
    17:30
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

allah bu durumda olan herkezin yardımcısı olsun şifalar versin çok kötü üzücü bi olay çünkü annemde ancu oldu ancudan sora akcigere baloncuk kaçma sonucu solunum sıkıntısı nedeniyle yogum bakımda kaldı bir ay süre içinde yara açıldı orda hiç farketmemişler eve geldi şükür atlattı derken sora kalbe giden damarlar yüzde seksen tıkalı oldugundan baypas dediler aynı sekilde gene yogum bakım sıkıntısı oldu solunum yoluyla ilgili çok şükür şimdi sıkıntımız kalmadı solunum olarak sadece yarası var kaba etinde kalçasında pilastik cerrahinin gözetim altında yarayı temizleyip oymuşlar hortumlu bi makina takılmış irin kan pislik ordan gidiyor yara kuru kalması için pansumanıda devam ediyor aşa yükarı altı yedi aydır hastanede yara çok geç kapanır demişler yatak yarası altı ay bir sene süre bilirmiş annem kendiside şeker hastası oldugundan geç kapanırmış herkeze acil şifalar dilerim allah yardımcımız olsun kızımın amaliyatından sora kuyruk kemiginin üstünde açılmıştı içim gitti farkettigim zaman hemen teramistin sarı yara merheminle önlem aldım çok şükür kapantı ama kalkamayan hastalarımız için heran olabiliyor işte

Üye
    yusufbatirel Avatarı

Son Giriş
    04.11-2014
    Saat
    11:31
    Yaşadığı Yer
    ISTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

son 3 senedır kuyruk sokumunda sol baldırımda yaralar var bacagımdakı 4 cm capında gecmedı bır turlu amelıyat oldum vakum tedavısı yaptım her yolu denedım seker de var kurtulamadım bır turlu bu toz ıse yararmı

Üye
    TOEYDROP Avatarı

Gerçek Adı
    Onur
    Son Giriş
    08.11-2014
    Saat
    13:10
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sayın Batirel,
    Vücudumuzda yara açıldığında ilk sentezlenen hücre KOLAJEN hücresi olup, sizin gibi kronik yarası olan hastalarımızda maalesef bu protein hücresi sentezlenemediğinden kapanma bir türlü gerçekleşmez. Ürünümüz CATRIX tamamen doğal kolajen olduğundan, forumdaki diğer hastalarımızın da anlattığı gibi yaranın kapanmasını sağlamaktadır. Burada tek önemli nokta yarada enfeksiyon olmamasıdır.
    Derinliği olan ve çapı geniş yaralarda tek seferde bir kaç gramı birden SF ile temizlenmiş yaranın üzerine dökerek deri seviyesine gelen kadar Catrix uygulanır, steril sponge ve sabitleyici gözenekli yapışkan ile bantlanır. 3. ve 5. günlerde açıp baktığımızda emilim gerçekleşmiş ise aynı şekilde 2. uygulamaya geçilir.
    Catrix'in her bir gramı 2014 yılı itibarıyle 35 TL olup, Türkiyenin her tarafına kargo ile en geç 2 işgünü içerisinde gönderilmekte olup, kargo ücreti alıcıya aittir.
    Her türlü sorularınız için 0 533 818 86 16 'dan bana ulaşabilirsiniz.
    Acil şifalar dileriz.

Üye
    HAYAT SAĞLIK ÜRÜNLER Avatarı

Gerçek Adı
    Orhan ORAL
    Son Giriş
    18.06-2015
    Saat
    10:08
    Yaşadığı Yer
    ERZURUM
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Değerli Arkadaşlar;
    Yara tedavisi zor ve bir o kadar da sabır gerektiren bir süreçtir.Bazen tedavi aylarca sürebilir.
    Lütfen bir tedaviye başladıysanız ürün kullanımına düzenli ve talimatlarına uyarak sabırla devam ediniz.Birkaç kullanımda hemen bir sonuç beklemek biraz insafsızlık olur(kısa sürede fayda göstermeye başlar ancak tedavi etmez).

Üye
    Arda1903 Avatarı

Gerçek Adı
    Kaan Arda ÜNVER
    Son Giriş
    13.05-2014
    Saat
    17:38
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhabalar 18 yaşındayım ve 7 8 aydır bası yaram var şuan biraz daha açılmış durumda tam oturduğum bölgemde catrixi 2 kez kullandım fakat yaramda çok fazla akıntı olmaya başladı ve sanki biraz daha kötü oldu bugün hastaneye gittiğimde ameliyat olmam gerektiğini söylediler fakat olmak istemiyorum çünkü o şekildede tekrar açılma riski fazla catrixi kullanmaya bu şekilde devam ediyim mi neler önerirsiniz bu durumla karşılaşan arkadaşlar lütfen yardımcı olun

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:58
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.226

Kaan, yaranın resmini çekip Catrix'in yetkilisi Onur beye bir email ile gönder bence: Onur Yayalan / 0533 818 86 16 / onur@ventomed.net

Yarada enfeksiyon bulunma ihtimali var mı? Koku var mı?

Derin ve akıntılı yaralarda iyileşme sürecinin başlangıcında daha fazla akıntı ve devamında da böyle sümüksü bir doku oluşumu oluyor. Senin "kötü" dediğin şey bunlara mı işaret ediyor acaba...

Kesinlikle ama kesinlikle yaranın üstüne oturma ve yatma! Aksi halde yaranın iyileşmesi mümkün olmaz.

Üye

Gerçek Adı
    Orhan ORAL
    Son Giriş
    18.06-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ERZURUM
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bazen enfeksiyon olmasına rağmen fark edilemeyebilir enfeksiyon varsa gümüşlü bir yara örtüsü kullanmanız gerekir,hem enfeksiyonu hemde eksudayı(sulanmayı) ortadan kaldırırsınız,enfeksiyonun tamamen yok olduğundan emin olduktan sonra catrix kullanmaya devam edebilir ve tedavinizi neticelendirebilirsiniz.

Üye
    gizemim Avatarı

Gerçek Adı
    nurten
    Son Giriş
    04.04-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar ben bişey duydum hem dogal enazından yaralar açılmaz yataga devamlı oturmaya magrus kalanlar için yara açılmasını engelliyormuş nişasta sürülüyormuş limon sürülüyormuş vücuda deneyin bence bi sakıncası yok zararı yok ANNEMEDE SÜRÜYORUZ YAPANLAR TAVSİYE EDENLERDE VAR

Yaralar içinde kullananlar kantoron yagını öneriyorlar haberiniz olsun faydası varmış

Üye

Gerçek Adı
    Orhan ORAL
    Son Giriş
    18.06-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ERZURUM
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bunun bilimseli varken kulaktan dolmasına ne ihtiyaç var anlamadım.sonra bir sıkıntı olunca pişmanlık fayda etmiyor...

Üye
    gizemim Avatarı

Gerçek Adı
    nurten
    Son Giriş
    04.04-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

kulaktan duyma ama kullananda çok etrafımızda yatak hastalarına ben kimseyi zorlamıyorum sadece paylaştım

Üye

Gerçek Adı
    Orhan ORAL
    Son Giriş
    18.06-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ERZURUM
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    bende onu diyorum.siz tüm iyi niyetinizle paylaştınız sağolun biride bunu denedi ve olumsuz bir durumla karşılaştı ne yapacaksınız ben zorlamadım mı diyeceksiniz ?
    bu yüzden lütfen firmalar yıllar süren araştırmalar yapıyor en iyisi herşeyi uzmanına bırakmak lazım bu bitkisel de olsa

Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon