Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
Toplam 37 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    __AHiRiMSiN__ Avatarı

Son Giriş
    18.10-2009
    Saat
    19:28
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    slm arkdaslar bende 1997 gitmistim ömer sayarin yanina bana bir bakti nen var deye sormadan yurumem icin%50 ümit verdi tabi ben baliklam dalmadim sevindim ama bir tanigi aradim ayni yere baska bir doktora göründüm ismin hatirlyamayacam simdi beni yatirdi muane etti emarlarima bakti ben demistim tabi %50 ümit veriyorlar deye doktor sinirlendi hangi doktor dedi sana bunu utanmamismi parani alip tekmeyi vuracakmis dedi bunlar para duzagi sakin aldanmayin dedim doktora burda ömer bey dedi deye git kardesim isen senin ndurumunda %1 umut bile zor ( dedi bana bende arkama bakarak döndüm.simdi hücre nakli cikti umarim bizler icin yeni bir umut isiği olur

Üye
    gungor Avatarı

Gerçek Adı
    ...
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ...
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ömer Sayar`ın uzmanlık alanı kırık, çıkık arkadaşlar. Bundan başka rahatsızlıkları tedavi ederim diyorsa bence hiç yaklaşmayın. Yaşanan olaylar, aldıgım duyumlar bunu gösteriyor. Ben bile şehrimin doktoru oldugu halde hiç gitmeyi düşündüm.

Üye
    *CEMRE* Avatarı

Son Giriş
    10.08-2015
    Saat
    14:43
    Yaşadığı Yer
    TÜRKİYE
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

evet çok doğru gungör sadece kırık çıkıkçı.operatör ortopedi uzmanı.kendiside girmiyor her ameliyata.söylenenler hep abartı.bende oldum ameliyat ama allaha şükür daha kötü hale getirmedi.iyileştirrim demesi uydurma.iyice araştırılmadan bir tedaviye başlanmasın.biz yaptık bir hata başkaları yapmasın.

Üye
    @hasret@ Avatarı

Gerçek Adı
    hasret
    Son Giriş
    12.10-2010
    Saat
    02:31
    Yaşadığı Yer
    isvec
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bende ömer sayarin yaninda ameliyaat oldum. bana yurursun dedi iki ayagimi dizimi belimi elimi ameliyat etti.
    belim ii oldu, cunku kursun cikti. diz de ii oldu cunku hareket etmiodu. ama ayak bilek el hepsi berbat etti. bos yere platin takip cikardi. alti ay sonra iyi olcak sandim ama daha beter oldu
    o zaman daha yeni ofliydim, bisi bilmiodum. bi bucuk senem bile olmamisti ve ben de inandim her dedini yaptim
    ama onun sayesinde dayanilmaz agrilar cekiom ayaklardan his olmamasina ragmen. ben orda kaldim sure icinde hic bir ofliyi iyi ettini görmedim ama oranin fizik tedavisi cok iyidir o ayri...

Üye
    ırmak007 Avatarı

Son Giriş
    17.05-2010
    Saat
    21:37
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

öncelikle hepinize iyi akşamlar diliyorum...omurilik felçli tanıdığım bu hastalığa yakalndığı ilk zamanlar umut ederek bu bahsi geçen doktor gibi bu hastalığı iileştirdiğini söyleyen bir doktora ameliyat oldu...
    doktor çok umutlu konuştu. omurgasındaki platinin eğildiğini bunun omuriliğe baskı yaptığını platinin düzeltilmesi ile ayağa kalkacağını söyledi. tabii umut bi yerde yakalayınca insan bırakmak istemiyor.
    ameliyata karar verildi. doktor 4 ay sırtüstü yatmasını ve asla kalkmaması gerektiğini söyledi. 4 ay sabırsızlıkla bekledi ama malesef hiç bir ilerleme yok.
    malesef verdiği binlerce lira ve çektiği acılar,yıkılan umutlar hepsi kar kaldı yanına...

umarım yüzde yüz bu hastalığın tedavisi çıkar aksi taktirde umut tacirleri daha çok umut yıkmaya devam eder. allah yardımcınız olsun...

Üye
    melek01_80 Avatarı

Gerçek Adı
    angel:)
    Son Giriş
    12.03-2014
    Saat
    17:54
    Yaşadığı Yer
    seyhan-adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

naska arkadasım sana katılıyorum
    kız kardeşimde 1 ayagında sinirlerde çekilme olmuştu ve babamın iş arkadasının kızı amelıyat olmuş onun tavsıyesı uzerıne gıttık. amelıyatta bı cıktı dıgerını de amelıyat etmiş ilerde oda böle olur dıyerekten
    şükür şuan ii kardeşim yuruyor kosuyor her işini yapıyor ama bacaklar dızden asagısı gelişmiyor

dikkat edinn diyorum

allah acil şifalar versinn

Üye
    huseyin43 Avatarı

Gerçek Adı
    huseyin
    Son Giriş
    01.09-2010
    Saat
    23:02
    Yaşadığı Yer
    fransa .melun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bende omurilik felciyim. ben de orda bel amiliyeti oldum. bana da dedi yuruyeceksin. desen bisi yok malesef
    ben de paris teyim kirik icin iyi bir hastane diye bilirim omurilik icin inanmayin kimi yurutmus ki isimlerini soyleisn

ben huseyin43@hotmail.fr

Üye
    hakan0101 Avatarı

Son Giriş
    05.10-2017
    Saat
    20:23
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ömer sayarın adı tarsusta Ömer SOYAR diye anılıyor. ben cok cektım sız cekmeyın... sizi ilkokul diploması bile olmayan babaannenız amelıyat etsın ama o etmesın. Saygılar...

Üye
    hasan gerger Avatarı

Gerçek Adı
    hasan hüseyin
    Son Giriş
    26.06-2014
    Saat
    17:12
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar ömer sayar kemik üzerine çok güçlü bir doktor.ben kendimde ameliyat oldum.omurilik konusu tabiki farlı bir konu.ömer sayar hergün ctesi .pzar dahil.10-15 amaliyat yapmaktadır.yani yılda 3600-5400 arası ameliyat yapmaktadır.yani bu kadar basit bir dr değil.istanbulda yaşadığım için ameliyat sonrası burda ayağımım filmini çekip tarsusa karğoyla gönderip takibini böyle yapıyordum.çekilen filmimi burdaki ortapedi dr.'larına gösterdiğimde doktorlar müthiş amliyat etmiş diyorlardı.ama böyle riskli ameliyatada biz girmeyiz. diyorlardı.Sonuç olarak zaten ömer sayarda amaliyat olanların %95 çok ağır hastalar artık başka bir umudu kalmamış (ya felçli, ya kangren,yada hemen hemen bütün kas ve sinirleri ölmüş,)hastalar.sonuçta tabiki iyide kötüde olablir.önemli olan sizin bu riske kendinizi dahil edip etmeyişiniz.ben halime razı olmadım.bu riski göz önüne aldım.zaten istanbuldaki en baba dr. bile iyileşecem diye çok umutlanma diyorlardı ama çok şükür bizim yüzümüz güldü.RABBİM cümlemizin yüzünü gülenlerden eylesin.

Üye
    huseyin43 Avatarı

Gerçek Adı
    huseyin
    Son Giriş
    01.09-2010
    Saat
    23:02
    Yaşadığı Yer
    fransa .melun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

mrb malesef bir araba kazasi gecirdim t7 ve t8 cok zedeleme oldu belden asa his etmiyom bende omer sayar de amiliyet oldum banada dedi yurursun dedi malesef deysen bisi yok ama bu nu soylemek istiyorum yanliz ordan bel amiliyeti oldum ve disardan ozel beyin omurilik dokruru getirdim onunun icin bel amiliyetim cok iyi gecti cok para verdik onun icin birde tanidigim polis arkadasimlarla beraber gitik onlari gorunce ilgilenmeye basladi iyi davrandi yanlis yapmadi ben bel amiliyetim iyi gecti memunum simdi kadar ama memun olmiyenlerde vardi cok para severdir dikat etmenizi tavsiye ederim
    herkese sabir dilerim gecmis olsun tum arkadaslara ben paris de huseyin43@hotmail.fr saygilar

Üye
    eceee Avatarı

Son Giriş
    06.12-2017
    Saat
    15:03
    Yaşadığı Yer
    :)
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ömer Sayara bende amaliyat oldum. Malesef dedigi gibi olmadı madi manavi çok cektim daha kötü olmadıma şükür ettim. Şükür etmekten başka yapacak birşeyim yoktu arkadaşlar. bence inanmayın.

Üye
    selim Avatarı

Son Giriş
    14.09-2011
    Saat
    23:46
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

benim sağ kolumun dirseği eğirri bitmişti manavgatta antalyada hiç bir doktor yapamam dedi ömer sayar hastesinde amaliyat oldum eskisinde iyi oldu

Üye
    loresima Avatarı

Son Giriş
    14.11-2017
    Saat
    09:57
    Yaşadığı Yer
    Kastamonu
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

DR.MER SAYAR'A HAPS CEZASI TurkhaberNet arkadaşım birde bu linki okuyup karar ver istersen. internette doktorun adını direk yazdığında ilk olarak iyi bir doktor olduğuna dair haberler çıkıyor. fakat ilerledikçe yaptıklarının aslında yarardan çok zarar verdiğne dair haberlerle karşılaşıyorsun. ben kendisini tanımamm ama ismini çok duydum. iyi araştırmak ve sonra karar vermek lazım

Üye
    demiribo1995 Avatarı

Son Giriş
    21.03-2016
    Saat
    16:47
    Yaşadığı Yer
    Gaziantep
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Esselamu aleykum.
    Ben de bu doktorun adını duydum.Benim rahatsızlığım da beyin ameliyatının sncunda damar çekilmesinden dolayı topuguma basamamak.Bu rahatsızlığı altı yıl önce geçirdim ve yaklaşım bi dort beş yıldır yururken sürekli ayagm aksayarak yürüyorum.
    Bu nedenle artık diz kapağın ve dizimn arkasındaki damarın ağrımaya başladı.
    Ama çok kötu agriyor artık dayanamıyorum diyebilirim.
    Ben bu nedenle antep üni hastanesindeki bir prof doktora gorundum doktor bu bnm rahatsızlığımi bütün ptof doçent uzm doktorların toplandığı heyet gorusmsne taşıdı.
    Orada yuruyemeyecegime dair tehlike olduğu için ameliyatı önermediler ve ben de olmadım.
    O zmnlar sol ayağımda böyle bir ağrı yoktu ama şimdi çok kötu agriyor..
    Bnm gibi bir rahatsız ligi olup da ömer sayar da ameliyat olan varsa en yakin zamanda bana goruslerini bildirirse çok sevinirim.Allah razı olsun.

Üye
    dostempati Avatarı

Gerçek Adı
    Kalperen C* Türkoğlu
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kalpOder Turan * Krt
    Alınan Beğeniler
    34
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    felçli hastaları yürütebilecek bir tedavi yok ki bir şahıs bunu başarabilsin, ameliyat eder gerisi takdir i İLAHİ dir...

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon

LinkBacks (?)

1. 26.04-2010, 18:16