Toplam 7 mesajın 1-7 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    çaresiz_ Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    bacaklardaki aşırı ağrılar ve kasılmalar konusunda neler yapılabilir

Üye
    yigit67 Avatarı

Gerçek Adı
    Yiğit
    Son Giriş
    12.04-2017
    Saat
    14:12
    Yaşadığı Yer
    zonguldak
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

zannediyorum agrılar geçmiyo fakat kasılmalar için sabah akşam egzersiz yap yoksa kireçleme olur...

Üye
    kalemkar Avatarı

Son Giriş
    04.01-2009
    Saat
    17:59
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Şunu söylemeliyim ki ağrılarım benim de çoktu.Ege üniversitesinde yatarken neorantin hap kullanıyordum.günlük 2400 mg neurontin almama ve yeşil reçete kontromal kullanmama rağmen bazen ağrılar durmuyordu.İstanbul üniversitesi çapa tıp fakültesi fizik tedavi bölümüne yattım daha sonra. Yapılan testlerde vücudumdaki b12 vitamininin eksik olduğu tespit edildi burada. birkaç gün b12 takviyesi aldım ve doktorum lyrca isimli bir ilaca geçirdi beni.Ağrılarım ilk zamandan buyana yaklaşık yüzde yetmişbeş hatta doksan oranında azaldı.Her ay b12 vitamin iğnesi olan dodex kullanıyorum.2400 mg haptam 300 mg hapa düştüm ve yeşil reçete ilacı da bıraktım.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:14
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    949
    Verilen Beğeniler
    1.237

Bu ağrılardan muzdarip çok kişi var. Bugüne dek lözüm bulabilene de rastalmamıştım doğrusu. kalemkar'ın B12 eksikliği tespiti bir ipucu olabilir. Bu tür ağrı çeken arkadaşlarımız da bu B12 eksikliğini araştırsınlar bence. Belki de çözüm yoludur...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    arif 34 Avatarı

Gerçek Adı
    Arif
    Son Giriş
    18.08-2016
    Saat
    13:02
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar bende bu dertten muzdaribim.benim kasılmalar felaket 1 gün 1 günü tutmuyor.egzersiz yapsan ne olur bana mısın demiyor.tabiki egzersinin faydası var ama yinede kasılmalar oluyor bende liorosel 4x1 kullanıyom.bunun başka formulu yokmu bitkisel tedavi olabilir mi?bilen varsa yazsın

Üye
    tarkan70 Avatarı

Gerçek Adı
    tarkan
    Son Giriş
    15.12-2013
    Saat
    02:20
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar b12 eksik olan bir vitamin. Bu vitamini neredenmi bulursunuz? Hayvanca ama gidin ineğin sütünü için. Gidin. Protein alın. Peynir yiyin..

Arkadaşlar. Sinir ağrısını okudum. Ve bende sizden birisi olarak. Bu ağrının ne önü kesilir. Nede arkası. Sabah akşam ağlarsın. Duvarları yırtarsınnn. Tırnakların bile sana isyan eder. Ağlar. Lan der ben nasıl bir aleme düştümmmm. Kardeşşşşş ahada ben. Ahada burası çare bende

Üye
    demirc Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    bu ağrılardan kurtuluş yok onlara öylesine alıştım ki artık ağrıması değil ağrımaması tuhaf geliyor