Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234
Toplam 48 mesajın 46-48 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    kaderimsee çekerim.. Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:00
    Yaşadığı Yer
    Ürgüp
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    90

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    umudunu yitirme kardeşim. RABBİM YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN HEPİMİZİN.şifa duada gizlidir bence çok çook dua et.. sağlıcakla kalın..

umutsuz13
    Misafir Üye
    umutsuz13 Avatarı

Amelıyatta olumsuz bısey olmadı basarılı gectı ama ne kadar sure zarfında ayaga kalkabılırım bu konuda fıkrı olan var mı arkadaslar. bu arada Bulent bey teşekkurler yorumunuz ıcın saygılar

Üye
    sevda63 Avatarı

Gerçek Adı
    alev kişial
    Son Giriş
    22.05-2012
    Saat
    17:44
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    öncelikle geçmişolsun

bende yaklaşık 9 ay önce yüksekten düşme sonucu L1 L2 T 11 T12 kırıklarım oluştu oturmakta geç kalmışsın ama gelişmelerin gayet çok güzel ve hızlı düzeleceksin merak etme insan önce kendine güvenecek bunu unutma moralmen de iyi olman lazım ve bende hasar daha çok du his kaybı bende de var çok şükür ayağa kalktım yürüyorum ama desteklerle sende başarırsın bence ama kendinden vazgeçme medet kimseden bekleme kendin çabala tabi fikir alış verişi önemli ben bu siteyi okuyarak daha iyi sonuçlar aldım biz bunu yeneriz sadece öz güven unutma sormak istediğin ne varsa sora bilirsin bana çekinme

Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234