Sayfa 1 / 3 123 SonSon
Toplam 37 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Zahra Avatarı

Gerçek Adı
    Zehra
    Son Giriş
    27.08-2014
    Saat
    14:53
    Yaşadığı Yer
    Zaqatala, Azerbaijan
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Selamlar arkadaslar.
    Duyduma gore Turkiyede Dr. Omer Sayar 15 yil omurli felc hastasini emeliyyat ederek kaldirmis. Ben uzakda oldugum icin fazla bilgim yok bu konuda. Bilgisi olan yazarsa sevinirim.
    Tesekkurler arkadaslar, Allah hepinize sifalar versin. Amin!

Üye
    BERRAK Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    CENNET BAHÇESİ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

O doktora ben de ameliyat oldum.anlatılanların çoğu hikaye.bahsedildiği gibi mucize bir doktor değil sıradan.boşuna umutlanma kardeşim,umutlarımızı sömürmek isteyen çok.iyi araştırmadan bir buluşa ve tedaviye başlama.allah şifanı verir inşallah.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    12:39
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    937
    Verilen Beğeniler
    1.231

Omurilik yaralanmalarının tedavisi yoktur. Nokta. Dünyanın her yerinde milyarlarca dolar bütçelerle bu konuda çalışılıyor. Emin olun birisi tedaviyi bulduğunda dünyanın en zengin ve sükseli kişisi o olur.
    Kişisel tavrım: Her kim "ben -bi gıdım dahi olsa- iyi ederim", derse, yalan söyler. Dön arkanı ve kaç.
    Bu adı geçen doktoru da tanımam. Ama "iyi ederim" diyorsa, ondan da kaç
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    azizkanmaz Avatarı

Son Giriş
    17.09-2017
    Saat
    12:34
    Yaşadığı Yer
    ŞANLIURFA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben çok hastane gezdim. ömer seyar kimi ameliyat etmişse o kişilerin şikayetlerini/pişmanlıklarını duydum hep.

Üye
    albayrak Avatarı

Son Giriş
    16.02-2010
    Saat
    02:22
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ömer sayar dedinizde birden benim aklıma beddua geldi ama okumıycam. aman dostlarım... en son vakası boy kısalığını kendisine sorun eden genç bir kzıı ameliyat edip onu sakat bırakmasıydı. ben de çok çektim elinden aman...
    sevgilerimle...

Üye
    SeDaT277 Avatarı

Son Giriş
    02.03-2009
    Saat
    15:16
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ömer sayar ın yanındayım hiç umutlanma o adam sağlam insanı sakat yapar

Üye
    Zahra Avatarı

Gerçek Adı
    Zehra
    Son Giriş
    27.08-2014
    Saat
    14:53
    Yaşadığı Yer
    Zaqatala, Azerbaijan
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Tekrar selamlar, tasekkur ederim aydinlatdiginiza gore.Ben sadece internetde falan duydum onuncin tam olarak bilmek istedim. Tabi ki, sizler daha iyi bilirsiz. Evet her gun bi haber duyuyoruz ama simdilik tam dogru olani olmadi. Yalan dogru here bi seyler yapmak istiyor. Insa Allah bi gun bi caresi bulunur. Sizde derler ya gun dogmadan neler dogar. Sabaha inam ve umudl dilerim her kes icin, Allaha emanet

Üye
    jonjon Avatarı

Gerçek Adı
    GöKHaN
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:34
    Yaşadığı Yer
    Ankara/ümitköy
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    14

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: Zahra
    Dr. Omer Sayar 15 yil omurli felc hastasini emeliyyat ederek kaldirmis.

Ameliyatta krikomu takmış ta kaldırmış diyesim geldi

Üye
    bLaCkRaCe Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    14:49
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    16
    Verilen Beğeniler
    5

Ben umut taciri doktorun acısını çektim aman diyorum aman.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    12:39
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    937
    Verilen Beğeniler
    1.231

SELCUK22, yukarıda da yazdım ama, yineleyeyim: Bugün omurilik felçli birini ayağa kaldıran biri olsa, o kişi dünyanın gelmiş geçmiş en prestijli ve zengin insanı olur. Milyarlarca dolar bütçelere sahip binlerce profesyonel omurilik felçlileri ve diğer hastalıkları ayağa kaldırabilecek çözümler arıyor ve/fakat bulamıyor! Hani süpermen vardı hatırlarsın; attan düşüp felç olmuştu. Düşün, onun da içinde yer aldığı milyonlarca dolar bütçeye sahip bir vakıf onu bırk ayağa kaldırmak, bir parmağının ucunu hareket ettirebilmesini bile sağlayamadı.
    Şimdi o bütçelerle ve teknolojilerle insanlar çözüm bulamıyor, ama x kişi çıkıyor, -hem de bilimsel olarak saygınlığı olan herhangi bir dergide makale yazmadan!- omurilik felçlileri ayağa kaldırdığını iddia ediyor.

"askere giden" arkadaşın da, o bahsettiğin Alman hasta da eminim "kendi hallerine bırakılsa" ya da o doktor müdahale etmese zaten "iyi" olacaklardır eminim.
    Dedim ya, madem tıbben iyileştirilemeyecek olan bir hastayı iyi etti o doktor, neden o vakayı ve tedavi şeklini bir tıp dergisinde yayınlayıp, dünyanın en saygın bilim adamı olmuyor? Neden Nobel ödülünü kazanabilecekken bunu yapmıyor? Neden dünyanın sayılı zenginleri arasında yer alan omurilik felçlileri iyileştirip milyarlarca dolar kazanmıyor? Neden senin arkadaşını askere gidecek kadar iyi ediyor da "beni" ya da yüzbinlerce omurilik felçliyi iyi edemiyor? Neden x hastayı iyi ediyor da y hastayı edemiyor..?
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    Mehmet YALCIN Avatarı

Son Giriş
    14.01-2012
    Saat
    22:54
    Yaşadığı Yer
    kırşehir/merkez
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bir aralar böyle çin de umut falan diye haberler çıktı yüzlerce omirilik felci hastası büyük hüsranlarla geri döndü.
    sonra daha önceleri haluk deda çıktı hastaları arkasından şimdi küfür beddua duyulmaya zarar.
    2007 saglık nobel ödülünü alan omirlik felçleri üzerinde yeni buluşlar yapan kişiydi lütfen dikkat ameliyat etti demiyorum daha çok yeni olan bir kaç geliştirmeler yaptı daha kök hücre ve benzeri tedaviler hazırlık aşamasında farelerde bile denenmedi benim tahminim 20 sene önce çıkmaz.
    benim komşu yürüdü, arkadasımın tanıdıgı, yok dayımın yattıgı hastanede kaldırmışlar falan...
    bu ve bu gibi haberlerle lütfen insanların akıllarını karıştırmayın sayın poturan boğanın dedigi gibi bir hasta kaldırsınlar dünyada devrim olur şimdilik böyle birşey dünyanın hiçmi hiç bir yerinde yok insanlara gereksiz umutlar vermeyiniz selçuk22.
    beni gelsin kaldırsın arkadasını kaldıran doktor onun önüne servet dökeyim sana ne istiyorsan alayım omirlik felci nedir nasıl olur bilmiyorsun yanlış duyma uydurma şeylerle insanın kafasını karıştırmayın..

Üye
    naska Avatarı

Son Giriş
    02.11-2015
    Saat
    08:47
    Yaşadığı Yer
    Petrol Kentli..
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Walla ben yaklaşık 13 sene once adı geçen sahsın yanında ameliyat oldum ..benim sol ayağımda sorun vardı..onun için konuştuk..kendime geldiğimde sağ ayağımında amelyatlı olduğunu gördüm..hala öğrenmiş değilim neden sağ ayağımda da ameliyat yapmış diye

bende söylentiler üzerine gitmiştim..gitiğimede pişman oldum...gitmek isteyenlerede aman aman uzak durun..halinize şükür edin...13 yıl once ameliyat oldum..hala ağrılarını çekiyorum

Üye
    veyselcan Avatarı

Son Giriş
    03.03-2015
    Saat
    16:03
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bende gittim o doktora hiç bilgisi yok beni ameliyat edecekti olmadım çünkü duyduklarım beni korkuttu şimdi dahada iyyiim fizikle ve moralim sayesinde daha iyi durumdayımm ..

Üye
    gtrcgokhan Avatarı

Gerçek Adı
    Gökhan Öz
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    MERSİN
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ben doğuştan spina bifidalıyım. yani omurilik felçlisiyim. mersinde oturduğumdan bu adı gçen doktoru tanıyorum ve de gittim. bana söylediği şey benim rahatsızlığımın onun uzmanlık alanına girmediğiydi. yani bunu dürüstçe söyledi. zannetmiyorum omurilik felçlisini ayağa kaldırdığını.

Üye
    yabangulu89 Avatarı

Son Giriş
    23.10-2017
    Saat
    19:32
    Yaşadığı Yer
    .
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    aynen ömer sayar denince aklıma yaşadığım kötü şeyler geliyor. ya skolyozum vardı sene 1997 o zaman bilmiyorduk bu hastalığı bize bir açıklma yapmadann direk ameliyat yaptı ve hastalığım ilerlemsine sebeb oldu..

Sayfa 1 / 3 123 SonSon

LinkBacks (?)

1. 26.04-2010, 18:16