Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 20 mesajın 16-20 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    hakkimuratli Avatarı

Gerçek Adı
    Hakkı Muratlı
    Son Giriş
    24.08-2015
    Saat
    15:36
    Yaşadığı Yer
    ADANA
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    geçmiş olsun önceliklee. bende L1 kırığı 14.12.2007 den beri ama bende hareket gibi his gibi şeyler olmadı daha .. benim gibi sende aynısı olursun diye düşünme sakın benim durum çok kötü sinirde gerilmede olmuş buda sinir için çok kötü olay.. inş sen daha iyisin ve iyi olacaksın inş şuanda sinir şoku yeni yeni atlatacakkk bir kaç ay daha bekle inş hareketlenme daha fazla gelirr

Üye
    sebseb Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

geçmiş olsun kardeşim ...posterior shell ve walker yardımıyla ayakta durabiliyor musunuz? eğer yapabiliyorsanı hergün yapın bunu.. hem dengeniz, hem duruşunuz hem de sindirim sisteminiz için faydalı olur .

Üye
    sebosebo Avatarı

Gerçek Adı
    sebahattin
    Son Giriş
    11.09-2015
    Saat
    04:58
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Slm arkadaşlarım kazamın üzerinden 10 ay gibi bir zaman gecti bu zaman zarfında gelişmeler şunlar sırt üstü yatarken bacaklarımı kendime doğru çekebiliyorum ama itme gücü zayıf sol ayağımı yerden dizimi kırmadan 20 30 cm kaldırabiliyorum bacaklarımda dokununca hisler var gözlerimi kapatınca nereye dokunulursa biliyorum ayak altlarını yeni yeni ama çok uyuşuk bi şekilde hissetmeye başladım ama bilekler ve parmaklarda hareket yok tuvalet kontrolü yok tak sondaya devam bacaklarımda sürekli yanmalar oluyor dizimden aşağıya neruda 800 mg kullanıyordum fayda etmedi onuda bıraktım suan için evde kendim fizik yapmaya çalışıyorum ara sıra fizikçi geliyor çok yoğun yapamıyorum açıkçası tekrar hastaneye yatıcam daha önce 3 ay yatmıştım bu gelişmeler iyimi dostlarım cevaplarınız beni mutlu eder RABBİM hepimize şifalar versin selam sevgi saygı.....

Üye
    selver33 Avatarı

Gerçek Adı
    selver
    Son Giriş
    06.08-2012
    Saat
    11:54
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

öncelikle geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum size. dolmuş ile karşılıklı motosiklet kazası mevcut. peki suç oranı kim de.bu konu ile ilgili bana bilgi verirseniz yardımcı olmak isterim size.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:53
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.230

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Bu gelişmeler çok iyi tabii ki. Fizik tedaviyi (daha doğrusu kendi başınıza yapabildiğiniz her şeyi yapmayı) ihmal etmeyin. İhmalederseniz, gelişmeler durur. Bu kadar net.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12