Toplam 7 mesajın 1-7 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    erhan112 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:02
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ARKADAŞLAR DÜN ANKARA FZİİK TEDAVİ HASTANESİNE ANNEME FİZİK TEDAVİ SIRASI ALMAK İÇİN BABAM GİTTTİ. DEMİŞLER Kİ ERKEK REFAKATÇİ İSTEMİYORUZ. DAHA DOGRUSU ERKEK REFAKATÇİ KESİNLİKLE KABUL ETMİYORUZ DEMİŞLER YALNIZCA ÖZEL ODADAKİLER ERKEK REFAKATÇİ KALABİLİR DEMİŞLER
    BİZD E FAZLA BEKLEMEK İSTEMİYORUZ. BU ÖZEL ODAYI BEKLESEK BİZE SIRA NE KADAR DA GELİR TAHMİNEN BİLEN VAR MI? ONLAR KESİN BİR ZAMN VERMEMİŞLER SIRA GELİNCE ÇAGIRIZ DEMİŞLER

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:06
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.226

Hastanede görevli bir doktorun özel muayenehanesine gidip bi muayene ücreti bayılın, bir gün sonra yatışınız yapılır.
    Bu tüm hastaneler için şaşmaz bir kuraldır!
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    erhan112 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:02
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

karkadaşım ben şimdi gideyim hastanedeki doktorun birinin özel muayenehanesine gidtsem ve beni hemen özel odaya alırlar mı çünkü b,r tek özel odalarda erkek refakatçi kabul ediyorlar

Üye
    MUR37 Avatarı

Gerçek Adı
    murat tosbıyık
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    17:50
    Yaşadığı Yer
    kastamonu
    Alınan Beğeniler
    28
    Verilen Beğeniler
    0

SLM BEN ANK. HACATTEPE FZK ORAN YATTIM PRF.ZAFER HASÇELİK MUAYENEHANESİNE GİTTİM 220YTL VERDİM 1 HAFTA SONRA ÇAĞ. FAKAT DOKTOR HİÇ İLGİLENMİYOR HABERİNİZ OLSUN VAADLERDE BULUNUYOR AMA BOŞ BANADA UZUN BAC. YÜRÜME CİH. YÜRÜRKEN BUNLARI ATARSIN İDRARINI DUYURURUN DEDİ AMA HAST. YATINCA HİÇ BİR ŞEY YAPMIYOR YATARSANIZ FİZYOTERAPİST ZELİHA HANIMI İSTEYİN KENDİ AİLESİ GİBİ İLGİLENİYOR

Üye
    Mehmet YALCIN Avatarı

Son Giriş
    14.01-2012
    Saat
    22:54
    Yaşadığı Yer
    kırşehir/merkez
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ankara fizik tedavi merkezinde çok yattım ve fizik alanında türkiyede pilot bir hastane ve çok samimi söylüyorum yattıgım bir çok hastanın agzından ne torpiller bulduk ama erken yatırmadılar en az 1.5 aydan önce sıra gelmez sıra işi şans işi hasta taburcu olacak yerine aynı ftr den siz yatacaksınız bir hastanın en az 3 ay yattıgını düşünürsek yatmak sıra bulmak sıra almak hayli zor zaten yatan hastaların bir çogu felç hastası ama kesinlikle tavsiye ederim felç hastaları için her türlü dizayn düşünülmüş ve fizik tedaviciler gerçekten çok harika..

Üye
    MUR37 Avatarı

Gerçek Adı
    murat tosbıyık
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    17:50
    Yaşadığı Yer
    kastamonu
    Alınan Beğeniler
    28
    Verilen Beğeniler
    0

ARK BEN HAZİRAN 2008 DE YATTIM SENİN EN SON TEK. DEDİĞİN YERDE DAHA DOĞRU WOLKER BİLE YOK BEN KENDİ WOLKERİM İSTEDİM BEN YAŞADİĞIMI YAZIYORUM ÖBÜR DKT.BİLMEM ZATEN ASİSTAN DOKT VAR ONLAR BAKIYOR BENİM GİTTİĞİM PRF ZAFER HASÇELİK ORANIN ANA BİLİM DALI BAŞK

Üye
    Mehmet YALCIN Avatarı

Son Giriş
    14.01-2012
    Saat
    22:54
    Yaşadığı Yer
    kırşehir/merkez
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    wolker yok çünkü her hasta wolkerini kendisi getiriyor bu konu dogru ancak fizik tedavi görecek kişinin doktorla işi yok ben doktorlar hakkında yorum yapmadım fizik tedavicileri fizyoterapisleri gerçekten çok iyi zaten fizik gerekn bi hastayı doktor çalıştırmaz fizyoterapist çalıştırır ben fizik tedavinin çok iyi yapıldıgını anlattım yanısıra birçok alet mevcut ve bi engellinin hepsinden faydalanabilmesi mümkün ama siz memnun kalmamışsanız dogrudur ben memnuniyetimi yazdım.geçmiş olsun size.