Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 29 mesajın 16-29 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Bio Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    15:48
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Erdal bey ben yakın çevremde trafik kazası geçiren arkadaşlarımın açık yarayken dikişli yaralarında kullandıklarını gördüm ve ne yara nede yaradan kalan izden eser vardı ....

Üye
    inzibat Avatarı

Gerçek Adı
    ErdaL
    Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    03:06
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    12

Umarım benim bu küçük yüzeysel yaraya da iyi gelir. Ama öncelik Kuvvet Narı'nda. Gelişme olmaz ise Kantaron Yağı'nı kullanırım.

Üye
    Bio Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    15:48
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    1

Siz bilirsiniz ancak ben kudret yağını ilk defa duydum oda belki kanteron yağı gibi faydalıdır eminim faydası olmasa arkadaşlar paylaşmazlardı geçmiş olsun .....

Üye
    animes Avatarı

Son Giriş
    18.12-2012
    Saat
    18:49
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Çok geçmiş olsun.Öncelikle bu paylaşım için teşekkür ederim sizlere.Babamda da yatak yarası oluştu bir çok ilaç denendi faydası görülmedi.Ben bu dediğiniz kudret narı yağını nereden temin edebilirim.Siz lapa şeklinde tarif etmişsiniz,lütfen bu konuda da yardımcı olursanız çok sevenirim.Şimdiden teşekkür ediyorum.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    07:06
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.231

Aktarlardan satın alınabiliyor...

Lapa şeklinde değil aslında. yağ içinde bu kudretnarı meyvesinin parçacıkları var. Bu parçacıklar sürülecek...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    muhtocan Avatarı

Gerçek Adı
    levent
    Son Giriş
    04.12-2013
    Saat
    01:22
    Yaşadığı Yer
    ağrı
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar benım gecen sene askerlık yaparken gazı düşen bir arkadaşım var. aldığı kurşun yarasıyla belden ağşası felç oldu. ve oturak yarası çıktı. arkadaşıma kudret narı yağını tavsiye etmişler. kudret narı yağı faydası bilen var mı. gerçekten birşeye yarıyormu. vaya bildiğiniz başka tedavi turlerı var mı dr hariç...

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    07:06
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.231

muhtocan, bir de NEODERM ® - Biyoaktif yara ve yanık örtüsü var. Hakkında bir bilgim yok. Yeni bir şey sanırım. Denenebilir: http://www.engelliler.biz/forum/sagl...m-neoderm.html
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    inzibat Avatarı

Gerçek Adı
    ErdaL
    Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    03:06
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    12

Kudret Narı kullandım en ufak bir etki göstermedi. Zeytin yağıyla degilde ayçiçek yağında bekletilmiş dediler.
    Kantoron yağını da kullandım o da fayda etmedi.

Herkes 3-5 günde sonuca vardı ben haftalarca kullandım olmuyor olmuyor. Bir türlü kapanmadı bu deri sıyrılması.

Üye
    memati Avatarı

Son Giriş
    14.10-2017
    Saat
    18:44
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    2

bende kullandım..bana fayda verdi..

Üye
    fikri Avatarı

Gerçek Adı
    fikri
    Son Giriş
    01.10-2014
    Saat
    13:56
    Yaşadığı Yer
    ordu/perşembe
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Kudret narı gene bi işe yaramadı ve yatak yarasından 5.nci ameliyatı oldum. bide avcı komando arkadaşın verdiği tarifi denicem

Üye
    yasak_kent Avatarı

Gerçek Adı
    Serdal
    Son Giriş
    04.12-2017
    Saat
    20:28
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    0

Kudret Narı hakkında bir bilgi ve tecrübeye sahip olmasam da mutlak bir faydası olduğunu düşünüyorum ki zaten Pegasus arkadaş yaşadığı durumu açıkca anlatıp yanlış uygulamaya sebebiyet vermemek suretiyle dile getirmiştir.. Benim anlatmak istediğim, kendimden yaşadığım bir kaç tecrübeyi sizinle paylaşmak istiyorum.. Kapanmayan ve oldukça derinleşen enfeksiyon halinde ki topuk yarasını Kantaron Yağı sayesinde tarihe gömdüğümü belirtmek isterim ki burada yanılmamak için özellikle belirtmek istediğim konu, bahsedilen Kantaron Yağının aktarlarda cüzzi miktara satılan aldatmaca yağlardan olmadığını bilmenizi istiyorum..

Sarı Kantaron Yağı olarak bilinen bu doğa üstü ilacın zeytin yağına benzer açık renkde olanını tercih etmenizi dikkate almanız daha faydalı olacaktır(Tahmini fiyat 30-50 tl).. Yara olan bölgeyi bir antiseptik veya serum ile temizleyip steril gaz kompresiyle bütün bölgeye yağı yediriniz ve spanç ile yarayı kapatıp üzerine Fix(hava alan) bir tıbbi bantla kapatınız.. Günde en fazla iki kez uygulayacağınız bu bilinçli natural pansumanla en kısa zamanda gözle görülür ciddi anlamda bir iyileşme olduğuna şahit olacaksınız ki zaten enfeksiyon varsa da mutlaka dışa doğru bir akım söz konusu olacaktır.

Etkli olması açısından, yatarken alacağınız bir çay kaşığı kantaron yağı mutlaka değerlendirilmelidir.. Bir diğer ürün de Gelfix süngerimsi tıbbi ilaçtır ki bildiğim kadarıyla üretiminde sorun olduğundan dolayı bulunması bir hayli meşakatlidir, yara üstüne uygulandığında 48 saat içinde %80 gibi bir iyileşme sağladığı kesindir..

Sağlıklı Günler Sizlerin Olsun..

Üye
    pelin.bal Avatarı

Gerçek Adı
    Pelin Bal
    Son Giriş
    30.08-2013
    Saat
    21:56
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba arkadaşlar öncelikle hepimize geçmiş olsun,
    Kudret Narı kesinlikle tariflere sığmaz faydalar sağlıyor, özellikle deri oluşumunda mucizevi bir etkisi var, benim paylaşımım kapanmaya dirençli yaralarla ilgili olacak.
    Özellikle sürekli yatma ve oturma gibi durumlar yüzünden onarılamayan cilt yaralarında kudret narı kreminin çok faydasını gördüm.
    Dikiş ve ameliyat yaralarının kapanmasını hızlandırdı.
    Uzun zamandır zeytinyağında erimiş kudret narı kullanıyordum, fakat bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine kudret narının krem formuna ulaştım.
    Ben yatak yaralarında kullanıyorum. Teyzem gün boyu aynı pozisyonda yatıyor, yatakla temas eden kısımlarda ciddi bir tahriş söz konusu. Sabah ve akşam günde 2 defa uyguladığım kudret narı kremi sayesinde yaralar kapandı, parlak ve canlı bir cilde sahip oldu.
    Hepinize tavsiye etmek istiyorum. Bu şifalı bitki bir çok derde deva.
    sonra olarak tedarik ettiğim yeri de belirtmek isterim.
    Kudret Narı Kremi

Sağlıklı ve mutlu günler dilerim.
    Saygı ve sevgilerimle...

Üye
    TOEYDROP Avatarı

Gerçek Adı
    Onur
    Son Giriş
    08.11-2014
    Saat
    13:10
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sevgili Erdal bey,
    Gellfix Sprey aradığınızı okuduğum için ilginizi çeker diye düşündüğüm "Bası-yatak Yarası tedavisi için CATRIX toz kullanımına dair deneyimler..." başlıklı konuya göz atarsanız yararlı olur kanaatindeyim.Zira Gellfix olmadığı için CATRIX isimli ürün tarafımızca ithal edilmiş olup, Gellfix Spreyin KOLAJEN içeriği olan bir ürün olup, CATRIX tamamen kolajendir, içerisinde kimyasal barındırmaz.
    Acil şifalar dileklerimle...

Üye
    Cloud. Avatarı

Gerçek Adı
    Enes
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    16:40
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    16
    Verilen Beğeniler
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    benim bozuk para boyutunda 11 yaramı bitirdi kudret narı
    şiddetle tavsiye ederim

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

LinkBacks (?)

1. 11.04-2011, 13:47
  2. 11.04-2011, 02:23
  3. 08.01-2011, 01:22