Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    oures Avatarı

Gerçek Adı
    sercan
    Son Giriş
    18.05-2013
    Saat
    07:56
    Yaşadığı Yer
    muğla
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    SLM benm c2 c3 c5 kırığım var amelyt olmadım ama solunum zayıf öksüremiyorum balgam atamıyorum bunun çözümü varmı tesekkrler

Üye
    OptimusPrime Avatarı

Gerçek Adı
    Ali
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    12:28
    Yaşadığı Yer
    Dünya
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşım tek bir çözüm var. ilaçlar filan hikaye.. bende ilk felç geçirdiğim zamanlarda aynen senin gibi sıkıntılarım oluyordu.iki profesör hoca bana sürekli balon şişireceksin dediler.neredeyse 1 ay ve hergün yaklaşık 100 kez balon şişirdim.yani akciğerlere ters basınç yaptırdılar ve akciğerlerim açıldı düzeldim...sende bol bol balon şişir. ancak tabiki bunu yinede doktora danışmadan yapma. ben kendimden örnek verdim. çok geçmiş olsun...

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:52
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.246

Evet, balon şişirmek ya da o işi görecek basit bir aletle nefes egzersizi yapmak lazım boool bol.

Solunum Cihazları :: Triflo-Solunum Egzersiz Cihazı - Medikal Ürünler

SolunumEgzersiz 250x250 - Omurilik yaralanması sonucu solunum güçlüğü ve balgam atamama sorunu..?
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    REMZİ GÜLER Avatarı

Gerçek Adı
    remzi güler
    Son Giriş
    20.10-2017
    Saat
    14:35
    Yaşadığı Yer
    gaziantep
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Ayrıca sana yardımcı olanlar ellerinin ayası ile sırtına vurdurarak öksürmeye ve biriken balgamı atmaya çalışın.Balgamı attıkca nefesiniz açılacak ve rahatlayacaksınız.

Üye
    atesbey Avatarı

Son Giriş
    11.07-2013
    Saat
    21:24
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    selam bilmiyorum sana nasıl bir etki eder ama cough assist diye bir cihaz var bu cihaz balgam cıkartıyor gögüs hastalıkları bolumunde doktor uygun gorurse alabılırsın