Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 20 mesajın 16-20 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Sevginin Gücü Avatarı

Gerçek Adı
    Ayşenur
    Son Giriş
    09.06-2016
    Saat
    12:12
    Yaşadığı Yer
    Osmaniye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    elimden geleni yapıyorum umudumu yitirmedim başaracağıma inanıyorum.Allah hepimizin yardımcısı olsun..

Üye
    Sevginin Gücü Avatarı

Gerçek Adı
    Ayşenur
    Son Giriş
    09.06-2016
    Saat
    12:12
    Yaşadığı Yer
    Osmaniye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar ablam 4.5 ay oldu hala tuvaletini yapamıyor küçüğünü sonda kullanıyoruz ıkındıyın da yapabiliyor zorda olsa arkadaşlar ne olursunuz bilgi verin ne zaman tuvaletini kendi yapabilir öyle kabız yapacak bir şeyler de yemiyor sonra 4lüye düştü aletlerle adım atıyor sağ oldukça iyi fakat sol zayıf bilekler de can yok parmaklarını da hissetmiyor bunlara can gelir mi? bilgi verirseniz çok mutlu olurum

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:25
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.230

Daha önce de yazdığım gibi, emin olun zamanla her şey daha iyi olacaktır. Sabır. Kendi başınıza yapabilediğiniz her şeyi yapmaya, bedeninizi dinç ve güçlü tutmaya, sağlıklı beslenmeye özen gösterin.

Kabızlık oluyorsa, emin olun yediğiniz bir şeydendir. Karpuz, şeftali, salatalık vb. şeyler de kabızlığa neden olur. Her yiyecek herkeste aynı etkiyi yapmaz. "Aaa bu da kabız mı yaparmış" demeyin. Yapabilir. Deneyimleyerek kendi durumunuza dair bilgileri öğreneeceksiniz zaman içinde.

Dere otu çok iyi barsak çalıştırır. Dere otlu bol yeşillikli salata yiyiyin.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    hakkimuratli Avatarı

Gerçek Adı
    Hakkı Muratlı
    Son Giriş
    24.08-2015
    Saat
    15:36
    Yaşadığı Yer
    ADANA
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

slmm allah acil şifa versinn son durum nedirr ayşenur için inş ilerleme vardırrrrr

Üye
    cemal1453 Avatarı

Gerçek Adı
    cemal çabuk
    Son Giriş
    05.12-2017
    Saat
    18:56
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    merhebalar bende 5 ekim 2010 tariinde yaşadığım bir trafik kazası sonrasi omf oldum yalnız ben ameliyattan bir gün sonra iki bacagımıda çekebiliyordum ve sağ bacağimla itme hareketini yapabiliyordum ameliyattan 27 gün sonra adana balcalı fizik tedavi merkezine tedaviye başlandı üçüncü gün safo denen afolarla ayağa kaldırdılar kolumunda gücü ile walkerla yürümeye başladım yaklaşık günlük 6 saate yakın fizik tedavi yapıyordum ve bunun meyvesini çabuk aldım tedavinin üçüncü haftası walkerla uzun mesafeleri yürümeye başladım 4 haftasında taburcu oldum evde gösterilen fizik tedavi hareketlerine devam ettim ameliyatın ikinci ayını doldurduğunda tek kalanyenle yürümeye başladım sol ayak bileğinde afo kullanıyordum ameliyattan yaklaşık 7 ay sonra afo kullanmayıda bıraktım doktorumunda onayını alarak elbette bu sürecte belimde çok dayanılmaz ağrılar oluyordu biraz istirahat edip ağrı hafiflediğinde tekrar devam ediyordum fizik tedaviye allah bu durumda olan bütün akadaşlara sabır versin çok zor bir süreç ama sabırla ve inatla yapabileceğiniz tüm fizik tedavi hareketlerini yapın eminimki çok faydasını göreceksiniz ben sporu çok seven biri idim ametör olarak vücut geliştirme ve karete çalıştım kazdan önce sanırım bu durumum bana katkısı çok oldu birazda hangi kası nasıl çalıştıracağimi kendim biliyordum ayrıca his konusunda ameliyattan yaklaşık 25 gün sonra küçük tuvaletimi yapabiliyordum iki gün sonrada büyük tuvalet için his geldi şuan iki diz altındada his zayıf fakat solda his zayıflığı biraz fazla şimdi iki ay sonra iki yıl olacak kazanın üzerinden geçen şimdi hiç bir destek almadan yürüyebiliyorum merdiven çıkabiliyorum hiç bir zaman yüce yaradandan umudunuzu kesmeyin ve mücadeleyi hiç bırakmayın eminimki çok büyük katkısı olacak size allahım hepinize sabır ve sağlık versin

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12