Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
Toplam 41 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    BİYOLOJİ 84 Avatarı

Son Giriş
    25.04-2011
    Saat
    10:22
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar hyalomatriks adında yeni bi ürün gelmiş Türkiye ye yara ve yanık tedavilerinde kullananlar çok memnun inşallah şifa bulursunuz.

Üye
    ceyrantirikçi Avatarı

Gerçek Adı
    bülent
    Son Giriş
    25.06-2017
    Saat
    14:42
    Yaşadığı Yer
    hatay
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

2006 da bende elektirik çarpması sonucu yanıklar oluştu hastanede yattım tam manasıyla kapanmayan yaralar vardı hastaneden çıktıktan sonra uzun süre yaralar kapanmadı...Sonraları koca karı ilaçlarıyla kendimi tedavi ettim..Elhamdülillah iyleştim..merak eden varsa kendim evde yaptığım çok ucuz hatta maliyeti bir paket sigara parası kadar ucuz olan karışımı söyleyebilirim....

Üye
    inzibat Avatarı

Gerçek Adı
    ErdaL
    Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    03:06
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    12

Her ürün her yarada ve bedende aynı sonucu vermiyor. Yaranın olduğu kısım, o bölgedeki doku yapısı farklı olabiliyor. Ben de herkesin iyi dediği ne varsa deniyorum, fakat olumlu sonuç alamıyorum. 5 ayda toparladığım deri akşamdan sabaha yok oldu gitti. Boş yere 5 ay yatalak kalmış oldum.

Üye
    izabel Avatarı

Gerçek Adı
    demet
    Son Giriş
    14.08-2017
    Saat
    15:47
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

çok gecmıs olsun benımde hala kapanmadı deneycegım yıne aynı urürünü keşke rabbım bı dokunsada hepımıze format atılmıs gıbı tazelensek off of herkese şifalar dılerım...

bülen söyle tabı koca karı ılacları herzman ıydır de neler var ıcınde anlatırsan belkı denerız memnun oluruz dua ederız sana bol bol

Üye
    ahmedd29 Avatarı

Gerçek Adı
    Ahmet
    Son Giriş
    09.02-2017
    Saat
    12:07
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar hepinize geçmiş olsun,Rabbim şifalar versin.İyileşmeyen yaralar için Hiperbarik Oksijen tedavisi denilen bir uygulama var haberdarmısınız veya uyguladınızmı bilmiyorum ama faydalı olduğu söyleniyor.Kalın sağlıcakla...

Üye
    nekroz Avatarı

Gerçek Adı
    ezgı
    Son Giriş
    06.02-2012
    Saat
    16:48
    Yaşadığı Yer
    malatya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

selam ben kapanmayan yaralara oksijen makinasını öneriyorum diyabet ve şeker hastaları ve gazi lerin kapanmayan sürekli akan yaralarını 20 günlük seanstaaa kapanıyor hatta ben avasküler nekrozdan dolayı girdim 5 ay önce bana yaramadı bu genelde soba zehirlenmelerine ve kapanmayan yaralara birebir. orada 4 kişinin bacağı kesilecekti herkes oksijenden dolayı yaraları kapanarak gittiler herkese acil şifalar diliyorum. ank var oksijen tedavisi gatada var bildiğim kadarıylaaa deniz vurgunu yiyenler denizin yüz fit tti sanırım altına iniliyor yani kısa ca oksijen maskesi veriliyor oturtturuluyorsunuz ağzınızda maske 2 saat duruyorsunuz 15 dakika aralar var dinlenmek için ama o iki saat içinde makineden çıkılmıyor acil hastalık falan olmazzzsaaa yanınıza bir hemşire veriliyor toplam 15 hasta giriyor haberiniz olsun

Üye
    inzibat Avatarı

Gerçek Adı
    ErdaL
    Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    03:06
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    12

Hiperbarik Oksijen tedavisi, kılcal damarları açıp kan gitmeyen dokju ve hücreleri canlandırdığını duymuştum. Giden arkadaşlarımda var. 20 günden fazla devam edilirse kanser riski yükseliyormuş.
    Ben gitmek istedim servisleride varmış ama normal koltuklu minibüs. O koltuklu servise 20 gün binip ineceksin. O sırada benim kalça kısmında olan yara kısmı sürtünme ve gidiş geliş süresince daha da hasar görecek. Bunu dikkate almak gerekli. Farklı kişilerde faydalı olacağını umuyorum. Allah şifalar versin.

Üye
    kuman Avatarı

Gerçek Adı
    otmar
    Son Giriş
    28.09-2012
    Saat
    01:24
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Beni etkileyen bir video:buyrun siz de seyredin. (Yutüpte böyle videolar var.Eğer gerçek ise, bu video beni bayagı etkiledi. )

Üye
    nekroz Avatarı

Gerçek Adı
    ezgı
    Son Giriş
    06.02-2012
    Saat
    16:48
    Yaşadığı Yer
    malatya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben hiberbarik oksijene 2.5 ay girdim doktor kontrollerindeee zaten bir sakıncası olmuyor saf oksijen alıyorsunuz. e mar daa bile radyasyon varl. hoş ben bir yararını görmedimdeee ama cidden çokkk etkilendiğim ve yararlı olur diye yazdım insanların ayak yaraları çokkk kötü kemiğe dayanmış olan bacaklar tamamen kapanmış ve gülen yüzleri gördüm ve belki insanlara yararı olur aklınızda olsun

Üye
    tayfam Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet
    Son Giriş
    16.06-2012
    Saat
    00:23
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

üzülme .zaten seni sende başka hiç kimse sevemez .

Üye
    besalti20 Avatarı

Gerçek Adı
    celal beşaltı
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:41
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Her ürün her yarada ve bedende aynı sonucu vermez

Üye
    tayfam Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet
    Son Giriş
    16.06-2012
    Saat
    00:23
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

demet hanım merhabalar
    benim ismim salih uzun araştırmalar sonucu yapmış olduğumuz allahın izniyle kapanmayan yara ve yanıkta 30 günde başarı yüzde yüz ben izmirde yaşıyorum ve eczanelere doğal deodorant ve otisi çalışıyorum
    bu sayfada yeni geldim şeker hastası olan biryakınım 15 günde doktoru bile şaşırtan ve 5 yıldır kapanmayan yara 15 gün daha uygulayacağım ve tahminim 30 gün üstede yazmıştım evet çalışmalarım prf doktor ismini daha sonra açıklayacağım .eger bu ürünü kullanmak isterseniz sizden hiç bir ücret istemiyorum bana size ulaşa bileceğim iletişim verirseniz size yardımcı olucam ve bu hastamızın bütün fotoğraflarını da bu sitede yayınlıyacam ürünüm çok başarılı insanlarımız çok paralar ödemiyecek ve zahmetsizce kullanabilecekler bu size yazdığım mesaj tüm arkadaşara siz kendiniz anlatacaksınız bu msj inşaallah okur bizden soylemesi şifa allahtandır.

Üye
    necmeddin Avatarı

Gerçek Adı
    Necmeddin
    Son Giriş
    29.05-2017
    Saat
    20:45
    Yaşadığı Yer
    elazığ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Slm lar arkadaşlar ben 29 yıllık parapleji hastasıyım T8 son 2 yıldır sol kalçamda bası yarası vardı gitmediğim plastik cerrahı kalmadı sonuç elde var 0 bu siteden NEODERM in faydalarını okudum plastik cerrahına söyledim uygulatmak istiyorum dedim.beni hastaneye yatırdı bir haftalık yara bakımı yani ölü dokuları aldı yara ceviz büyüklüğünde yani içine girecek kadar büyüktü daha sonra haftada 3 kez NEODERM serum fizyolojikle ıslatılıp kondu şu anda 5 inci uygulama oldu yarada bayagı küçülme oldu sanırım 3 kez daha uygulansa kapanacak.ilk ugulamada yara yerine tam bir paket NEODERM sıgıyordu şimdi 4/1 oranında NEODERM alıyor NEODERM hastenede yatan hastalardan hiç bir ücret almadan ugulanıyor dışardan olursa ücretli Bu arada paketi 250 tl miş inş tam kapanıncada yazacam. Yarası olan arkadaşlara geçmiş olsun..... YARAM SIZLAR YARAM SIZLAR YARASI OLMAYAN NE BİLSİN YARAM SIZLAR:::

Bir daha yara olmaması için combo 100 marka havalı minder aldım . inş bir daha yara oluşmayacak.Plusmed COMBO 100 Havalı Yastık Minder | | Medikal Firmalar | Medikal Ürünler

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:35
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Necmeddin abi, deneyimini paylaştığın için teşekkürler. Yaranın kapanmasına çok sevindim. İnşallah tümden kapanır... Sonucu da buraya yaz lütfen.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    necmeddin Avatarı

Gerçek Adı
    Necmeddin
    Son Giriş
    29.05-2017
    Saat
    20:45
    Yaşadığı Yer
    elazığ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Bülent bey malesef kötü haberler. NEODERM yaramadı1.5 ay devamlı denedik yara üstten kapanır gibi küçüldü içi boş kaldı akıntı aynen devam etti.Bende usandım yatmaktan mademki yatıyorum kesin çözüm amelıyat dedi Plastik Cerrahı bende karar verdim amelıyat oldum kasım 16 da şu an 52 gün oldu 20 dikiş vardı yaralar kapandı akıntı durdu ameliyattan tam 3 ay sonra üzerine oturabilecem yaraya yapılan yamanın kanlanması için az daha sabır diyorum kendime nasıl olsa mevsim kış dışarıda çıkmak yok )))..bu arada ameliyat1.5 saat sürdü yara tamamen kazındı ölü dokular alındı hatta kalça kemiği törpülendi kalçanın dolu bölgesinden traş yöntemi ile çukur olan yer dolduruldu ve dikildi. nasılsa anestezi yok lokalda uygulanmadı canlı canlı arada izledim.)))). neyse sonu iyi olur inşallah. demek istediğim NEODERM bizlere çare değilmiş.

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon