Sayfa 8 / 8 İlkİlk ... 45678
Toplam 117 mesajın 106-117 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    tanercan Avatarı

Son Giriş
    26.05-2014
    Saat
    11:52
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba. İlk önce çok geçmiş olsun... Kabızlıktan kurtulmak için bağırsaklarını düzene sokman gerek. Bağırsaklarındaki problemi çözersen sorun ortadan kalkacaktır. Bendede bir ara bu tarz bir sıkıntı vardı. Uzman doktor Ümit Aktaş'a gittim. Fitoterapi uzmanı onun kontrolünde Probiyotik takviyesine başladım. Sana tavsiyem sende bir araştır ve biran önce doktor kontrolünde başla bence bu takviyeye... Faydasını göreceksin.

Üye
    PİSİ Avatarı

Gerçek Adı
    selin harputlu
    Son Giriş
    28.03-2017
    Saat
    23:55
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sinameki iceren şeyler uzun vadede sakıncalı. Bir bardak süt ve içine atılmış bir kuru incir gerçekten işe yarıyor

Üye
    ugir Avatarı

Gerçek Adı
    Uğur
    Son Giriş
    04.10-2017
    Saat
    15:40
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    1

sıcak suyun içine katılarak yapılan bal şerbeti kabızlığı kısa sürede geçirir derler...

Üye
    alperencsm Avatarı

Son Giriş
    13.01-2014
    Saat
    15:26
    Yaşadığı Yer
    mersin - bozyazı
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Benim yöntemim şöyle;

Bahsedeceğim yöntemi uygulamadan önce 7-8 günü buluyordu tuvaletimin gelmesi, ve o kadar süre geçtiği için artık onu çıkartmak imkansızlaşıyor.
    Bekunis iyi bir ilaç. Benim 7 günlük tuvaletimi en fazla iki, çoğu zaman bir hap ile çözüyor. Hatta 2. ye mecbur kalırsam resmen bağırsakları sıyırıyor. Bunun pek sağlıklı olduğunu düşünmüyorum.
    Benim yöntemim ile gün aşırıya sabitlendi.
    "Bir avuç fındık aganigi naganigi"
    Yöntemim günde 1 avuç çerez. Fındık fıstık ceviz. Yani bildiğiniz çerezcilerde ki karışık çerezden 1 avuç. Yatmadan önce 1 avuç işte yada 1 kase nasıl isterseniz. Ve üzerine 1 bardak su. Çerez yağlı olduğu için bağırsakları hareketli tutuyor.
    Yalnız bazı bünyeler karışık çereze karşı direkt ishal olabiliyor, onlarda pek iyi bir yöntem olmayacaktır.

Üye
    ayshe Avatarı

Son Giriş
    10.12-2017
    Saat
    11:51
    Yaşadığı Yer
    istanbul /güngören
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

peki sayfaların hepsine bakamadım kuru incir varda incir yaprağını söyleyen varmı oda çıkarıyor 5 dk kaynatıp içtiiğinde ılık veya soğuk içiliyor 1 hafta yapılsa iyi olur kurusunu denedim hemen çıkartmıyorda sonra çıkartıyor hemoroidde yemekte veya yemek sonrası 1 tatlı kaşığı kullanılıyor onda 3 ay kadar yapıyorlar çok uyuyanlarada bundan kurtulmak istiyorsa tavsiye edilebilir sanırım beyin için dolaşımı sağlıyor gibi bağırsak İÇİN 2 BEYİN diyorlar

Üye
    Bio Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    00:15
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    1

Arkadaşlar gün islimi dediğimiz kaysı en faydalı olandır günlük rutin hiç bozmadan sabahları aç karnına 5 6 tane yiyin faydasını göreceksiniz bunun yanı sıra su tüketimi çok önemli birde sıcak suya oturma banyoları iyi gelecektir...

Üye
    ayshe Avatarı

Son Giriş
    10.12-2017
    Saat
    11:51
    Yaşadığı Yer
    istanbul /güngören
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

merhaba yine ben ben kendi hastalığımı en azından fayda sağlar diye incir yaprağını da kullandım fakat o zamannn 1 bütün yaprak sapıyla 5 dk. kaynatıp içtim onu 1 hafta yapsaydım belki o dozda fazla zarar görmezdim. orda yazdıklarıma bakınca coşmuşum baya beynimi fazla zorladım gibi birde 1 ay kullanınca zararınıda gördüm birde eli dursa ayağı durmayan ben 3 günde 7 dk.lık yaptım ondan da sıkıntı yaşadım tremor elimin titremesi kaldı umarım onuda hallederim sizlerden ricam sizler 1tatlı kaşığı kadar kullanacağınız için öyle bir sorunla karşılaşacağınızı sanmıyorum sizlerde sonucu yararını zararını herkes de aynı olmayabilir yazıp paylaşırmısınız inşallah diğer sağlık sorunlarınıza bir nebzede olsa şifa olsun birde konu takibi yapan arkadalardan ricam konu özeti geçerlerse güzel olur bütün sayfaları görmek zorunda kalmaz

Üye
    jandarma erol Avatarı

Gerçek Adı
    BEKİR
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    yozgat
    Alınan Beğeniler
    9
    Verilen Beğeniler
    41

Sabahları aç karnına 2 bardak ılık su içmek en güzel ve kesin çözüm. Mutlaka deneyin.

Üye
    tanercan Avatarı

Son Giriş
    26.05-2014
    Saat
    11:52
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ayshe merhaba. Probiyotikler adresini bir incele istersen arkadaşım.

Üye
    PİSİ Avatarı

Gerçek Adı
    selin harputlu
    Son Giriş
    28.03-2017
    Saat
    23:55
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ayyüzlü;

Keten tohumununun kan sulandirici özelliği var aspirinle bile tüketilmesi ic kanamaya sebebiyet verebilir. Ayrica kan sulandirici özellikle coumadin tarzı ilac kullanıyorsanız dikkat edin.

Üye
    gülcan hydr Avatarı

Gerçek Adı
    gülcanhydr
    Son Giriş
    07.02-2014
    Saat
    11:45
    Yaşadığı Yer
    denizli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

HİÇ KORKMA !!! GELİR GELMEZ TUVELETE GİT IKINNN ' yanlardan elinle baskı yap çıkart ne pahasına olursa olsun CATWOMAN adlı arkadaşın dediklerinede katılıyorum . çok su iç sakın ümitsiz olma un işleri yeme zaten kabızsan zayıflayamazsın .bazılarında kahve işe yarar kahve dene 3 gün günde 1 bardak işe yarars yırttın yaramasssa ıhlamur iç ve bol bol kayısı yeve çok hareket et mesela benbi ara 85 kilodum simdi 44 kiloyum bu senin elinde şekerlide yeeme .1 kere gelidimi muhakkak çıkart erteleme sakın yırtılırsa yırtılsın ömür boyu çekmekten daha iii dir. bunu sakın unutma.

Üye
    Bio Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    00:15
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Gülcan çok yaşa evet bir nevi tuvalet alışkanlığı hergün aynı saatte gitmek gelmese bile ıkınarak yapmaya çalışmak ve kolaylaştırıcı besinlerle spor ve sabahları ılık su içme çok fayda sağlayacaktır.

Sayfa 8 / 8 İlkİlk ... 45678

LinkBacks (?)

1. 31.08-2010, 21:51