Sayfa 3 / 6 İlkİlk 123456 SonSon
Toplam 89 mesajın 31-45 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:19
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.246

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Buna sen karar verme bLaCkRaCe. Bu başlığın ilk mesajında yer alan telefonu ara ve sana en yakın bayiinin telefonunu iste. Konunun uzmanı kişiler sana eve gelsinler. Yaranı incelesinler ve sana hangi ürünü nasıl ve ne sürede kullanman gerektiğini izah etsinler. Bu işlem için ücret talep etmemeleri gerek.
    Daha sonra tedaviye karar verirsen, onların söyledikleri şekilde başlarsın...
    Eğer bu minvalde işletmezlerse süreci, buraya yaz lütfen.

Çok çok geçmiş olsun yine
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    oguz46 Avatarı

Son Giriş
    11.07-2013
    Saat
    16:28
    Yaşadığı Yer
    Yıkıldım yataktayım
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Kollarında kafi miktarda güç olanlar,her yarım saatte bir 20 saniye kendilerni kaldırırlarsa yara açılmaz.

Üye
    bLaCkRaCe Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    01:30
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    16
    Verilen Beğeniler
    5

Açılır kardeşim hemde o biçim açılır.
    Herkesin kemik yapısı yada engeli bir değil beni kurtarmıyor puşap yapmak maalesef.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.246

bLaCkRaCe, aradın mı firmayı?
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    oguz46 Avatarı

Son Giriş
    11.07-2013
    Saat
    16:28
    Yaşadığı Yer
    Yıkıldım yataktayım
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Her yarım saatte bir 20 sn dinlendirmeyi TV de bir prof. söylemişti.

Üye
    missing_you Avatarı

Son Giriş
    06.01-2017
    Saat
    05:11
    Yaşadığı Yer
    ALANYA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

DİLAMMA ALP_ALP OTURANBOĞA 10 NUMARASINIZ ARKDAŞLAR HERKEZE COK YARDIMCI OLUYORSUNUZ BU TÜR DİYALOGLARLA TŞK EDERİMMM BENDE AYNI YARA VAR 6 AY OLDU BEN Bİ İLAÇ KULLANMADIM HER 3 GÜNDE PANSUMAN YAPTIRIYORUM AMA DURUM AYNI

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.246

missing_you, eğer yaran yüzeyselse Plus modelini kullanmanı öneririm.
    Bu ürünleri kullanarak yara derdinden kurtulabilirsin. İhmal etme.

Üye
    missing_you Avatarı

Son Giriş
    06.01-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ALANYA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Oturan Boğa benim yara ayak bileğinde tam oynak bir kemiiğin üstünde o yüzden kapanmıyor bi türlü şu tedavi malzemeleri hakkında biraz daha açarmısın konuyu_?

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.246

Bu başlığın ilk mesajında topuk için özel olarak dizayn edilmiş yara bantları da tanıtılıyor (Comfeel Plus Contour Yara Örtüsü).
    Yaşadığın yere en yakın bayiinin irtibat bilgilerini öğren, sane gelsinler ve ihtiyacın olan ürünü önersiler. Kurtul şu yaradan...

Üye
    missing_you Avatarı

Son Giriş
    06.01-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ALANYA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Evet ben o topuk için olan bantı gördüm bende topuk yarası vardı fakat ben onu kendim hallettim benki tam ayak bileği oyüzden acaba orda da etkeli olacakmı aynı bantbir misket büyüklüğünde delik oluştu... ve bu bahsettiğin ürünü sadece medikallermi satıyor yoksa özel biyer varmı ? İlginiz için tşk ederim

Üye
    bLaCkRaCe Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    01:30
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    16
    Verilen Beğeniler
    5

Geçen sene 1 bu sene 2 inci bası yarası ameliyatımı oldum.
    Yara çıkıyorsa iş işten geçmiş demektir benim için.
    Vucudunuzda yara çıkartırsanız eğer ki ilk açılan yaraları kapatma şansınız çok yüksek ama ondan sonrakileri kapatmanız çok zor.
    Eğer kapatsanızda aynı yerden yolu bulup gene deride açılıyor eni sonu ameliyata varıyor bu işin.
    Bunları ticari görüyorum artık.
    Hastanelerde ki bakımlardada pomad serum batticon kullanışıyor ameliyat sonrası dikişlere yapılan pansumanlardada aynı.

Üye
    missing_you Avatarı

Son Giriş
    06.01-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ALANYA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

msn kullanmıyormmusun dostum sen=?

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.246

Bilek için Comfeel Plus Transparan yara örtüsünü kullanabilirsin. Beraberinde de Pasta ve Jel gerekli olabilir. Yaranın durumuna/derinliğine göre karar vermek gerek.

Evet bLaCkRaCe, kronikleşmiş bölgelerde yara iyileştirmek gerçekten de çok zordur. Ameliyat kaçınılmaz olabiliyor çoğu zaman. Ama yaranın özellikle ilk evrelerinde bu bantlar çok çok faydalı.
    Ayrıca o derece büyük yaralar biliyorum ki bu bantlarla (ve tabii ilaçlarla) iyileşen... Yani gerçekten çok yararlı ürünler bunlar. Kronik bölgeler için bile bence ameliyattan önce denenmeli. 200-300 YTL'lik bir harcamayla ameliyatsız çözüm ihtimali denemeye değer gibme geliyor...

Sana en yakın medikal bayiinin iletişim bilgilerini şuralardan sorabilirsin:

İntra Medikal
    İlgili Kişi: Tahsin Semizoğlu
    Tel: 0212 274 47 52 (Dâhili 125)
    info@intramedical.com.tr

Üye
    missing_you Avatarı

Son Giriş
    06.01-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ALANYA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Saol Oturanboğa emeine saygı allah razı olsun bilgilendirdiğin için bi görüşelim bakalımmm

Üye
    Directory Avatarı

Gerçek Adı
    GünaL Şen
    Son Giriş
    14.07-2017
    Saat
    19:35
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    mrb arkadaslar benim seviyemem c4 c5 ve kazadan sonra hastenede yatarken yatak yaralarım oldu kuyruk sokumumda ve topuklarımda yaraları oturanbaga abimiz acıkladıgı bantlar ile gecirdik uzun bir sure yara cıkmadı ve bi ara yine kuyruk sokumumda yara cıktı bir yara sipregi var onu kullandım fayda etmedi birde hiç oturmadım hep yan yattım 1 hafta ve gecmedi daha sonra bi arkımın annesi akıl verdi allah razı olsun 4 günde yarayı kapattı seker oksijen suyu ve pansuman bezleri var..

ilk olarak yarayı okjisenli suyla yarayı temizliyoruz daha sonra yaranın uzerine toz şeker koyunuz ve ponsumaan bezini koyuyorsunuz ve bantliyorsunuz bu tedaviyi sabah aksam yapınız ve goruceksiniz hizla iyleşmeyii

he bu arada hiç bir sekilde minder kulanmıyorum ve yaramda cıkmıyor alaha şukur

Sayfa 3 / 6 İlkİlk 123456 SonSon

LinkBacks (?)

1. 23.04-2011, 15:53
  2. 23.04-2011, 05:03
  3. 14.04-2011, 23:17
  4. 07.01-2011, 13:23
  5. 24.05-2010, 16:10