Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 27 mesajın 16-27 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    OptimusPrime Avatarı

Gerçek Adı
    Ali
    Son Giriş
    10.12-2017
    Saat
    02:37
    Yaşadığı Yer
    Dünya
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    bu bahsettiğin vibratör nedir, nereden aldın,kullanımı nasıl?
    markası nedir? resmi filan varmı?

Üye
    parsam Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    16:57
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    24

Arkadaşlar bu vibrtatöre tüp bebek merkezine gittiğimde doktorum Atilla bey mevla ondan razı olsun sperm atılımı için ejekilasyon aleti(vibratör)alacaktık yoksa ameliyat ile yumurtalıklarımdan sper alacaklardı neyse Doktorum bir medikalci arkadaşını aradı ferti carte medikal vibratörü teğmin ede bilmek için medikalci türkiyede bulunmadığını ama getirtice bileğini söyledi.Ama bu aletin pahalı olduğunu aynı işi görecek 150 tl değerinde düz bir metal dibi bir vibratör yolladı eğer bu olmazsa ferti carteyi alırız dedi.2 gün içinde geldi vibratör doktorum bunun ucunu makattan 2 ile 4 cm arasında sokarak uygulayacaksın dedi.Makatın girişinden 2 ile 4 cm içeride boşalmayı sağlayan bezler varmış vibratörün amacı orayı biz kendimiz uyaramadığımız için vibratör uyayarak boşalımı sağlıyor dedi.Benim ilk iki uygulamamda sperm gelmedi.Olmayacağını sanmıştım son bir defa deneyeyim dedim ve bir kaç damla sperm geldi.doktorumu aradım gelen spermleri bir enjektörün içene çekip bize getir dendi.Sperm sayımı yapıldı ve normal olduğunu gördüler.sonra her uygulayışımda daha çok sperm geldi ve omurilik felci olmadan önce nasıl boşalıyorsam öyle boşalmaya başladım sonra aşılama yapıldı bebişim oldu ferti carteye gerek kalmadı.Bu konuda yardım isteyen arkadaşlara her konuda yardımcı olurum çünkü ben denedim bebeğim oldu.

MeTePe;

Bu konuya vakıf olduğum için bir kaç bişey yazmak istiyorum.İlk olarak idrarda sperm mevcuttur. ama sadece omurilik felçlilerde çünkü vucut omurilik felci olsa bile sperm üretmeye devam eder ve bu ürettiğinden mecbur boşaltmak zorunda omurillik felcli hastalar kendileri boşalamadı için sperm kanalından gelen spermler direk mesanenin içine gider idrarınızı yaptığınızda idrarın içinde bazen parçacıklar olur onlar meni meninin içindede sperm olur. Ama idrarın içine giren sperm kalitesi çok düşer hızı yavaşlar idrardan toplanan spermler sadece tüp bebk işleminde kullanılır. İdrardan sperm alınarak tüp bebkle 40 yaşında çocuk sahibi olan kendiside omurilik felçlisidir Osman abimiz vardır. Biz idrar ve sperm kanallarımızı kontrol edemediğimizden sperm kanalından gelen sperm mesane kanalı kapalı olmadığı için direk idrara karışır.

Spermn ikinci alınma yolu vibratördür bir üst yazımda bahsettim oradan okursunuz ikinciside direk bir enjektörle yumurtalıklardan almaktır bunun maliyeti 150-200 dolar devlet karşılamıyor bu yöntemle sperm bulunamazsa testislerden bir parça alınırak mikroskop ile sperm aramaktır bunlara tesa ve mesa denir ben bunları bire bir yaşadım ama benim işim vibratörle hal oldu bunlara gerek kalmadı bu yazdığım bilgilerin hepsini Doktorum Atilla beyden duydukalarımı anlatıklarını size aktarıyorum.
    Devlet tüp bebeğe yardım falan yapmıyor. Yardım yapması içi en 5 yıllık evli 35 yaş üzeri olmak gerekiyor bu şartlarda bile para verse öyle bir evrak işi varki tıp fakültesinden rapor falan istiyor. Omurilik felçlilerinde kadında bir problem yoksa 4000 tl çünkü çok az ilaç kullanılıyor. Bu yazdığım fiyat benim tedavi olduğum tüp bebek merkezindeki fiyattır ama

arkadaşlar evlat sahibi olmak çok güzel bişey mevla isteyen herkese nasip etsin bu konuda soru olan arkadaşlara yardımcı olmaya hazırım.

Üye
    OptimusPrime Avatarı

Gerçek Adı
    Ali
    Son Giriş
    10.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Dünya
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

parsam;

tecrübenin gözünü seveyim...
    ben o kadar doktorla konuştum bir tanesi bana bu yöntemi söylemedi...
    bilmiyorlarmıydı yoksa para hırsındanmı söylemediler bilmiyorum ama tecrübeleri paylaşmak çok önemli...
    teşekkür ederim arkadaşım...
    bu kullanmış olduğun ürünün resmi filan varmı buraya koyabilirmisin?
    bu ürünü nasıl temin edebiliriz?
    kiminle görüşmemiz lazım?
    telefonu filan varmı?

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:13
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.231

Spermin dışarı çıkışını sağlamak için şuradaki ürün kullanılabilir mi acaba. Denemek lazım (ACTIVE Sinnflut®Man (Penil Stimülatör)): http://www.engelliler.biz/forum/sagl...-cihazlar.html
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    bLaCkRaCe Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    14:49
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    16
    Verilen Beğeniler
    5

parsam yardımcı olmaya hazırım demişsin ama vibratörün resmini yada adresini eklememişsin. Eklersen sevinirim.

Yasaklı Üye
    10KOLİK Avatarı

Son Giriş
    26.11-2014
    Saat
    15:28
    Yaşadığı Yer
    balıkesir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

OptimusPrime;

kadın sağlılklıda olsa bütün tedaviler yapılıyor erkekten sperm alınıyor sadece bütün tedavi görenler kadın oluyor hapı iğnesi hepsi kullanılıyor kadında

izmirde özel bir hastanenin fiyatları 4 ay önce ödediğim fiyatlar
    4500 lira tedavi transfer
    1500 lira sperm alımı (ameliyat)
    1000ile1500 arası haplar iğneler tutuyor
    750 lira embriyo dondurma (isteğe bağlı)
    500 lira sperm dondurma (isteğe bağlı 5 yıl saklıyorlar)
    not: bu fiyatlar ilk deneme için 2. deneme toplam 2500 civarı tutuyor sosyal güvencenin özel hastanede hiç bir faydası olmuyor

Üye
    OptimusPrime Avatarı

Gerçek Adı
    Ali
    Son Giriş
    10.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Dünya
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşım ben daha önce parsam ile bu konu hakkında mail yoluyla haberleşmiştim. parsamın bahsetmiş olduğu vibratörün resminin bulunduğu linki aşağıya ekledim. bu titreşimli vibratör. makata 3-5 cm kadar giriyor ve titreşim sayesinde prostatı uyararak sperm atımını sağlıyor. ben denemedim ama yurt dışında filan bazı hastanelerde uygulandığını duymuştum.

Afflictor.com · Recently Posted On NYC’s Craigslist

Üye
    tılafsınlı Avatarı

Gerçek Adı
    Katip
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Yaşamak istemediğim bir yer.
    Alınan Beğeniler
    30
    Verilen Beğeniler
    0

Boşalmak için o aleti kıçımıza mı sokacaz

Üye
    OptimusPrime Avatarı

Gerçek Adı
    Ali
    Son Giriş
    10.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Dünya
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

malesef arkadaşım çok fazla bir seçenek yok... ya 1500 tl verip ameliyat olacaksın yada bununla birkaç kez takılacaksın... ben birinciyi seçtim...

Üye
    tılafsınlı Avatarı

Gerçek Adı
    Katip
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Yaşamak istemediğim bir yer.
    Alınan Beğeniler
    30
    Verilen Beğeniler
    0

Çocuk mevzusu yüzünden iki kere terk edildim. Ben omurilik felçliyim boşalma yok çocuk normal yolla imkansız gibi bişey dedim terk edildim.
    Ayrılmayı göze alamayacağım biri çıkarsa karşıma ikisinide denerim.

Üye
    parsam Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    16:57
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    24

Konunun uzmani geldi bu arada kizin 4 yaşına girdi erotik malzeme satan internet sitelerinden alabilirsiniz vibratoru düz demir 50 TL falan fiyati tel ile görüşmek isteyenler ozelden mesaj atsinlar numarami yzarim bu arada evlat o kadar tatil ki değil vibratoru fabrika sini sokarim

Üye
    KOZANLIM Avatarı

Gerçek Adı
    Cumali
    Son Giriş
    07.03-2016
    Saat
    17:16
    Yaşadığı Yer
    Yüreğir/ADANA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Helal olsun PARSAM sana.Senin duygularına bende katılıyorum.Bende 2011 de tese ameliyatı olarak sperm toplandı ve tüp bebek tedavisi ile ilk denemede bir oğlumuz oldu ALLAHA ÇOK ŞÜKÜR.Şimdi oda 2 buçuk yaşında.Ve tekrar kardeşi olmasını istiyoruz.2 hafta önce yine aynı ameliyatı yarım uyuşturma yöntemi ile Çukurova ünüversite hastanesinde oldum.Tekrar tüp bebek yöntemine başladık Allahın izni ile...Dediğin gibi evlat çok tatlı onun için ikinci ameliyatımı oldum.Keşke bu aleti daha önce duysaydım denemek isterdim.İnşallah olurda 3 cüye deneriz...

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12