Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    cisilim Avatarı

Gerçek Adı
    kader
    Son Giriş
    25.04-2011
    Saat
    18:42
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ben 2 ay önce ameliyat oldum.fakat ameliyatta enfeksiyon oluşmuş. 1 hafta önce ayrıntılı emar çektirdim, sizinle paylaşayım.
    L3-4 ılımlı sağ paramedian HNP, L4-5 ılımlı santral HNP, L5-S1 sağlaminektomi yanısıra sağ mediolateral süperiora uzanım gösteren nüks ekstrüde HNP yanısıra bu düzeyde spondilodiskit bulguları ve sağda epidural mesafe içerisinde yoğun enfeksiyöz yumuşak doku kompenenti.

emar sunucu bunlar. ne yapmamız gerekiyor ve nasıl bir yol seçmemiz gerekiyor.
    platin gerçekten takılmalı mı ilerde bana bir sorun teşkil eder mi

saygılarımla....

Üye
    GuRuR Avatarı

Son Giriş
    03.12-2017
    Saat
    16:26
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Öncelikle geçmiş olsun.Doktorunuz filme bakıp değerlendirdimi yoksa raporda yazanımı okuyorsunuz.sanırım eklem intihabı var, bu sizde ateş, halsizlik vb. şikayetler yapıyormu.Neden platin takmayı düşünüyorlar, omurgayımı değiştirecekler ?

Üye
    kuman Avatarı

Gerçek Adı
    otmar
    Son Giriş
    28.09-2012
    Saat
    01:24
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

yazından anladıgım şu anda daha yumuşak dokuda var enfeksiyon.acilen doktora git ve antibiyortik tedavisine ne yapacaksa karar versin. eger kemiğe bulaşırsa, çok acaip sorun olur. Hiç gecikme. Hatta al Mrsonucun yarın sabahtan git. Kemige bulaşmış mı diye sor v.s... Hızlı müdahale edilirse belki de çok kolayca hiç sorunsuz da çözülebilir. (Ancak gecikmeden hemen doktoruna görünmelisin).

Üye
    muntada al ansar Avatarı

Son Giriş
    13.10-2017
    Saat
    19:44
    Yaşadığı Yer
    trabzon
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    sevgili arkadaşım ben 2 sene önce l5 s1 ameliyatı oldum ona spodolisteis ameliyatı deniyor yani halk arasındaki adı bel kayması sizdeki bel kayması tek yönlümü çif yönlümü zate tek yönlü olan belkaymalarına platin takmıyorlar bende önce tek yölü başladı çif yönlü olunca platin taktılar nasıl oldun diye soracak olursan eskisinden daha berbatım ama benim şu şanşsılğım var bel kayması ameliyatına girerken belimde fıtıkta mevcuttu drlara fıtığıda alırmısınız diye sordum onlarda açmışken alırız dediler ameliyattan çıktıktan sonra fıtığı aldınızmı diye sorduğumda senin belini fıtık değil bel kayması ağrıtıtordu bizde almadık dediler valla ben eskiden ağır kaldırınca belim ağrırdı şimdi yürüsem bile belim ağrıyor gittiğim farklı hastaneler fıtıkta ağrı yapabilir ameliyat olduğum hastene ise hiç bişey olmasa belinde platinler var onlar ağrı yapıyor olabilir deyip başlarından savıyorlar derimki bi kaç hasteneden görüş al platini öyle taktır