Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 20 mesajın 16-20 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    sebseb Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Geçmiş olsun Banu hanım.. Benim eşimin de seviyesi T 12. Kaza üzerinden 20 ay geçti. Ameliyatttan çıktığında sadece bacaklarında üst ön kaslarını hafif kasabiliyordu. 20 ay sonrası, şu an wolkırla çok rahat yürüyor. Ayakkabısının içine afo giyiyor. Evimiz 2 katlı, medivenleri çıkabiliyor. Çift kanadyen denemesi yapıyoruz, ama biraz düşmekten korkuyor. Fazla zorlamıyorum ben de...
    Yani...Doktorumuz ameliyattan çıkınca bize şöyle demişti: Şu an en kötü haliniz, her gün böyle düşünün, çok daha iyi olacaksınız.
    Siz de böyle düşünün ve maalesef hiçbir zaman eski halinize dönemeyeceksiniz. Unutun , geçmişi düşünmeyin , sadece üzülürsünüz.. Hayat devam ediyor, mevcut durumunuzu kabullenip, mutlu olun ... Başka çare yok...Zaman herşeyin ilacı.Şu an sizin için çok yeni, sizin neler yaşadığınızı nasıl hissettiğinizi maalesef biliyorum. Umutsuzluğa kapılsanız da , belli etmeyin eşinize, onun durumu çok daha zor, size yük olduğunu düşünecek, üzülecek yapamadıklarına... Aman yalnız bırakmayın, her an yanında olun, pozitif olun, mutlu edin ki o da azimli olsun, bırakmasın. Daha iyi olacaksınız, lütfen çalışmayı bırakmayın, fizik tedaviyi hayat tarzınız haline getirin...

Üye
    BANU ŞİMŞEK Avatarı

Gerçek Adı
    Banu Şimşek
    Son Giriş
    07.05-2011
    Saat
    22:02
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

yazdıklarınız için tşk ederim.eşinizde en kısa zamanda gelebileceği en iyi düzeye gelir inş.

Üye
    Serdar.BaLık Avatarı

Gerçek Adı
    Serdar BaLIk
    Son Giriş
    07.03-2011
    Saat
    11:07
    Yaşadığı Yer
    İStanbuL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Buyuk Geçışş Olsun Umarım SaqLık sıhatınıze kavusursunuz . ALLAH Sıfalar Versın

Üye
    asla vazgeçme Avatarı

Gerçek Adı
    özge
    Son Giriş
    13.08-2011
    Saat
    22:19
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Çok geçmiş olsun herkeze. bende acılı bir kızkardeşim. Benimde abim trafik kazasında omurgasının t11 den aldığı darbeyle felç oldu. kırılan parçalar omur iliğe battı ve kesiler var. ama küçük de olsa bir bağlantı var. fizik tedavi devam ediyor. ama hiç his yok. ufak da olsa küçük hareketler var. fizik sırasında itmeler var. Doktorlar da Allahın kullarıdır ve ne derlerse desinler önemli olan Allahın dediğidir. Asla vazgeçmeyin. Allah herkezin dualarını kabul etsin. Asla hayattan vazgeçmeyin...

Üye
    recepaydın Avatarı

Gerçek Adı
    Recep
    Son Giriş
    12.03-2015
    Saat
    19:37
    Yaşadığı Yer
    Edirne
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    öncelikle geçmiş olsun Banu hanım benimde T 11 L1 kırığım var.bende 1.amaliyattan sonra kemiklere baskı oluşması sonucu 2.ameliyatı oldum şu an 2 sene oldu sağ bacağım dizekadar hissi ve hareketivar sol dize kadar his var haraket cok az sağa cihaz takmadan afo ile volkırla yürüyorum kısa süreli his ve haraket ler 8 ay içinde geldi sonra calışan kasları güçlendirmeye calışıyorum.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12