Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234
Toplam 50 mesajın 46-50 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    DeFnEx Avatarı

Son Giriş
    19.01-2014
    Saat
    19:48
    Yaşadığı Yer
    dünya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    bende bir sağlıkçı olarak hata yaptım..denize düşen yılana sarılır misali...1 yıl önce bio enerji aldım..işe yaramadı tabi.. boşu boşuna 3.500 lira gitti...

Üye
    @hasret@ Avatarı

Gerçek Adı
    hasret
    Son Giriş
    12.10-2010
    Saat
    02:31
    Yaşadığı Yer
    isvec
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

kardesim gercektende inanmayin böle seylere!
    ben de bir of liyim. ben ta yurt disindan istanbula kadar gittim refloksolojiyi denemek icin. 2 ay bi suru para harcadim numarasini verdiginiz kisinin yaninda!!! hic bi ise yaramio!!!
    hee bir tek yararini gördum, bagirsaklarim duzgun calismaya basladi. o kadar .ama yurume adina hic bisi yok...
    orda zaten cogunlukla spastik olan cocuklara agirlik veriolar ve zaten o cocuklarinda omurilik bi hasar olmadigina göre isleri daha kolay olabilio...
    eger bagirsaklarinizda sorun yasiosaniz tavsiye ederim ama yoksa etmem....

Üye
    huseyin43 Avatarı

Gerçek Adı
    huseyin
    Son Giriş
    01.09-2010
    Saat
    23:02
    Yaşadığı Yer
    fransa .melun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: OturanBoğa Mesajı Gör
    Kusura bakmayın ama, sizinki de çok komik! Böcek ve masajla omurilik felcini iyileştirdiğini iddia etmekle, "omurilik felçli birine öğrettim, ellerini böyle-böyle pır pır sallıyor ve uçuyor" demek arasında en küçük bir fark yoktur!

Siz yazın yaptıklarınızı... Ama bırakın da bizler de saçmaya saçma diyelim! Yüzlerce omurilik felçinin bulunduğu ve kurucusu da omurilik felçli olan bir foruma mesaj yazarken biraz daha düşünerek yazın lütfen... Burda kimse börtü-böcek gazına gelmez...

mrb ben huseyin43@hotmail.fr

bende omurilik felc lisiyim 11 seneden beri oturanboga gercekten her sehyi cok guzel yaziyorsunuz sizinle bilgilenmek icin email yazdim ekle tanisalim seninle ben fransa paris teyim galiba senmi burda kaliyon cevap

Üye
    biri Avatarı

Son Giriş
    16.02-2011
    Saat
    16:45
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar bence bu yalınayak tarzı arkadaşların bilgi birikimini yabana atmamak lazım. gerçekten bu tarz arkadaşlar: kanunlardaki boşlukları bulup o boşluklara göre suçları işleyip sonuçta bir ceza almadan insanları mağdur edenlere çok benziyorlar.
    işte bu tip insanlar aynı şekilde tıp kanunlarının bazı boşluklarını yakalamak ta uzman kişilerdir bu kişiler teorik olarak tıbbi bir alanı öyle araştırıyorlarki çarpıtmak istediği alanlarla ilgili müthiş donanıyorlar ve siz de bunlarla tıbbi tartışmaya girdiğiniz anda kaybetmeye başlıyorsunuz. çünkü tartışmaya girdiğiniz anda tam da ulaşmak istediği (denize düşmüş yılana sarılmaya can atan çaresiz ve engeliyle ilgili bilgi açısından donanımsız bazı arkadaşlarımıza ) bu işlerden çok iyi anlıyor havası veriyorlar. sonuçta onlarla tartışarak en istemediğimiz şeyi yani onların çıkarına hizmet eder duruma düşüyoruz. klasik yöntem :REKLAMIN İYİSİ KÖTÜSÜ OLMAZ :
    böylelerine ne derseniz deyin onların tek ilgilendiği hedef kitlesine mesajlar vermek siz ne derseniz deyin onlar sahte ürünlerinin reklamıyla ilgilenirler
    bence bunlarla uğraşmanın en doğru yolu böylelerine CEVAP VERMEMEKTİR.
    Kısacası onlara cevap vermek onları ciddiye almaktır.........

Üye
    Tuba Avatarı

Gerçek Adı
    Tuba
    Son Giriş
    30.11-2017
    Saat
    13:13
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Kas hastasıyım. Beni destekleyebileceği umuduyla refleksolojiyi denedim bir süredir.

Ayaktaki sinir uçlarına masaj yaparak sinirler uyarılıyor.Ankara'daki refleksoloji merkezinde 2 ay civarında zaten etkisini görmeye başlayacağım söylendi. Ben 4 ay devam ettim. Herhangi bir etkisini göremeyince fayda gördüklerini iddia ettikleri hastalarıyla yüzyüze görüşmek istedim. Fakat böyle bir hasta bulamadılar. Gayet emin olarak mutlaka devam ettiğim süreç içerisinde fayda göreceğimi söylediler. Bunu garanti etmek içinde etkisini görmeye başlayıncaya kadar ücretsiz vereceklerini söylediler. 2 ay da ücretsiz verdiler. Sonrasında da beni bıraktılar.
    Herhangi bir katkısını kesinlikle görmedim.Etki görme süreci olarak 1 2 aydan bahsedip tedavinin sonlanması olarakta 4 5 yılı gösteriyorlar.
    Üyelik ücreti adı altında 300 tl sonraki seas başına 40 tl alınıyor.
    Devamı: http://www.engelliler.biz/forum/sagl...lil-tabur.html

Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234