Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 22 mesajın 16-22 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    K.Altun Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    12 numara (Hi-Slip plus). Numarayı niye sordunuz Bülent bey .

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:27
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    940
    Verilen Beğeniler
    1.233

Senin üretrada da daralma potanisyeli var ya, o sebeple, kullanabildiğin kadar geniş sonda kullanman bu daralma olasılığını azaltır (tabii genişlesin veya geniş kalsın diye üretrayı zorlamak ve kanatmak da yanlış olur). Önerim -eğer çok fazla zorlamıyor ve kanamaya yol açmıyorsa- günde birkaç defa 14 numara sonda kullanmandır. Ve zaman içinde de -hiç bir sorun olmadığından emin oldukça- 14 numaraya geçiş yapmandır.
    Bu olursa, tam süper olur. Böylece velev ki ilerde daralsa da, 14'den 12'ye düşersin, uzun bir süre de onunla devam edersin..
    Ama tekrar altını çizeyim, bu süreçte kendini dinlemeli ve 14'e geçişte üretraya zarar vermediğinden emin olmalısın.

Ben bu şekilde 12'den 14'e geçtim ve halen 14 kullanıyorum. Hatta bi ara 16 bile kullandım tek-tuk.

Üye
    K.Altun Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Dediğiniz gibi 14 numara Tak denedim ama azda olsa zorlandım. O nedenle 12 devam etsem iyi olucak.
    Yanlız bir kaç gündür girişte sorunsuz iken, çıkışında Tak zorlanıyor sanırım dışındaki kayganlaştırıcı çıkışta etkisini kaybediyor acaba günde sadece bir Takta katejel yada vazelin kullansam mı?. Bülent bey siz böyle bir durumla karşlılaştınız mı.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    940
    Verilen Beğeniler
    1.233

Vazalin ya da jel değil de (ya da onlarla birlikte) Furacin de kullanabilirsin. Furacin antibakteryeldir ya aynı zamanda...

Bir de, katateri çekerken takılıyor diyorsun ya, tam o anda çekmeyi bırak, bi santim kadar içeri it, sonra katateri bir tur sağa-sola çevir, sonra yavaşça çekmeye devam et. Böylece daha bir zarar vermeden çekmen mümkün olabilir.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    K.Altun Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Furacin aldırayım onu deniyeyim, çekerken takılma olmuyor sadece çıkış giriş kadar seri olmuyor dediğim gibi sanırım takın üzerindeki kayganlaştırı içeride bu fonksiyonunu farkedilir derecede kaybediyor.
    Şu an kullandıklarım yeni geldi belkide yeni gelenlerde bir sorun vardır. Neyse az sorunluda olsa işmi gürüyorumya bunada şükür....

Üye
    oktai Avatarı

Gerçek Adı
    oktay
    Son Giriş
    06.01-2013
    Saat
    23:42
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

kapalı ameliyat oldum ama 1 hafta geçti sonda da var hala kan geliyor .bu normalmi

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    940
    Verilen Beğeniler
    1.233

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Oktay, gittikçe azalan ve bugünlerde tamamen biten bir kanama olması gerekir.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12