Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    sbulut Avatarı

Son Giriş
    25.02-2011
    Saat
    15:34
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Sayin Salih bey,
    dosyanizi ve filmleri uzmanimiz inceledi ve sizin icin kök hücre tedavisi gerekli olmadigini bildirdi. Kök hücre tedavisinden sonra durumunuz iyilesmiyecegini bildirdi.
    Sizin icin gereken yeni bir ameliyat, C 0-1-2 bölgesi saglam olmadigini resimlerde inceledi ve bu kismin ameliyat gerekdigini sundu.
    MR filmleriniz ile nöroloji cerrahi bir uzmana basvurmanizi sundu.
    Evet boyun seviyesi, eger düzelme olursa ameliyattan sonra olabillir ama kök hücre tedavisinden sonra olmaz.
    Saygilarimla.

Arkadaşlar,boyundaki bu bölgeden ameliyat öneriliyor.Bu durumla karşılaşan oldu mu?

Üye
    faruk34 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:08
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    3

Hastalığınız nedir? boyun hadiseleri için bir an önce prof beyin cerrahisine başvurun.Geç kalmamak en iyi tedavidir.

Üye
    sbulut Avatarı

Son Giriş
    25.02-2011
    Saat
    15:34
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    15 yıl önce 5.kattan düşme sonucu boyundan alt tarafım felç oldu.kazadan 7 ay sonra ayağa kalktım.o dönemde boyundaki sinirler ezilmiş dendi ancak 5 yıl sonra mr da boyunda kırık olduğu çıktı.yaşım ilerledikçe yeniden yürüyemez hale geldim.sanrım kemikler geliştikçe kırık sinirlere baskıyı artırdı ve beni yürüyemez hale getirdi.vücudumda his var sadece bağımsız yürüme ve ihtiyaçlarımı karşılama sorunum var.