Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 18 mesajın 16-18 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    turbo muro Avatarı

Son Giriş
    02.06-2014
    Saat
    18:39
    Yaşadığı Yer
    k.maraş
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    slm sago, gçmş.olsun.olayın benimle 1e1 aynı.bn 25 yaşımdayken oldu kazam.izmirde denizde oldu,c5-6 kırığı. 2,5 yıl oldu.sadece kollarım bileklere kadar güçlendi.sağ el işaret ve orta parmakta hareket var.kalanı his hareket yok.yanma,sızlama ve kasılmalar var.idrar tak devam.ALLAHIM herkese acil şifalar versin.isteyen beni faceden ekleyebilir. mz__301@msn.com murat yıldırım

slm,remzi bey sizden 1 gün sonra ben aynı kaza geçirdim.c5-6 geçmiş olsun

Üye
    speedgon Avatarı

Son Giriş
    29.03-2012
    Saat
    16:36
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Allah hepinizin yar ve yardımcısı olsun , Beytullah'ın büyük abisiyim ,

kardeşim yoğunbakımdaki ilk gününden beri inanılmaz derecede moralli ve soğukkanlı davrandı , etrafındakiler ona değil o bize moral verdi , çok gayretli , babam sağolsun onu hiç rahat bırakmıyor ,
    evdeki eşyalarda dahil kardeşimi olduğu yerde sabit bırakmıyor , devamlı hareket ve aksiyon yaşıyorlar

Babam Hastanedeki aletlerin (lokomat hariç) nerdeyse hepsini evde kendi kendi imkanlarıyla tasarlayıp birleştirdi , bisikletide var ; kollarını bağlıyoruz çevirince ayaklarıda hareket ediyor, ayağa kaldıran alet yaptık sedye şeklinde bağlıyoruz beytoyu çeviriyoruz aleti ayakta duruyor,
    GATA da çok az kaldılar ,aletleri sınırlı izinle kullanmalarına izin verdikleri için memnun kalmadık , pek sınırlandırılmayı sevmeyen bir yapısı var babamın o yüzden GATA da günde 20 dakika izin verdikleri aleti eve dönüp kendimiz ürettik,

Hepimize Allah sabır versin , bu dünyada hepimiz misafiriz , İnsanoğlu böyledir , başına gelmeyen insan hastanelerin önünden geçerken içerde neler yaşandığını düşünemez,

Nefes alabiliyorsak hala umut var demektir ,, saygılar...

Üye
    eşkenem Avatarı

Gerçek Adı
    menekşe
    Son Giriş
    25.07-2012
    Saat
    11:44
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Slm, Ben menekşe Beytullah'a tekrar geçmiş olsun Gata'da yatarken ilk hafta kendisi ile nette görüşebildim fakat uzun zamandır hem buradan hemde facebook 'tan haber alamıyorum.Face kapalı görünmekte inş şimdi daha iyidir durumu saygı ve selamlarımı götürürseniz sevinirim.Allah yar ve yardımcanız olsun.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12