Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 26 mesajın 16-26 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    shifty Avatarı

Son Giriş
    11.09-2017
    Saat
    16:48
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    İyi dileklerin ve verdiğin bilgiler için teşekkür ederim.
    Şu anki durumumda bir ilaç kullanıyorum (ismini hatırlamıyorum ve yanımda değil ne yazık ki). Artık tuvalete çıkarken kanama olmuyor yada çok az oluyor ancak basur meme yapmış durumda. İlaç tedavisi (ve verdiğin bilgiler) ile iyileşmesini umuyorum.
    Tuvalete girdiğimde ise büyük tuvaletimi yapmadığım zamanlarda bile idrarımı yapmak için ıkınmak zorundayım. Bu vakte kadar sonda ile yapıyordum tuvaletimi ancak artık idrarımı kendim yapmaya başlayabildiğim için de tekrar sonda kullanmak pek istemiyorum. Doktora da halen gidebilmiş değilim.

Kendi durumumdaki gelişmeleri ve öğreneceğim şeyleri faydası olması için sizlerle de paylaşacağım.

Üye
    idosente Avatarı

Gerçek Adı
    ismail
    Son Giriş
    28.11-2017
    Saat
    02:40
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

seranko;
    slm operasyondan sonra seni hemen taburcu ediyorlar ama felçli bir hastada iyileşme süreci 4-5 ayı buluyor ben ameliyat olalı 7 ay oldu tamamen iyileşmesi yaklaşık 5 ay sürdü en iyi doktorda yapsa ameliyatı fark etmez benim ameliyatıda yapan çok iyi bir profesör ama bu tamamen felçle alakalı felçli bir bölgenin iyileşmesi çok uzun sürüyor

shifty;
    geçmiş olsun daha öncede dediğim gibi kullanacağın ilaçların hemoroidi yok etmiyor sadece geçici rahatlama sağlıyor banada en başta 6 ay kullan geçecek mi bakalım dediler ama bunu söyleyenler hep polikliniklerdeki asistan doktorlar sonra uzman doktora gittim o söyledi kesin çözüm ameliyat ama onuda son çare olarak öneriyolar ama o zamana kadarda hemoroid çok büyüyor çok sıkıntı verirse çekinme ameliyatı ol çünkü ha şimdi 4-5 ay sıkıntı çekmişsin ha 3-4 yıl sonra ...

Üye
    seranko Avatarı

Son Giriş
    22.06-2017
    Saat
    20:13
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

İdosente;
    Ben işini bilen ve uzman bir doktor demiştim.. Her doktor (Cerrah) ameliyat yapar,ancak teknikleri ve yöntemleri farklıdır.Bu faktör de kişilerin iyileşme sürecini etkilemektedir.. Şöyle ki ; Çok basit bir örnek olması açısından yazıyorum.. Yıllar önce ben de bir rahatsızlık vardı.. 1 yıl boyunca sayısız cerraha gitmiştim... Hepsi de ameliyat olmak zorundasın demişlerdi ve ameliyat yöntemini tarif ediyorlardı.. 1 yıl boyunca ameliyat olmamak için (Yönteminden ve sonrasından dolayı ) direndim.. Olmadım.. Rahatsızlığım devam ederken bir arkadaşımla konuşurken bana bir prof söyledi.. Bu işin uzmanı dedi.. Hemen gidelim dedim.. Gittik.. Gittiğim diğer doktorlardan çok farklı bir teknikle 15 dk süren ve lokal anestezi ile sorunumu kökten çözdü ve ameliyat sonrası komplikasyon hiç yaşamadım.2 gün sonra da normal hayatıma döndüm.. Her yiğidin yoğurt yemesi farklıdır.. Dünyanın en iyi doktoru bile sizi kendiniz gibi bilemez.. Sahip olduğunuz vücudu siz tanıyorsunuz o değil.. O nedenle öncelikle moralimizi max seviyede tutmamız gerekiyor.. İnanmak başarını yarısıdır,diğer yarısı da çalışmaktır :) Bu konuda gerçekten işinin ehli ve uzman bir doktoru bulman dileğiyle..

Üye
    okyanu Avatarı

Son Giriş
    08.08-2017
    Saat
    13:13
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

slm kulandığım kremler dokdorun yazdığı bu kremlerı 3 hafta kullan sonra gel dedı PROCTO GLYVENOL VE BİRDE STAFİNE

Üye
    okyanu Avatarı

Son Giriş
    08.08-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

slm sanki o bölgede birşey var gibi batıyo neden kaynaklanır

Üye
    idosente Avatarı

Gerçek Adı
    ismail
    Son Giriş
    28.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

seranko;

seranko; benim söylemek istediğim doktorla alakalı değil sen yanlış yönden bakıyorsun tamam git en iyisine en iyisini yapsın benim dediğim omurilik felci ile alakalı felçli misin bilmiyorum ama felçli bir bölgenin iyileşme süreci normal sağlıklı birinin iyileşme süresinden 4-5 kat daha uzun sürüyor benim söylemek istediğim bu shifty arkadaşımda felçli onun için bunu söyledim ben doktoru buldum ameliyat oldum ondan dolayı tecrübelerimi yazıyorum...

okyanu;
    a.selam kullandığın ilaçlar hemoroid ilacı önce takip ediyorlar böyle hastalık hastaya çok sıkıntı vermiyor ise devamlı bu ilaçları kullanarak yaşıyorsun bu ilaçlar kalıcı bir çözüm sağlamıyor geçici olarak rahatlatıyor ben 3 yıl kullandım bu ilaçları iyileşme olmadı ama kanamaları filan azalttı iyice kötüleşince ameliyat yapıyorlar kesin çözümü ameliyat yani çok sıkıntı çekersen ameliyatı düşün bu otururken yaşadığın batmalar ve ağrılar hemoroid den dolayı geçmiş olsun...

Üye
    okyanu Avatarı

Son Giriş
    08.08-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

teşekkür ederim çok saol bilgileriniz için bu arada zeytin yağ sürünce iyi gelıyo bunuda belirtmek istedim

Üye
    indigo_girl Avatarı

Gerçek Adı
    .....
    Son Giriş
    10.01-2015
    Saat
    18:13
    Yaşadığı Yer
    YOK
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

kansere dikkat edin bizim komşumuz hemeroidden kansere çevirdi biran önce dra gidin derim

Üye
    okyanu Avatarı

Son Giriş
    08.08-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

gittim dokdora şuan 3 haftalık krem tedavisi verdi

Üye
    idosente Avatarı

Gerçek Adı
    ismail
    Son Giriş
    28.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

rica ederim

Üye
    shifty Avatarı

Son Giriş
    11.09-2017
    Saat
    16:48
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Zeytinyağının kesinlikle faydası oldu. Hatta meme yapmıştı ancak zeytinyağı kuruttu ve düşmesine sebep oldu. Problemim çözüldü yani

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12