Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 19 mesajın 16-19 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Directory Avatarı

Gerçek Adı
    GünaL Şen
    Son Giriş
    14.07-2017
    Saat
    19:35
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Benim Adım Günal Şen 03.12.2006 tarihinde trafik kazası Sonrası Boyun kaymasından C4-C5 OF oldum 4 ay kadar hastenelerde kaldım.. Şuan kolarımı oynatabiliyorum bileklerden asaga yok hislerim dirseklere kadar geldi fakan yakın zamanda sol elimin üzerinde bir nokta his geldi dokununca karıncalı hisediyorum bozuk para buyuklunde bi yere geldi. Suan kendim yemek yiyemiyorum.. Ama bilgisayarı istedigim gibi kulanıyorum normal bir insandan 10 kat daha iyi kulanırım.. kendim web işlerinle ugrasıyorum kendi capımda.. Bilgisayar kulanamayan arkadaslarımıza yardımcı olabilirim.. Nasıl kulandıgımıda isteyen arkadaslara detaylı anlata bilirim...yok 200 dolar yok 800 dolar boşuna paranızı harcamayın... 5 kuruş vermeden pc de kendi işinizi görebilceksiniz... isteyen arkadaslar öm atsın.. Birde bu nefes egzersisi nasıl oluyor acaba...

Üye
    seyithan Avatarı

Son Giriş
    18.11-2017
    Saat
    13:53
    Yaşadığı Yer
    şanlıurfa gogan
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaslar bende c6c7 allaha binlerce şükür olsunki ellerimi eskisi kadar olmasada yüzde 80 yada 90 oranında kullanıyorum ve şuan iki kanadyenle yürüyorum ama cok kısa mesafeleri birde düz olması şartı ile allah kimseyi düşürmesin inşallah bir gün kök hücre tedavisi gercekleşir ve bizde faydalanırız herkese cok cok gecmiş olsun

Üye
    M.Cem Avatarı

Gerçek Adı
    M.Cem
    Son Giriş
    27.05-2015
    Saat
    01:22
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: pisicikk Mesajı Gör
    tek kulpsuz bardak olursa sıcak bişey tutamıyorum hemen kasılıyor ellerim
    Ben de sıcak birşey tutamıyorum. Çayı çok severim, çayı pipetle içiyordum önceleri. 16 yıl önce bardak kılıfı ördü annem bana. Çok rahat ettim. Bir nevi prezervatif diyebiliriz güvenli çay içmek için.

Boş kaşığı ağzına götürüyorsan işlem tamamdır. Devam et inatçı ol kimsenin sana yemek yedirmesine asla izin verme. Ben de senin gibiydim gücün yettiği kadar ye. HERKES 15-20 dakikada yerken sen 2 saatte ye ama SEN ye. 6 aya kalmaz rahat rahat hızlı ve yorulmadan yiyeceksin.

Üye
    bosnak1990 Avatarı

Son Giriş
    20.11-2014
    Saat
    03:28
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    selamlar c6 c7 4 yıldır felçliyim ameliyatla ince parmak hareketleri geri gelebilirmi ???

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12